Роздрукувати сторінку

ВНЗ Київської області. Рейтинг ВНЗ Київської області

1. Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", НТУУ «КПІ», КПІ

Національний технічний університет України (КПІ) - найдревніший і найбільший технічний університет світу, має IV рівень акредитації і здійснює підготовку затребуваних і висококваліфікованих кадрів - спеціалістів, магістрів інженерії, магістрів наук, магістрів лінгвістики, кандидатів наук та докторів наук. Історія даного вузу бере початок ще в далекому 1880 році. Завдяки величезним результатами, досягнутими вузом у сфері вищої освіти, наказом Президента України в 1995 році університету присвоєно кваліфікацію Національного вузу країни.

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" КПІ

На сьогодні понад........


2. Національний авіаційний університет, НАУ

Свою популярність Національний авіаційний університет м. Києва завоював ще в радянські часи. ВУЗ був заснований в 30-ті роки минулого століття і спочатку готував фахівців тільки за двома спеціальностями: моторобудування і літакобудування. Сьогодні в НАУ запропоновано величезний вибір напрямків навчання.

Національний авіаційний університет НАУ

Студенти можуть отримати освіту за різними спеціальностями, а їх тут налічується близько......


5. Національний університет харчових технологій, НУХТ

Національний університет харчових технологій, розташований в місті Києві, - на сьогоднішній день єдиний в нашій країні вищий навчальний заклад, де студенти можуть отримати освіту в галузі харчової промисловості, мікробіологічної та м'ясо - молочної промисловості. Крім цього НУХТ - це розвинутий науковий центр, де постійно проводяться дослідження в області правильного і здорового харчування. Рідкісні університети Києва можуть запропонувати таку програму навчання, як НУХТ.

Національний університет харчових технологій НУХТ

Національний університет харчових технологій у Києві було засновано в......


7. Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова, НПУ

Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова (НПУ), заснований ще в 1834 році, є найстарішим і авторитетним державним навчальним закладом у сфері отримання спеціалізованої вищої освіти. В даний час НПУ присвоєна четверта ступінь акредитації, яка дозволяє йому гарантувати студентам закладу одержання у процесі навчання відмінної профільної освіти з правом отримання державного диплома магістра або бакалавра за обраною спеціальністю.

Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова НПУ

Педагогічний університет ім. Драгоманова має висококваліфікований педагогічний колектив, що......


8. Київський національний університет культури та мистецтв, КНУКіМ

Професія актора здавна вважалася емоційно складною і творчою. Адже актор - це перш за все яскрава індивідуальність, для якої важливо зуміти зберегти, розвинути і примножити її таланти. Тому в даному випадку від вибору ВНЗ, в якому буде відбуватися подальше навчання майстерності настільки складної професії, від рівня викладання і досвіду педагогів залежатиме багато, особливо старт нової акторської зірочки.

Київський національний університет культури та мистецтв КНУКіМ

Складно визначитися з вибором, адже найчастіше пропонуються короткі платні курси, після яких.....


9. Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, КНЕУ

На ринку освітніх послуг України Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана веде свою діяльність з 1906 року, коли в Києві були утворені комерційні курси. У різний час університет називався і комерційним інститутом та інститутом народного господарства, і фінансово-економічним інститутом. За довгі роки існування вузу домігся величезних результатів в сфері підготовки висококваліфікованих економічних кадрів, і в 2005 році він отримав почесний статус національного університету та ліцензовано за IV рівнем акредитації на здійснення освітньої діяльності.

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана КНЕУ

У 2011 році Київський національний економічний університет відзначав.......


10. Київський національний університет будівництва і архітектури, КНУБА

Київський національний університет будівництва і архітектури веде свою історію з 1930 року із створення на базі відділення заводського будівництва і комунального господарства першого профільного вищого навчального закладу.

Київський національний університет будівництва і архітектури КНУБА

Протягом своєї вісімдесятирічної роботи КНУБА перетворився на провідну базу України щодо.....


11. Національний транспортний університет, НТУ

Національний транспортний університет був заснований у 1944 році. За більш ніж 65 років існування університет підготував понад 70 тис. кваліфікованих спеціалістів для України й інших країн світу.

Національний транспортний університет НТУ

1944 рік - розпорядженням Ради Народних комісарів СРСР № 11.06-р від 7 листопада 1944 року засновано........


12. Київський національний університет технологій та дизайну, КНУТД

Київський національний університет технології та дизайну був заснований в 1930 році і отримав назву Київського політехнічного інституту шкіряної промисловості.

Київський національний університет технологій та дизайну КНУТД

КНУТД отримав в 1944 році нове найменування.......


