Роздрукувати сторінку

Гуманітарні дисципліни

Міфологія реклами

Реклама є одним з видів сучасної міфотворчості, вона впливає на свідомість споживачів за законами класичної міфології, конструює віртуальний світ буття людини і образів його соціальної престижності, формує віртуальні уявлення про життя соціуму, нав'язує рекламований образ життя і матеріальні потреби індивіду, великим і малим соціальним групам.

Курс Міфологія реклами – вивчає рекламу як продукт міфології, способи моделювання життя і втілення проектних моделей екзистенційного досвіду в соціокультурну практику.

курс-Міфологія-реклами

Мета курсу...


Мови народів Азії, Африки, аборигенних народів Америки та Австралії

Дисципліна Мови народів Азії, Африки, аборигенних народів Америки та Австралії – вивчає проблеми минулого, сьогодення і майбутнього мов народів Азії, Африки, аборигенних народів Америки та Австралії.

Загальна мета курсу Мови народів Азії, Африки, аборигенних народів Америки та Австралії – сформувати загальну мовну базу, необхідну для вивчення приватних лінгвістичних дисциплін.

курс-Мови-народів-Азії,-Африки,-аборигенних-народів-Америки-таАвстралії

Конкретні завдання курсу...


Моделювання професійної підготовки та діяльності фахівця

Побудова моделі фахівця є актуальним завданням сьогодні, оскільки існуючі кваліфікаційні характеристики, розроблені в рамках професійних державних освітніх стандартів, не задовольняють дослідників процесу їх підготування.

Курс Моделювання професійної підготовки та діяльності фахівця – являє собою систему теоретичних знань про сутність і моделі конкурентоспроможної особистості, якості кваліфікованих спеціалістів, розглядає моделі професійних якостей і діяльності фахівця.

курс-Моделювання-професійної-підготовки-та-діяльності-фахівця 

Метою курсу...


Моральні цінності соціальної роботи

Хоча соціальна робота переслідує цілком прагматичну мету – допомагати вирішувати проблеми конкретних людей, зменшувати соціальну напруженість, згладжувати конфлікти соціальних груп - її мотивом виступають саме етичні цінності. Вони визначають такі способи вирішення цих проблем, які одночасно дозволяли б досягти і поліпшення морального клімату в суспільстві, зміцнити громадську мораль.

Соціальні проблеми, як відомо з історії, можна вирішувати і аморальним способом: шляхом фізичного знищення тих, хто їх створює. Соціальні конфлікти також занадто часто вирішуються насильно. Етична чистота засобів сама по собі ще не гарантує моральну досконалість мети, однак виступає необхідною передумовою моральних результатів діяльності.

курс-Моральні-цінності-соціальної-роботи

Моральні основи...


Музичне виховання

Музичне виховання молодших школярів набуває все більшої актуальності. Зміна ціннісних орієнтацій в сучасному соціумі призводить до збитків внутрішнього духового світу людини. Сучасний освітній процес вимагає активізації таких підходів, форм і методів, які сприяють активному залученню підростаючого покоління до вищих загальнолюдських цінностей.

Курс Музичне виховання – вивчає теоретичні засади методики музичного виховання молодших школярів.

курс-Музичне-виховання

Метою освоєння дисципліни...


Етнопедагогіка

Етнопедагогіка - вивчає народну традицію навчання і виховання як основу духовного розвитку підростаючого покоління.

Мета дисципліни Етнопедагогіка: формування систематизованого уявлення про народну педагогічну культуру як етнокультурного і етнопсихологічного феномена, її сутність, зміст та особливості функціонування в різних історичних та етнокультурних умовах.

дисципліна-Етнопедагогіка

Завдання дисципліни Етнопедагогіка...


Методи та прийоми журналістської праці

Курс Методи та прийоми журналістської праці – вивчає основні моделі, журналістської діяльності та творчості, прийоми та методи праці журналіста.

