Роздрукувати сторінку

Шпаргалка

« Назад

Ми впевнені, що немає такої людини, яка жодного разу не писала би шпаргалок перед контрольними і іспитами. Багато студентів часто, скориставшись тим, що вчитель відвернувся, встигали заглянути в заповітний листочок або обмінятися таким з «потопаючим» сусідом по парті. Тепер хочемо поділитися своїми думками щодо того, навіщо нам потрібні шпори.

наявність шпори

По-перше, наявність шпори в кишені вселяє впевненість і заспокоює нерви. Погодьтеся, навіть якщо все знаєш напам'ять, важко буває йти на іспит без тремтіння в колінах. Студентів, наприклад, часто зігрівала думка про те, що в кишені лежить рятівний листочок з потрібними формулами.

По-друге, поки пишеш шпору, автоматично запам'ятовуєш хоча б частину записаного матеріалу. Таким чином, сама шпора може тобі і не знадобитися. Отже, зменшується ризик бути поміченим і вигнаним з ганьбою, зате збільшується шанс успішного складання іспиту.

По-третє, шпора дійсно може виручити, якщо її використовувати за прямим призначенням. Притому не тільки тебе, а й сусіда по парті. Головне - вміло нею скористатися в потрібний момент.

Ну а якщо навіть шпору помітять і відберуть (знизять оцінку на бал, з ганьбою виженуть з іспиту ... - потрібне підкреслити), то принаймні буде що згадати і онукам розповісти про свої «шкільні та студентські роки чудесні».

Що потрібно студенту під час сесії? Отримати свої оцінки і продовжити навчання.

Саме отримання оцінок є основною метою студентів під час сесії (одержання знань повинно бути метою під час семестру).

В середньому 80% студентів все-таки готуються до іспиту, інші відносяться до розряду «халявщиків» або «академіків» (від слова «академічна відпустка»). З цих 80% більшість і вчить квитки і готує перестраховку у вигляді шпор. Ті, хто не готуються - не братимуться готуватися незалежно від того, наскільки легко зробити шпори, а ті, хто щось хоча б читає - теж у будь-якому випадку це зроблять.

Підготовка шпор складається зі збору матеріалу і безпосередньої підготовки матеріальних носіїв. Під час збору матеріалу студент одночасно і засвоює цей матеріал, а ось другий етап з'їдає час, який міг би піти на вивчення.

потрібні шпори

Людський мозок має дивовижні здібності, але, незважаючи на це не варто, сподіватися на те, що завжди можна пам'ятати все. Під час навчання багато стикаються з такими складнощами як невміння запам'ятовувати потрібний матеріал. Часто трапляється, що навіть знання є, але коли потрібно, все з голови випаровується і скористатися цими знаннями неможливо. Зазвичай подібне трапляється під час іспитів, контрольних, тестів та інших різних форм перевірки знань. Пов'язано це з психологічним та емоційним напруженням, а не з відсутністю знань, але, на жаль все ж негативно впливає на навчальний процес і спотворює реальність. Як бути?

Використовувати допоміжні способи, які дозволили б нейтралізувати моменти, коли мозок нежартуючи підводить. Є одне гарне рішення для таких випадків, і називається це рішення шпаргалкою.

Прийнято сприймати шпаргалку як шкідливий інструмент для учня та студента, насправді все залежить від точки розгляду цього питання. Отже, потрібна ідеальна шпаргалка, яка не перешкодить навчальному процесу. Ідеальна шпаргалка - це шпаргалка, яка зовсім непомітна і в той же час можна нею користуватися. Сучасні можливості це використання мікронавушників в якості підказки при різних формах тестування. У такому випадку стане в нагоді широкий вибір мікронавушників на прокат або для придбання, все залежить від того, наскільки вони Вам потрібні і як довго Ви збираєтеся ними користуватися. Подібні пристрої використовуються в різних сферах, коли необхідно передати інформацію непомітним чином, при цьому якість передачі інформації ніяк не страждає.

Ідеальна шпаргалка ніяк не може перешкодити процесу навчання і тому вона і є ідеальною. Створення шпаргалки сприяє запам'ятовуванню інформації. Можна створювати шпаргалки і не користуватися ними, тому що Ви і так все знаєте, при цьому, якщо їх при Вас знайдуть, ніхто не повірить в те, що впоралися Ви з завданням і без них. Таким чином, якщо Ви хочете використовувати шпаргалки, переконайтеся що їх ніхто не знайде і що вони виявляться для Вас корисними. Будь-який ризик повинен бути виправданий, тому включайте логіку і раціональність, а також винахідливість у процесі навчання. Незважаючи на те, що декому здається це неправильно, часто в житті перемагає не розум, а хитрість.

пишеш шпору

До створення шпаргалки потрібно підходити з фантазією. Викладачі та вчителі вже давно знають усі місця, де учні зазвичай ховають шпаргалки. Тому, потрібно забути про звичайні обгризки паперу і гармошки.