13. Національний університет "Києво-Могилянська академія", НаУКМА

Національний університет «Києво-Могилянська академія» є одним з найстаріших вищих закладів України, яке створив ще в 1632 році митрополит Петро Могила на базі навчального закладу Богоявленського братства та Києво-Печерської лаври. Статус академії КМА був привласнений вже в 1701 році, і протягом багатьох десятиліть вона була великим науковим та просвітницьким центром для слов'янських народів.

Національний університет "Києво-Могилянська академія" НаУКМА

Києво-Могилянська академія (КМА) у даний час має......


15. Київський університет імені Бориса Грінченка, КУБГ

Київський університет імені Бориса Грінченка – модерний та успішний вищий учбовий заклад територіальної громади м. Києва. Університет забезпечує неперервну освіту конкурентоспроможних спеціалістів за світовими положеннями – від молодших фахівців до докторантів – та збільшення спеціалізації викладачів навчальних установ столиці України.

Київський університет імені Бориса Грінченка КМІУУ

Ціль Університету – надавати кожному в всесторонньому становленню і......


16. Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, ДУІКТ

Вже багато зіткнулися з ситуацією, що головне сьогодні не просто вступити до ВУЗУ, а поступити в престижний навчальний заклад, диплом якого буде користуватися популярністю при працевлаштуванні. Якщо ви вирішили вступати в Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, то можете бути впевнені, що ваша освіта в надійних руках. Пропонована система навчання базується на знаннях досвідчених і кваліфікованих викладачів, які регулярно підтверджують свій рівень кваліфікації, а також відвідують курси її підвищення. Незалежно від обраної вами спеціальності в ДУІКТ ви зможете отримати гідну базу знань. Всі студенти неодноразово проходять практику на підприємствах, фірмах і в компаніях. Важливо, що після закінчення Вузу їм значно легше підібрати добре оплачувану роботу. Це ще пов'язано і з тим, що в університеті працює багато практикуючих викладачів.

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій ДУІКТ

Вступити в Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій......


17. Київський національний лінгвістичний університет, КНЛУ

Київський національний лінгвістичний університет був заснований в 1948 році. Сьогодні КНЛУ є провідним в країні навчальним, науковим та методичним центром по підготовці кваліфікованих викладачів мов, фахівців з зарубіжної філології та перекладачів вищої кваліфікації, як в Україні, так і в країнах СНД, Азії, Африки, Європи та Латинської Америки. Київський національний лінгвістичний університет має четвертий рівень акредитації і стійку репутацію, як найбільш ефективний та професійний навчальний заклад у цій сфері освіти. В даний час в Київському національному лінгвістичному університеті навчання проводиться на 35 кафедрах, де працюють понад 680 викладачів, з них 12 академіків, 54 доктори наук, 312 доцентів і кандидатів наук і т. д.

Київський національний лінгвістичний університет КНЛУ

Київський національний лінгвістичний університет вперше в країні запровадив підготовку......


18. Національний університет фізичного виховання і спорту України. НУФВСУ

Спорт подовжує життя, поліпшує здоров'я. Спортивні змагання дарують світу героїв, рекорди, гарні сюжети. Можливо ваше життя сповнена енергії і вас вражає ідея отримати освіту в спортивному Вузі України. З цим пов'язані різні професії: у тому числі спортивний тренер, гімнаст, атлет. Всім відомо, що у спорт беруть з ранніх років. Адже, згідно з практичним дослідженням, чим раніше дитина прийде в спорт, тим більших результатів вона зможе добитися. На всьому етапі професійного спортивного росту крім фізичних показників дуже важливу роль відіграє тренер. Безумовно, що від тренерського професіоналізму сильно залежить майбутнє, але також важливо визначитися з вибором Вузу, в якому спортсмен зможе отримати фундаментальну і всебічну підготовку. Для спортсмена поряд з тренуваннями важливо також вивчення психології, анатомії, фізіології. Вища освіта для студента - двері до підкорення олімпійських висот.

Національний університет фізичного виховання і спорту України НУФВСУ

Національний університет фізичного виховання і спорту України, заснований у........


3. Київський національний університет імені Тараса Шевченка, КНУ ім. Т. Шевченка

Київський національний університет імені Тараса Шевченка вважається одним з найпрестижніших вузів не тільки в Україні, але і за її межами. По загальноприйнятій думці, цей навчальний заклад є своєрідним центром національної науки і вищої освіти.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка КНУ ім. Т. Шевченка

Історія Київського національного університету починається з моменту його заснування у......