Мета курсу Методи та прийоми журналістської праці - дати студентам знання про специфічні етапи творчої діяльності журналістів та їх зміст, про функціональні аспекти журналістського тексту, про технології створення інформаційних, аналітичних та художньо-публіцистичних творів.

курс-Методи-та-прийоми-журналістської-праці

Основні завдання курсу...


Наратологія

Курс Наратологія – вивчає загальну структуру наративу, тобто оповідних творів будь-якого жанру і будь-якого функціональності.

Мета освоєння дисципліни Наратологія:

а)знайомство студентів з основними темами і проблемами наратології;

б) формування уявлень про роль наративного підходу в соціальному пізнанні;

в) усвідомлення її місця у виробленні світоглядних орієнтирів і професійних навичок.

дисципліна-Наратологія 

Завдання дисципліни Наратологія...


Наукова діяльність

Навчальний курс Наукова діяльність – вивчає основні історичні аспекти, теоретичні положення, технології, операції, практичні методи і прийоми проведення наукових досліджень, передбачає оволодіння навичками вибору теми наукового дослідження, наукового позову, аналізу, експериментування з використанням інформаційних технологій на базі сучасних досягнень вітчизняних і зарубіжних вчених.

Мета вивчення навчального курсу Наукова діяльність полягає в оволодінні знаннями про закони, принципи, поняття, термінологію, зміст, специфічні особливості організації і управлінні науковими дослідженнями.

навчальний-курс-Наукова-діяльність

Завдання навчального курсу...


Національна література

Дисципліна Національна література – вивчає характерні відмінності національних літератур, особливості та критерії виділення.

Мета освоєння дисципліни Національна література:

- на основі оволодіння традиційними і сучасними концепціями в області літературної компаративістики отримання знань про поняття "національна література", теоретичні і методологічні принципи її виділення;

- формування уявлень про літературну ідентичність і фактори, що її визначають;

- оволодіння методами і прийомами вивчення способів прояву ідентичності в літературі в ситуації множинності літератур;

- формування умінь і навичок аналізу художніх творів у аспекті їх літературної ідентичності.

дисципліна-Національна-література

Дана навчальна дисципліна відноситься...


Національне питання в сучасному світі

Національне питання в сучасному світі – це навчальна дисципліна, яка вивчає питання проблематики національної самовизначеності, поняття національного питання та його прояви, етнічні конфлікти, їх причини та наслідки, політику держав щодо врегулювання національного питання та ін.

Цілями освоєння дисципліни Національне питання в сучасному світі є: вивчення історії поглядів на національне питання в Західній Європі і Україні на сучасному етапі розвитку; аналіз поглядів окремих представників науки з національного питання; визначення місця, ролі і значення української громадської думки з національного питання в світовій історії.

дисципліна-Національне-питання-в-сучасному-світі

Завдання освоєння дисципліни...


Невербальні засоби як складова частина культури спілкування

В сьогоднішніх умовах бурхливого розвитку інноваційних технологій процеси масової інформатизації стрімко перетворили інформацію в специфічний фактор виробництва, і зумовили зростаюче значення інтелектуального ресурсу у виробничій діяльності. Найважливішою складовою нового виду ресурсу, що забезпечує його цінність і корисність, виступає область спілкування людей, в якій здійснюється передача інформації від людини до людини в процесі життєдіяльності за допомогою вербальних і невербальних засобів.

Навчальна дисципліна Невербальні засоби як складова частина культури спілкування пропонує вивчення невербальних засобів, необхідних для розуміння поведінкових реакцій людини щодо певної ситуації в процесі комунікацій.

дисципліна-Невербальні-засоби-як-складова-частина-культури-спілкування

На успіх в діяльності може розраховувати...


Нові технології навчання та виховання

Нові технології навчання та виховання – це навчальний предмет, який розглядає передові технології у сфері освіти, сучасні методи та прийоми навчання та виховання.

