Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Київської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Київської області \ ЗВО (ВНЗ) Київської області та їх рейтинг \ 55. Оптико-механічний коледж Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ОМК КНУ ім. Т. Шевченка

Оптико-механічний коледж Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ОМК КНУ ім. Т. Шевченка

« Назад

Оптико-механічний коледж Київського національного університету імені Тараса Шевченка – це заклад, де вже більше ніж 50 років формують спеціалістів зі справді визначних кваліфікацій. Адже тут ви маєте змогу одержати знання в оптичній сфері для оборонної промисловості та ремонту медичних оптичних обладнань, а також набути такі кваліфікації, як економіка підприємства, бухгалтерський облік, створення програмного забезпечення тощо.

Оптико-механічний коледж Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ОМК КНУ ім. Т. Шевченка

Більшість хто не усвідомлює перспектив випускників 9-х класів, які потраплять у коледж, замість того, щоб навчатися ще два роки в школі задля атестату. Робити вибір між атестатом та дипломом на даному етапі не потрібно! У коледжі, сформованому на основі технікуму, студент одержує не тільки диплом молодшого фахівця, а й атестат за «минулі» шкільні роки. До того ж, чимало випускників учбових установ переважно мають за плечима теоретичне навчання з мінімумом практики, а випускник коледжу стає сформованим до діяльності фахівцем, бо ціль оптики як прикладної кваліфікації – забезпечити студентам саме практичні знання для майбутньої діяльності. Випускники коледжу, які мають на меті стати на дорогу науки, мають можливість поступити на 2 курс Київського національного університету імені Тараса Шевченка, на суміжну спеціалізацію.

Зауважимо, що прикладні кваліфікації на сьогоднішній день є важливими як ніколи, а такі унікальні кваліфікації, як оптик, економіст, бухгалтер, програміст, мають велику популярність у працедавців.

Київський оптико-механічний технікум - вища учбова установа I рівня акредитації

ОМК КНУ ім. Т. Шевченка

Загальна інформація

Київський оптико-механічний технікум утворений на основі Київського вечірнього механічного технікуму (розпорядження Міністерства оборонної промисловості СРСР від 20 липня 1984 року № 248), який в той же час був створений в 1956 році відповідно до розпорядження Міністерства оборонної промисловості СРСР від 11 червня 1956 № 231.

З 1991 року технікум знаходиться у підданстві Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України.

Київський оптико-механічний технікум - це один учбовий заклад в Україні, який проводить формування техніків оптичної галузі для оборонної промисловості (космічної та ракетної техніки) і техніків з використання та ремонту медичних оптичних обладнань.

Важлива ціль учбової установи - здійснення освітньої роботи, що об’єднує учбову, методичну, виховну та культурну діяльність.

Технікум створив Державний стандарт кваліфікації "Виробництво оптичних і оптико-електронних обладнань" по підготовці молодших фахівців.

Матеріально-технічна та учбово-методична основа технікуму дає можливість не тільки формувати висококваліфікованих молодших фахівців за переліченими кваліфікаціями, але і впроваджувати новітні.

Здійснення учбового процесу відбувається на високому методичному рівні з допомогою вдалого запровадження модерних інформаційно-комунікаційних засобів навчання. Всі практичні та лабораторні заняття мають методичне і технічне устаткування.

У технікумі створена автоматизована структура організаційно-педагогічного керівництва учбово-виховним процесом, що здійснює хід учбового процесу, проводить обліково-звітну документацію і перевіряє відхилення від нормально здійсненого учбового процесу, допомагає формувати розклад.

Оптико-механічний коледж Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ОМК КНУ ім. Т. Шевченка

З ціллю інформатизації та аналізу учбового процесу, оперативного повідомлення батьків про успішність та відвідування студентів у технікумі впроваджена Система електронних журналів успішності.

За 55 років освітньої роботи сформовано більше ніж 20 тисяч висококваліфікованих спеціалістів, які мають змогу діяти за спеціальністю, а також продовжувати своє навчання у вищих учбових установах III, IV рівнів кваліфікації згідно з профілем.

В структуру учбової установи (з 1970 року) входить філія р. Родзинки (рік формування 1948) Харківської області, який є єдиним місцем становлення молодших фахівців для оптичних підприємств міста і єдиним ВНЗ I-го рівня акредитації в названій місцевості.

Ліцензований обсяг формування молодших фахівців за денною формою навчання нараховує 275 осіб, за заочною - 150 осіб.

Відповідно до випущених ліцензій Оптико-механічний коледж проводить формування молодших фахівців за наступними кваліфікаціями:

«Виготовлення оптичних і оптико-електронних обладнань» (4 роки) за кваліфікаціями:

- Конструювання оптичних і оптико-електронних обладнань;

- Конструювання медичних оптичних обладнань;

- Технологія виробництва оптичних і оптико-електронних обладнань.

«Створення програмного забезпечення» (4 роки).

«Економіка підприємств» (3 роки).

«Бухгалтерський облік» (3 роки).

У коледжі наявні всі умови для якісного формування спеціалістів!

Оптико-механічний коледж Київського національного університету імені Тараса Шевченка

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!