19. Національна музична академія України імені П.І. Чайковського, НМАУ

Якщо у Вас є бажання отримати вищу освіту, то Національна музична академія імені Чайковського П. І. надасть вам таку можливість. Тут ви зможете підібрати спеціальність, отримати не тільки професію, але й стати справжнім фахівцем в обраній галузі. Випускники користуються «попитом» у роботодавців з різних міст. Викладацький склад НМАУ допомагає молодим фахівцям досягти поставлених в житті завдань.

Національна музична академія України імені П.І. Чайковського НМАУ

Сучасні методики і принципи дозволяють студентам навчитися швидко орієнтуватися в......


4. Національний університет біоресурсів і природокористування України, НУБПУ

Національний університет біоресурсів і природокористування України (Нубіпу) був заснований ще у 1898 році. Сьогодні державний Університет біоресурсів і природокористування України здійснює науково-дослідну та освітню роботу в області оптимального розвитку біоресурсів екосистем, впроваджує природоохоронні біотехнології. На сьогоднішній день Нубіп має четвертий ступінь державної акредитації.

Національний університет біоресурсів і природокористування України НУБПУ

Нубіп дає можливість навчаннястудентів за......


20. Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну, ККБАД

Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну - державний вищий навчальний заклад, якому надано  І ступінь кваліфікації, який здійснює навчання студентів за кваліфікаційною категорією молодшого спеціаліста.

Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну ККБАД

Учбовий заклад є продовжувачем......


21. Державний економіко-технологічний університет транспорту, ДЕТУТ

Іноді доводиться поєднувати навчання з роботою. І в цьому випадку важливо, щоб навчальний заклад міг дати саме той рівень освіти, якого ми очікуємо. Вже не перший рік високий рівень підтверджує Державний економіко-технологічний університет транспорту. Тут можна здобути не просто знання, а й перейняти досвід кваліфікованих викладачів зі стажем, багатьох з яких відточували свої знання на практиці. Інноваційні впровадження в програму навчання допомагають ДЕТУТ випускати справжніх фахівців з практичними навичками. Ні в кого не викликає сумніву, що після закінчення Вузу перед студентом відкриваються двері в нове життя. Незалежно від обраного факультету або спеціальності в цьому навчальному закладі багато уваги приділяється сучасним тенденціям розвитку в обраній галузі. Випускники з упевненістю можуть влаштуватися за фахом. Диплом ДЕТУТ має чималу вагу при працевлаштуванні. І найголовніше, що це виправдано. Фахівці вузу вважаються одними з кращих на ринку праці. Викладачі, регулярно підвищуючи свій рівень кваліфікації, пропонують нові форми і методи навчання. Все це робить Державний економіко-технологічний університет транспорту ще більш престижним і популярним серед абітурієнтів.

Державний економіко-технологічний університет транспорту ДЕТУТ

Напрям навчання:.......


22. Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі, УДУФМТ

При виборі вищого навчального закладу дуже часто виникає питання, чому популярність одного Вузу завжди вище інших. Відповідь очевидна: саме завдяки рівню професійної підготовки самих викладачів і того, як вони підносять матеріал студентам, навчальний заклад набуває популярність, повагу і престижність. До таких навчальних закладів можна віднести Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі, де кожен може отримати вищу освіту.

Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі УДУФМТ

У списку Вузів університет займає одне з......


23. Київський технікум готельного господарства, КТГГ

Готельний бізнес в Україні - один з небагатьох, в якому поки що не треба розганяти конкурентів ліктями. Сума пропозицій високого класу відносно відстає від попиту. Зокрема, це питання торкається таких важливих регіонів, як Київ і Кримський півострів. На сьогоднішній день підготовкою кадрів для туризму і готельної справи зайнялися 146 ВНЗ. Класичних вузів туристичного напрямку небагато: два в Києві, по одному в Донецьку, Івано-Франківську, Львові та Ялті. У багатьох інших ліцензійний обсяг прийому - від 50 до 100 студентів, що хочуть опанувати туризм і готельну справу при наявності багатьох тисяч студентів на інших кваліфікаціях. Хоча і це для таких вузів вигідно, оскільки є відповідний попит. Багато подібних вузів зосереджена в регіонах з багатими туристично-рекреаційними можливостями. По-перше, в Київському регіоні, по-друге, у західному - на Закарпатті, Прикарпатті, Буковині, Поділлі, в-третіх, у південному - Криму і Одесі.

Київський технікум готельного господарства КТГГ

Кожен ВНЗ розробляє програму навчання під свої можливості, але відповідно із....