Мета курсу Нові технології навчання та виховання - показати, що в умовах сучасної освітньої політики значущими стають процес розвитку інноваційної практики, збагачення освітнього процесу за рахунок використання нових освітніх технологій (ОТ), які формують освітні та професійні компетенції, розвивають особистісні якості учнів.

курс-Нові-технології-навчання-та-виховання

Освітні та виховні технологія дозволяють...


Новітня зарубіжна література

Курс Новітня зарубіжна література – розглядає особливості розвитку зарубіжної літератури в Новітній час, простежує характерні риси та напрямки літературного процесу зазначеного часу, визначає його особливі та спільні риси відносно попередніх періодів, знайомить з найвидатнішими письменниками і літературними шедеврами даного періоду.

Спецкурс Новітня зарубіжна література представляє певні труднощі у вивченні, так як в XX столітті виникають художні напрями, що визначили магістральні тенденції наступного еволюційного етапу - ХХI століття. Складність і неоднозначність цього періоду - в поєднанні напрямків з різними парадигмами.

курс-Новітня-зарубіжна-література

Мета курсу...


Новітня історія країн Азії та Африки

Курс Новітня історія країн Азії та Африки – вивчає сутність і закономірності основних політичних, економічних і соціальних процесів, що протікали в країнах Сходу в ХХ - початку ХХІ ст.

Метою курсу Новітня історія країн Азії та Африки є вивчення особливостей політичного, економічного і соціального розвитку держав Азії та Африки в ХХ і початку ХХІ ст., а також виділення загальних і специфічних рис, характерних для цих країн на даному етапі всесвітнього історичного процесу.

курс-Новітня-історія-країн-Азії-та-Африки 

У зв'язку з цим основними завданнями курсу...


Новітня історія країн Європи і Америки

В курсі Новітня історія країн Європи та Америки студенти в світлі новітніх досягнень історичної науки розглядають і вивчають найважливіші події та проблеми історії країн в Європи і Америки новітнього часу. В курсі розглядається хронологія новітнього часу країн Заходу, аналізуються основні тенденції суспільного розвитку країн в зазначений період.

Мета вивчення дисципліни Новітня історія країн Європи і Америки: на основі раніше отриманих знань з історії Європи епохи середньовіччя і нового часу комплексно дослідити політичний, соціально-економічний і культурно-історичний розвиток країн Європи та Америки в новітній час.

дисципліна-Новітня-історія-країн-Європи-і-Америки

Завдання вивчення дисципліни...


Новітня історія південних і західних слов`ян

Курс Новітня історія південних і західних слов`ян – вивчає історичні події та процеси, які відбувалися на теренах Польщі, Чехії, Словаччини, Болгарії, Югославії в період Новітнього часу в контексті європейської та світової цивілізації.

Мети курсу Новітня історія південних і західних слов`ян - придбання студентами системних знань і цілісного уявлення про особливості розвитку Центральної і Південно-Східної Європи в період Новітнього часу.

Дисципліна охоплює часовий діапазон від початку Великих географічних відкриттів (15 ст.) до початку І Світової війни.

курс-Новітня-історія-південних-і-західних-слов`ян

Завдання курсу...


Образотворче мистецтво

Курс Образотворче мистецтво – вивчає теоретичні і практичні основи створення малюнка і роботи з різними видами матеріалу для його створення.

Метою вивчення дисципліни Образотворче мистецтво є:

- освоєння теоретичних і практичних основ реалістичного малюнка;

- оволодіння навичками малювання;

- вміннями засобами малюнка передати думки і уявлення про навколишній світ, предмети та явища в графічній формі.

курс-Образотворче-мистецтво

Завданнями вивчення дисципліни...


Організація виховної роботи у ВШ

Активні інноваційні процеси, що відбуваються в соціально-політичній і економічній сферах суспільства, викликали необхідність здійснення освітніх реформ. Стан, тенденції та перспективи розвитку вищої школи, аналіз практики в сфері виховання переконують в тому, що зміни в системі вищої освіти вимагають перегляду традиційних підходів у використанні технологій виховання, взаємодії педагогів і студента.

