Роздрукувати сторінку
Главная \ Види наукових робіт \ Види наукових робіт \ Звіт про проходження практики

Звіт про проходження практики

« Назад

Звіт про проходження практики - це робота студента, метою якої є показати членам залікової комісії, які досягнення вдалося придбати студенту під час проходження практики. За час навчання майбутньому фахівцю доведеться пройти кілька видів практики, і по кожній з них потрібно написати звіт.

Звіт про проходження практики – це важлива аналітична робота, яка не просто включає в себе опис діяльності студента на етапі проходження практики. У звіті повинні міститися чіткі рекомендації щодо поліпшення діяльності компанії. Це буде доводити, що студент дійсно зрозумів в суть проблематики підприємства.

звіт про проходження практики

За допомогою проходження практики студент воістину усвідомлює, що чекатиме його після закінчення ВНЗ. Таким чином, коли він почне трудову діяльність, для нього це не буде в новинку. Йому буде простіше адаптуватися в колективі, він буде виконувати робочі доручення самостійно без сторонньої допомоги. Більш того, за допомогою успішного проходження практики він зможе вносити повноцінний внесок у діяльність компанії.

Практика вважається одним з видів навчання. Вона дає можливість студенту узагальнити наявний матеріал і підготуватися до практичних завдань.

Така практика проводиться у вузах, коледжах і технікумах перед виробничою і переддипломною. Розберемося, як правильно написати по ній звіт — документ, який підтверджує її проходження.

Звіт про проходження практики на підприємстві

Звичайно, будь-який звіт про проходження практики починають писати з отримання вимог і методичних вказівок. Вимоги за змістом зазвичай виражені в завданні на практику. Ну а правила оформлення відповідно в методичних вказівках.

Індивідуальне завдання повинен надати керівник практики. У даному документі має бути детально відображено що саме повинен містити звіт з практики студента.

Щоб створити грамотний і структурований звіт про проходження практики, необхідно провести ретельний збір інформації про підприємство, проаналізувати її, і розробити план з удосконалення робочого процесу. Тому, щоб написати якісний звіт про проходження практики на підприємстві, необхідно регулярно відвідувати практичні заняття.

Важливо максимально серйозно підійти до процесу проходження практики, адже ви зможете написати якісний звіт про проходження практики на підприємстві тільки в тому випадку, якщо будете розуміти всю суть того, що робите. Якщо у вас виникають якісь питання, не бійтеся звертатися з ними до куратора. Над кожним студентом, як правило, закріплено два куратори: від підприємства і від навчального закладу.

Зібравши всю необхідну інформацію про підприємство, потрібно братися за її аналіз. Важливо ретельно вивчити всі доступні документи та нормативно-правові акти, адже інформація, яка в них міститься, обов'язково знадобиться в процесі написання звіту про проходження практики на підприємстві.

Обробивши всю інформацію, можна приступати до її викладу. Потрібно структурувати текст і зробити його максимально читабельним, щоб підвищити свої шанси на отримання високої оцінки.

звіт про проходження практики на підприємстві економістом

Звіт про проходження практики на підприємстві економістом

Звіт про проходження практики на підприємстві економістом передбачає ознайомлення з фінансовим станом організації, складання балансу, фінансової звітності та інших нормативно-правових документів.

Варто зазначити, що всі звіти з практики мають приблизно однакову структуру. До побудови структури звіту про проходження практики висунуті жорсткі вимоги, яких обов'язково треба дотримуватися.

При написанні звіту про проходження практики на підприємстві економістом не варто забувати, що у деяких ВНЗ присутні свої вимоги щодо оформлення, які можна уточнити у викладача або в методичній літературі закладу. Якщо особливих вимог немає, то стандарти оформлення виглядають так:

- Рекомендований обсяг роботи: 30-40 аркушів стандартного формату А4. В особливих випадках дозволяється збільшити обсяг до 45 аркушів, попередньо погодивши це з викладачем.

- Перед початком роботи задаються відступи сторінки: по лівому краю 30 мм, по правому 20 мм, зверху і знизу 20 мм.

- Нумерація сторінок починається з титульного аркуша.

- Текст набирається шрифтом Times New Roman з 14 кеглем. Для заголовків розділів використовується 16 кегль.

- Для кожного абзацу задається відступ в 1,25 пт.

- Кожен розділ повинен мати оригінальну назву для зручної навігації по тексту. Всі розділи зобов'язані починатися з нового рядка.

Якщо Ви вчитеся в технічному вузі, то Вам може знадобитися рамка для звіту.

Так в кожному ВНЗ свої вимоги до написання звітних робіт, однозначно сказати як саме повинен виглядати саме ваш звіт неможливо.

звіт студента про проходження практики зразок

Звіт про проходження практики зразок написання

Нічого складного в проходженні практики немає. Але після її завершення на кафедру потрібно подати звіт, мається на увазі, що його написання – завдання студента. Зробити це нескладно. Але як би там не було, все одно цю роботу треба писати. Тому спочатку треба ознайомитися з особливостями оформлення та структурою.

Щоб звіт про проходження практики відповідав вимогам, необхідно гідно вивчити не тільки саму діяльність компанії, а й вивчити нормативні документи, акти і тому подібну інформацію. Тому перш за все необхідно ознайомитися зі звітом про проходження практики зразок написання.

Звіт студента про проходження практики зразок

Звіт студента про проходження практики зразок можна подивитися на сайті ІЦ «Kursoviks».

Для чого Вам потрібний зразок? Для вірного оформлення роботи, щоб зрозуміти структуру, щоб зрозуміти який обсяг роботи, який виклад думок, оформлення тексту і графічної частини та багато іншого.

Якщо ви сумніваєтеся в тому, що зможете самостійно написати звіт студента про проходження практики, то ви завжди зможете до нас звернутися, і ми виділимо грамотного фахівця для написання звіту по кожному з видів практики.

Саме тут Ви маєте змогу ознайомитися з прикладами написання, а також, якщо не маєте часу, купити звіт про проходження практики.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!