24. Національна академія прокуратури України, НАПУ

Мільйони абітурієнтів щорічно стикаються з проблемою вибору вищого навчального закладу. Серед абітурієнтів міста і що надходять з інших міст користується популярністю Національна академія прокуратури України, де можна отримати і первинну і другу вищу освіту.

Національна академія прокуратури України НАПУ

У списку Вузів ви зможете знайти навчальний заклад за повним його найменуванням або за.......


25. Університетський коледж Київського університету імені Бориса Грінченка, УККУ ім. Бориса Грінченка

Університетський коледж Київського університету імені Бориса Грінченка – вищий навчальний заклад ІІ рівня акредитації, який був утворений у 2008 році, як спадкоємець педагогічних вузів Києва.

 університет Б. Грінченко

Здійснює формування «молодших спеціалістів» за наступними категоріями та спеціальностями на ґрунті.......

 


26. Торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету, ТЕК КНТЕУ

Київський технікум радянської торгівлі знаходився по вулиці Чигоріна і формував спеціалістів не тільки для торгівлі, але і для громадського харчування. Через те що необхідність в висококваліфікованих робітниках в державі збільшувалась і набір студентів в технікум зростав, то в 1964 році від Київського технікуму радянської торгівлі було відокремлене відділення з формування спеціалістів для громадського харчування. Заняття в нинішньому приміщенні почалися з 1 вересня 1964 року.

Торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету ТЕК КНТЕУ

Київський технікум радянської торгівлі за період свого становлення здобув шану як......


30. Академія муніципального управління, АМУ

Академія муніципального управління була утворена постановою Кабінету Міністрів 1997 року, але заснована в 1995 році.

Академія муніципального управління АМУ

АМУ - це державнийвищий навчальний заклад для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для державних адміністрацій і органів місцевого самоврядування, в тому числі для проведення досліджень з проблем державного управління та місцевого самоврядування. На даний момент в Академії муніципального управління діє п'ять факультетів:.........


31. Київська державна академія водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, КДАВТ

Київська державна академія водного транспорту утворена розпорядженням № 1970 Кабінету Міністрів України від 14. 12. 1998 року після багаторічної історії формування й розвитку системи підготовки спеціалістів для водного транспорту в Києві.

Київська державна академія водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного КДАВТ

 

 

У 2003 р. згідно указу Уряду України Академію удостоєно ім'ям визначного гетьмана-флотоводця........


32. Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, НАОМА

Завдяки ініціативі видатних діячів культури, науки і мистецтва академіка М. Грушевського, вчених Д. Антоновича і Р. Павловського, художників Ст. Кричевського та Ф. Кричевського, М. Бойчука, Мурашко О. та інших у 1917 році на ринку освітніх послуг міста Києва була відкрита Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури. За роки свого існування академія зазнала ряд реорганізацій і реконструкцій. У 1997 році академія була акредитована найвищим IV рівнем, а 1999 році успішно пройшла атестацію. Сьогодні академія має статус національної, і здійснює професійну підготовку кадрів українського образотворчого мистецтва і архітектури.

Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури НАОМА

Підготовка молодих талановитих фахівців здійснюється на наступних факультетах:........


14. Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, НМУ

Київ - красиве стародавнє місто, культурний, політичний і науковий центр України. І в часи СРСР, і в наш час фахівці, що здобули освіту в київських вузах, цінуються повсюдно. І якщо ви хочете звалити на свої плечі нелегку долю лікаря, нести відповідальність за життя людей, то в Києві є найкращі варіанти для вступу.

Національний медичний університет імені О. О. Богомольця НМУ

Лідируюче місце серед державних медичних вузів займає......


27. Київський транспортно-економічний коледж Національного транспортного університету, КТЕК НТУ

Нещодавно, у 2009 році, коледж відзначив своє 80-річчя з дня заснування. Велична історія учбового закладу наповнена як трагічними драматичними подіями, так і визначними.

Київський транспортно-економічний коледж Національного транспортного університету КТЕК НТУ

Історія вузу розпочиналася з 2-ої механічної професійної технічної школи, яка була....


28. Київський міський медичний коледж, КММК

Київський міський медичний коледж утворений в 1965 році. Згодом у 2001 році його було реорганізовано у вищий навчальний заклад. За час свого становлення в коледжі вивчено більше ніж 15 тисяч спеціалістів (акушерів, фельдшерів, медичних сестер, зубних техніків). Навчальний процес провадять 104 викладача , з них 3 кандидати наук, 37 викладача - методиста, 49 викладачів з вищою кваліфікацією.

Київський міський медичний коледж КММК

З 1983 року коледж формує фахівців для......