Організація виховної роботи у ВШ – вивчає сучасні тенденції виховання у вищій школі, його організаційні засади.

курс-Організація-виховної-роботи-у-ВШ

Мета курсу...


Організація і методика виховної роботи

Сучасна економічна і соціокультурна ситуація на етапі переходу до соціально орієнтованої економіки, громадянського суспільства і правової держави ускладнили процес виховання підростаючого покоління, загострили протиріччя, які проявляються на всіх рівнях виховного процесу, порушуючи його системність, послідовність.

Стрижневою ідеєю виховної технології виступає управління ініціативою самого вихованця в процесі педагогічної взаємодії, що дозволяє створювати умови для самореалізації. Такий підхід допомагає самовизначенню особистості, її стимулюючи здатності.

дисципліна-Організація-і-методика-виховної-роботи

Важлива роль у реалізації цієї задачі належить...


Основи виховання дітей у сім’ї

Основи виховання дітей у сім’ї – вивчає сутність і проблеми сімейного виховання, з його методами і формами на сучасному етапі розвитку суспільства.

Мета дисципліни Основи виховання дітей у сім’ї: формування професійної компетентності шляхом розвитку розуміння педагогічного феномена сім'ї та сімейного виховання, умінь розв'язувати практичні педагогічні завдання, пов'язані з вихованням дітей в сім'ї і розв’язанням сімейних конфліктів.

дисципліна-Основи-виховання-дітей-у-сім’ї

Завдання дисципліни...


Основи виховної роботи в школі

Курс Основи виховної роботи в школі призначений для ознайомлення бакалаврів з основами професійних знань про особливості виховної діяльності вчителя школи, формування у них вміння здійснювати і оцінювати ефективність навчально-виховного процесу в умовах сучасних освітніх установ.

Побудова курсу направлена на формування у студентів цілісного уявлення про особливості організації виховного процесу в школі, розвитку здатності вирішувати основні групи виховних завдань, що характеризують компетентність сучасного педагога-вихователя.

дисцилна-Основи-виховної-роботи-в-школі

Зміст розділів дисципліни...


Основи гуманістичної педагогіки

Курс Основи гуманістичної педагогіки – вивчає передові педагогічні ідеї, пов’язані зі спрямуванням навчання і виховання на особистість дитини, врахування її інтересів і вподобань.

Важливе місце в загальній системі професійної підготовки педагога, викладача педагогіки займає курс Основи гуманістичної педагогіки, вивчення якого дозволяє освоїти сучасні напрямки модернізації освіти.

курс-Основи-гуманістичної-педагогіки

Робоча програма дисципліни...


Основи дипломатії та дипломатичної роботи

Курс Основи дипломатії та дипломатичної роботи – розглядає зміст і сутність дипломатичної діяльності, її особливості та принципи в Україні та за кордоном.

Мета курсу Основи дипломатії та дипломатичної роботи – отримання студентами базисних знань дипломатичного права, а також професійних і особистих навичок і компетенцій, необхідних для ефективного виконання функцій фахівця в галузі міжнародних відносин в різних ситуаціях при роботі в державних органах України, а також в сферах науки і освіти, включаючи варіанти застосування отриманих знань і компетенцій в умовах роботи за кордоном.

курс-Основи-дипломатії-та-дипломатичної-роботи

Основні завдання курсу...


Основи етнології

Основи етнології – це навчальний курс, який являє собою виклад сучасних теоретико-методологічних основ науки про народи світу, основних положень теорій етносу та етнічності на рівні світової гуманітарної науки.

Курс орієнтований на підготовку фахівців, чия практична діяльність спрямована на вивчення і викладання дисциплін історичного циклу і проведення досліджень в сучасному полі етнічному співтоваристві України.

курс-Основи-Етнологї

Курс Основи етнології відноситься до...