Ми зібрали для Вас самі різні варіанти шпор. Від найпростіших, на зразок звичайних листків з текстом і гармошок, до складних, для створення яких необхідні фантазія і кмітливість.

Звичайна шпаргалка. Найпростіша шпаргалка. Вона являє собою звичайний листок маленького розміру з написаним дрібними літерами текстом.

Гармошка. В принципі, це той же самий звичайний листок з тектом, тільки складений гармошкою. Перебираючи гармошку, можна знайти потрібну інформацію. У напружений момент, її легко сховати, так як її розміри дуже невеликі.

Бомба. Це заздалегідь приготований листок з відповіддю. Кожен квиток пишеться на окремому аркуші. Діставати бомбу найкраще на початку іспиту, а решту часу робити вигляд, що роздумуєте над написанням відповіді. Написання бомби займає багато часу і сил, тому іноді квитки ділять на кілька людей. На деяких іспитах скористатися бомбою неможливо, так як на екзаменаційні листи ставляться штампи. Крім цього, бомбу непросто заховати через її великі розміри. Дуже часто, дівчата знаходять вихід з цієї ситуації, закріпивши шпори гумкою на стегні.

Невидима бомба. Пишеться звичайна бомба, але попередньо потрібно підкласти під лист, на якому збираєшся писати, ще один. При написанні, на ручку потрібно тиснути трохи сильніше. У результаті, виходить бомба з майже непомітним текстом. На іспиті, зробивши вигляд, що дістав чистий аркуш, потрібно обвести видавлений текст.

шпора це

Канцелярська шпора. Шпора клеїться на олівець чи ручку за допомогою прозорого скотчу. Можна також акуратно нашкрябати текст. Але найзручніше робити таку шпору за допомогою лінійки, тому що її поверхння набагато більша.

Бодіарт. Відповіді пишуться на тілі, наприклад, на руці. Дівчата, що носять спідниці, часто використовують цей спосіб, написавши відповіді на нозі.

Манікюр. Спосіб для представниць прекрасної статі. Формули акуратно наносяться лаком на нігті. Здалека це нагадує звичайний візерунок.

Пачка сигарет. Для курців студентів (школярам використовувати не рекомендується. Досвід показує, що вони, використавши цей спосіб, можуть миттєво звільнити себе від іспитів і всього подальшого навчання :) У всякому разі, неприємна розмова з батьками гарантована). Шпаргалки згортаються в трубочку і поміщаються в сигарети замість тютюну. Для більшої зручності, "сигарети" можна пронумерувати.

Пляшка води. Майже завжди на іспит дозволяють принести пляшку води. Чому б цим не скористатися? Акуратно відклейте етикетку від пляшки і відскануйте її. За допомогою графічних редакторів замініть весь невеликий текст, на той, який Вам потрібен. Роздрукуйте зображення і наклейте на пляшку. Для "додання глянцю" готовий варіант можна обклеїти шаром прозорого скотчу.

Шоколадка. Спосіб досить старий, тому небезпечний. Формули, визначення та інші необхідні речі акуратно видавлюються голкою на плитці шоколаду.

Скотч. Дуже цікавий спосіб. Зміст шпаргалки друкується на аркуші паперу. На нього наклеюється прозорий скотч. Розміщуємо його під воду. У підсумку, папір прекрасно відійде від скотчу. Наклеюємо шпору в будь-яке зручне місце і йдемо на іспит.

Ручка-шпаргалка. Шпора згортається трубочкою і вставляється в ручку. У потрібний момент, від ручки потрібно відкрутити верхню чи нижню частину і дістати шпору. Ручок можна приготувати декілька. На іспиті, зробивши вигляд, що ручка перестала писати, можна дістати ту, в якій захована потрібна шпора.

Шпори для мобільного. Думаю, що описувати даний спосіб безглуздо. Спосіб дуже поширений, тому не дуже безпечний.

що таке шпора

Таким чином, які шпаргалки писати і чи писати їх взагалі - вирішувати Вам. Це залежить від багатьох факторів (предмет, викладач, місце, на якому Ви сидите та ін.). Тому підходьте до написання шпори з розумом і, звичайно ж, фантазією. А краще - вчіть :)

До речі, хочемо Вам нагадати, що наші спеціалісти (ІЦ «KURSOVIKS») можуть для Вас підготовити будь-яку навчально-наукову роботу: замовити, купити чи зробити шпаргалку, шпору, шпаргалка чи шпора на замовлення, замовити шпаргалку у спеціалістів, купити шпору / шпаргалку, написати шпаргалку чи шпору та всі інші види наукових робіт. Для цього достатньо скористатися автоматизованою формою на сайті для замовлення робіт або в соціальній мережі ВК. Просто напишіть нам і ми виконаємо будь-яку роботу на замовлення за Вас! Швидко, якісно та дешево)

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!