Основи наукових досліджень

Дисципліна Основи наукових досліджень – вивчає принципи побудови, організації і планування наукових досліджень.

Метою освоєння дисципліни «Основи наукових досліджень» є повідомлення студентам первинних відомостей про наукове дослідження як феномен науки і розвиток у них базових компетенцій у сфері дослідницької діяльності.

дисципліна-Основи-наукових-досліджень

Дана дисципліна відноситься до...


Основи наукознавства

Основи наукознавства – це навчальна дисципліна, яка вивчає закономірності розвитку самої науки.

Даний курс не базується на якій-небудь одній науковій дисципліні. Саме наукознавство не має самостійного статусу в сучасній структурі наукового знання, а являється сталим симбіозом декількох доволі різноманітних наукових напрямів, об’єднаних цілями дослідження одного об’єкта і потребою освітньої діяльності, яка потребує комплексного знання про науку.

курс-Основи-наукознавства

Навчальний курс носить...


Основи теоретичного мовознавства

Курс Основи теоретичного мовознавства – вивчає основні теоретичні проблеми загального мовознавства (концепції, їх порівняльну характеристику), систему основних понять мовознавства в різних парадигмах дослідження; основні етапи історії лінгвістичних вчень і персоналії найважливіших представників наукових напрямів в лінгвістиці).

Цілями освоєння дисципліни Основи теоретичного мовознавства є:

- формування уявлень про місце мови в системі загальних знань про людину, поглиблення змісту лінгвістичних понять і термінів;

- систематизація знань про особливості функціонування одиниць різних рівнів мови в аспекті теоретичного осмислення і в типологічному аспекті;

- оволодіння знаннями про основні концепції та напрямки сучасного мовознавства;

- формування уявлень про українську мову як частину світового мовного простору, вміння застосовувати теоретичні знання для практичних цілей навчання українській мові.

курс-Основи-теоретичного-мовознавства

Дана навчальна дисципліна входить в...


Основи теорії мовленнєвої комунікації

Курс Основи теорії мовленнєвої комунікації – вивчає нові напрямки в області теорії мовної комунікації, перспективи науки про культуру мовного спілкування, основи теорії мовної дії, лінгвістичні й екстралінгвістичні механізми ефективного спілкування.

Мета курсу Основи теорії мовленнєвої комунікації - познайомити магістрантів з новими напрямками в області теорії мовної комунікації, значущими для формування лінгвістичного світогляду і поглиблених уявлень про перспективи розвитку сучасної науки про культуру мовного спілкування.

курс-Основи-теорії-мовленнєвої-комунікації

Основна мета курсу для студента...


Основи усного ділового спілкування

Дисципліна Основи усного ділового спілкування – вивчає принципи і основи міжособистісної взаємодії, базові норми сучасної української літературної мови, розвиває вміння аналізувати соціальні ситуації міжособистісного спілкування, орієнтуватися в системі мовленнєвих і мовних засобів, відбирати і застосовувати в міжособистісної комунікації відповідні мовні моделі.

Предмет вивчення дисципліни Основи усного ділового спілкування - теоретичні та практичні основи ділового спілкування, риторики, публічного виступу.

курс-Основи-усного-ділового-спілкування

Основною метою дисципліни...


Педагогіка

Курс «Педагогіка» відповідає вимогам державного стандарту навчальної підготовки фахівців і враховує підстави і компетентнісний підхід, що забезпечує багаторівневу підготовку студентів. Цей курс спрямований на розвиток базових компетенцій студентів (інструментальних, соціально-особистісних, загальнонаукових).

Курс «Педагогіка» є пропедевтичнм в формуванні професійних педагогічних компетенцій, пов'язаних з придбанням психолого-педагогічних знань і підвищенням загальної культури студентів, здатністю зайняти педагогічну позицію в освітній та професійній діяльності.

курс-Педагогіка

Курс Педагогіка – вивчає...


Педагогіка вищої школи

Курс Педагогіка вищої школи знайомить аспірантів з цілями, завданнями, принципами, методами, формами і засобами проведення освітнього процесу у ВШ; розкриває основні методи науково-педагогічних досліджень, фактори розвитку особистості.

Мета курсу Педагогіка вищої школи - оволодіння аспірантами базових знань і умінь наукового пошуку, його практичного використання в реальній педагогічній діяльності, як необхідної основи формування соціально активної, творчо мислячої особистості.

курс-Педагогіка-вищої-школи 

Вивчення даного курсу сприяє...


Педагогічна майстерність

Курс Педагогічна майстерність – вивчає специфіку професійної діяльності викладача, компоненти і особливості сутності педагогічної майстерності.

Політичні та економічні зміни, що відбуваються в нашій країні зачіпають всі сфери життя суспільства і кожної конкретної людини.

Не є винятком і сфера професійної освіти. Формуються нові вимоги до професіонала, від сучасної людини - потрібна значна робота по постійному самовизначення і побудові себе як професіонала. Це в першу чергу відноситься до педагога професійної освіти.

дисципліна-Педагогічна-майстерність

Професіоналізм педагога є...


Педагогічна риторика

Основне призначення курсу «Педагогічна риторика» полягає в формуванні у студентів таких власне мовних, комунікативних та етичних норм, володіння якими дозволяє ефективно користуватися українською мовою в життєвих ситуаціях мовного спілкування, перш за все - професійного.

В основу програми дисципліни покладена концепція, що передбачає повторення і систематизацію на більш високому рівні знань української мови, отриманих студентами в середній загальноосвітній школі, і формування функціональних знань і умінь, які забезпечують правильне і доцільне вживання української мови.

дисципліна-Педагогічна-майстерність

Компетенції, набуті під час вивчення курсу...


Переклад художніх творів

Переклад художніх творів – вивчає основні підходи до перекладу художнього тексту, існуючі в сучасному вітчизняному та зарубіжному перекладознавстві.

Метою освоєння курсу Переклад художніх творів, що викладається в якості факультативу є, з одного боку, оволодіння базовими теоретичними знаннями в області перекладацької думки і кращими зразками перекладацької практики в галузі художнього перекладу; з іншого боку, оволодіння практичними навичками художнього перекладу в широкому спектрі жанрово-стильових і родових ознак літературно-художнього тексту.

курс-Переклад-художніх-творів

Завдання освоєння курсу...


Перекладознавство

Протягом другої половини ХХ ст. переосмислення перекладацької діяльності, що йде в далеке минуле, досягло такого рівня, що привело до створення самостійної наукової дисципліни, яка стала найменуватися теорія перекладу, наука про переведення, або перекладознавство. Перекладознавство розвивалося стрімкими темпами, в короткі терміни дисципліна не тільки обзавелася самостійним предметом, об'єктом вивчення, а й розробила власний термінологічний апарат, яким успішно користувалася і користується понад 50 років.

Навчальний курс Перекладознавство – вивчає проблематику сучасного перекладознавства, дає рекомендації щодо особливостей перекладу текстів різних жанрів і оптимальних способів і прийомів роботи головним чином з лексичним матеріалом, що представляє найбільші труднощі для перекладу.

курс-Перекладознавство

Мета курсу...


Перукар (перукар-модельєр). Перукарська справа

Курс Перукар (перукар-модельєр). Перукарська справа – вивчає особливості виконання технологічних процесів і художнього моделювання в сфері перукарського мистецтва.

Навчальна дисципліна Курс Перукар (перукар-модельєр). Перукарська справа розроблена на основі державного стандарту і призначена для реалізації в установах додаткової освіти.

курс-Перукар-(перукар-модельєр).-Перукарська-справа

Дана програма визначає...


Політична історія країн Центральної та Східної Європи

Політична історія країн Центральної та Східної Європи – це навчальний курс, який розглядає особливості, основні події і процеси в політичному розвитку країн Центральної та Східної Європи.

Мета освоєння курсу Політична історія країн Центральної та Східної Європи - формування у студентів фундаментальних наукових уявлень про основні події, персоналії, проблеми та тенденції політичного розвитку країн Центральної та Східної Європи.

курс-Політична-історія-країн-Центральної-та-Східної-Європи

Завдання курсу...


Політична історія сучасного світу

Курс Політична історія сучасного світу – вивчає визначальні риси історичного розвитку всесвітнього політпроцесу, політичну історію окремих зарубіжних країн.

Основною метою освоєння дисципліни Політична історія сучасного світу є підготовка студентів вищої школи в області політичної історії як одного з важливих доданків сучасної політичної науки.

дисципліна-Політична-історія-сучасного-світу

Завдання курсу...


Політична історія України

Курс Політична історія України – вивчає політичні процеси, що відбувалися на теренах України від давнини до сьогодення, їх основні тенденції та особливості, простежує формування українських державних утворень, політичних партій, організацій.

Мета курсу Політична історія України:

- сформувати у студентів системне уявлення про особливості української політичної традиції, її місце і роль в світі;

- сформувати у студентів системне уявлення про основні етапи становлення і розвитку української державності в тісному зв'язку з розвитком регіональних і світових політичних процесів;

- обґрунтувати типологію формування українського державного кордону;

- показати роль і значення політичних ідеологій в українській історії;

- показати роль і значення політичних реформ та інших політичних процесів в історії України.

курс-Політична-історія-України

Задачі курсу...


Політична психологія

Курс Політична психологія – вивчає психологічні закономірності політичної діяльності і основних засобів ефективної реалізації професійних дій політичних діячів (лідерів), партій і суб'єктів психологічної роботи, зайнятих в сфері політики.

Мета дисципліни Політична психологія:

- формування у випускника університету високого рівня теоретичної та практичної підготовки до роботи психолога в сфері політики і ефективного соціально-психологічного аналізу політичної ситуації;

- навчити студентів застосовувати психологічні знання і вміння в політичній діяльності;

- зорієнтувати студентів у сучасному стані вітчизняної та зарубіжної політичної психології;

- навчити практично застосовувати психологічні знання, тобто застосовувати свої психологічні знання для наукового пояснення фактів і явища психіки, поведінки людини, прийняття нею рішень і так само для впливу на людину, перетворення її психіки в інтересах розвитку особистості.

курс-Політична-психологія 

Завдання дисципліни...


Політична реклама

Політична реклама – вивчає жанри політичної реклами, основні етапи її розробки і власне створення рекламного продукту, маніпулятивні технології політичної реклами та її специфіку в Україні.

Метою навчальної дисципліни «Політична реклама» є вироблення цілісного уявлення про місце і роль політичної реклами в конструюванні політичних дискурсів, розуміння їх призначення в політичній комунікації і формування на цій основі теоретико-методологічної культури аналізу символічної природи політичних явищ і процесів.

кур-Політична-реклама

Курс дозволяє оволодіти...


Політичні ідеології

Курс Політичні ідеології – вивчає основні характеристики і тенденції сучасних політичних ідеологій, специфіку української ідейно-ідеологічної традиції і сучасної ідеологічної сфери, проблеми і перспективи розвитку ідеологічних процесів в Україні і світі, основні фактори ідеологічної боротьби, її форми і зміст.

Мета дисципліни Політичні ідеології - вивчення політичних ідеологій, розширення знань студентів про закономірності і взаємозв'язки світових ідей, а також специфіку прояву політичних ідеологій в окремих країнах і в Україні, зокрема, про принципи порівняльного аналізу ідеологій, формування у студентів елементів соціально-політичної, правової культури, розвиток навичок аналізу політичних ідей.

курс-Політичні-ідеології 

Завдання дисципліни...


Політичні системи світу

Курс Політичні системи світу – вивчає поняття, структуру і функції політичних систем, міжнародно-історичні і політико-правові особливості розвитку країн та регіонів світу.

Головною метою вивчення курсу Політичні системи світу є ознайомлення і формування у студентів знань про засадні поняття політичного світу, основні закономірності політики в їх інваріантному прояві, застереження від суб'єктивних суджень про політичні події від імені науки, що йде часом через засоби масової інформації. Навчити студентів відрізняти об'єктивні закономірності політики від об'єктивних інтересів різних соціальних груп і прошарків, різних інтересів держав у їхніх взаєминах.

курс-Політичні-системи-світу

Основною метою курсу...


Політологія

Дисципліна Політологія – вивчає політичне життя суспільства, засади і принципи його функціонування і організації.

Даний курс вивчається студентами всіх форм навчання. Він є невід'ємним предметом сучасної вищої освіти, допомагаючи молодому поколінню аналізувати і розуміти суспільно-політичні процеси і вибудовувати свою модель політичної поведінки.

дисципліна-Політологія

Метою курсу Політологія є...


Польська філологія

Курс Польська філологія вивчає польську мову, літературу і культуру.

Мета дисципліни Польська філологія - ознайомлення з основними проблемами польської філології.

Даний курс призначений для підготовки викладачів польської мови як іноземної в загальноосвітніх організаціях і освітніх організаціях середньо професійних освітніх закладів.

курс-Польська-філологія

В рамках даного курсу вивчення...


Порівняльна лексикологія англійської та української мови

Курс Порівняльна лексикологія англійської та української мови – вивчає особливості англійської мови в зіставленні з рідною мовою, лінгвістичні методи виявлення типологічних подібностей і відмінностей мов.

Метою освоєння дисципліни Порівняльна лексикологія англійської та української мови є розвиток особистості як суб'єкта професійної діяльності, результатом якого є професійно-педагогічна компетенція підготовленого фахівця.

курс-Порівняльна-лексикологія-англійської-та-української-мови 

Досягнення цієї мети...


Порівняльне літературознавство

Курс Порівняльне літературознавство – вивчає взаємозв’язки національних літератур, спільне і особливе у їх історичному розвитку.

Мета: Курс Порівняльне літературознавство спрямований на поглиблене вивчення питань, пов'язаних з порівняльним вивченням літератур.

курс-Порівняльне-літературознавство

Завдання курсу...


Практика іноземної мови

Курс Практика іноземної мови – вивчає способи вираження семантичної, комунікативної та структурної спадкоємності між частинами висловлювання - композиційними елементами тексту, фразовими єдностями, пропозиціями.

Цілі освоєння курсу Практика іноземної мови:

Цілі освітньої діяльності спрямовані на формування здатності здійснювати професійну педагогічну діяльність в галузі викладання іноземної мови на рівні, необхідному для прояви комунікативної компетенції в найбільш поширених ситуаціях в офіційній і в неофіційній сферах, а також на оволодіння всіма видами мовленнєвої діяльності (аудіюванням, говорінням, читанням, листуванням, перекладом з іноземної мови на рідну і з рідної мови на іноземну).

курс-Практика-іноземної-мови

Цілі виховної діяльності спрямовані на...


Практика усного і писемного мовлення

Курс Практика усного і писемного мовлення – вивчає фонетичні, лексичні, граматичні мовні засоби для здійснення усного та письмового спілкування.

Мета дисципліни Практика усного і писемного мовлення - повне оволодіння нормами іноземної мови в її усній і письмовій формах, отримання теоретичних знань про досліджувану мову і вміння користуватися нею як практично, так і теоретично для викладання іноземної мови, а також для усного та письмового перекладу, формування професійно-методичних навичок і умінь майбутніх фахівців у сфері навчання іноземним мовам, які визначаються особливостями оволодіння нерідними мовами в різних навчальних умовах і в рамках сучасної парадигми міжкультурної комунікації.

курс-Практика усного і писемного мовлення

Розвиваючий компонент мети полягає в...