Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Запорізької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Запорізької області \ ЗВО (ВНЗ) Запорізької області та їх рейтинг \ 45. Коледж Бердянського інституту державного та муніципального управління Класичного приватного університету, КБІДМУ КПУ

Коледж Бердянського інституту державного та муніципального управління Класичного приватного університету, КБІДМУ КПУ

« Назад

Бердянськ – чарівне місто. Воно відкрите кожному жителю України для освіти, праці, дозвілля. Бердянські вищі установи освіти надають різні кваліфікації. Кожен вибиратиме Alma Mater за персональним вподобанням. Східна мудрість говорить «вибери улюблену спеціальність, і ти не будеш працювати жодного дня». І справді, улюблена праця – це не робота, а дійсне блаженство, омріяна перспектива.

Коледж Бердянського інституту державного та муніципального управління Класичного приватного університету, КБІДМУ КПУ

Якщо Ви з ранніх років прагнули про кар’єру юриста, мріяли до справедливості, почували бажання до витонченої розумової праці та допомоги людям, то Коледж БІДМУ КПУ – це саме Ваш учбовий заклад.

Якщо ви почуваєте прихильність до клопіткої праці у галузі економіки та фінансів, прагнете витончено знати механізми мікро- та макроекономіки, банківської діяльності, менеджменту, то КБІДМУ КПУ – це саме Ваш освітній заклад.

Якщо Вам близьке людське здоров’я, питання оточуючого середовища, здоровий спосіб життя для сьогоднішніх поколінь, то КБІДМУ КПУ – це саме Ваш навчальний заклад.

Викладачі Коледжу Бердянського інституту – це високоосвічені спеціалісти, які мають багатовіковий досвід праці у вищій школі, вчені, знані у своїх галузях знань, непересічні особистості, які мають щиру повагу зі сторони студентів, їх батьків та міської громади в цілому. Вони віддані своїй діяльності, кожного разу надають підтримку студентам та щиро радуються їх вдачам та кар’єрному зростанню. Освіта та життєвий досвід, які будуть включені у Ваше життя разом з КБІДМУ КПУ, назавжди будуть з Вами.

КБІДМУ КПУ

Загальна інформація про КБІДМУ КПУ

Коледж сформовано у 2012 році.

Зарахування до Коледжу БІДМУ КПУ відбувається за підсумками вступних екзаменів на конкурсній основі. Дисципліни, що виносяться на вступні іспити, окреслюються кваліфікацією, яку вибирає майбутній студент.

Навчання здійснюються на основі БІДМУ КПУ та дає змогу учням 9-х класів одержати в один і той же час у своєму загальноосвітньому учбовому закладі повну загальну середню освіту; у коледжі — неповну вищу освіту.

Учбовий процес проводиться високоосвіченим професорсько-педагогічним складом.

До структури закладу включено 6 циклових комісій:

- Циклова комісія правознавства;

- Циклова комісія економіки організацій;

- Циклова комісія туристичного обслуговування;

- Циклова комісія соціально-гуманітарних предметів та закордонних мов.

Студенти Коледжу Бердянського інституту державного та муніципального управління КПУ отримують диплом державного значення навчально-спеціалізованого рангу “молодший фахівець” та змогу зарахування до Бердянського інституту державного та муніципального управління КПУ для здобуття освіти з третього курсу за вибраною кваліфікацією.

Коледж Бердянського інституту державного та муніципального управління Класичного приватного університету, КБІДМУ КПУ

Студентське самоврядування у Коледжі Бердянського інституту державного та муніципального управління Класичного приватного університету

Головні задачі Органів студентського самоврядування

Головними задачами ОСС є:

- формування і захист прав та інтересів студентів;

- забезпечення здійснення студентами своїх обов'язків;

- сприяння учбовій, науковій та креативній роботі студентів;

- сприяння в утворенні потрібних умов проживання та дозвілля студентів;

- формування студентських секцій, організацій, спілок, клубів за захопленнями;

- співтоваришування зі студентами інших ВНЗ та молодіжних структурами;

- здійснення серед молоді соціологічних досліджень;

- надання допомоги у забезпеченні здорового способу життя (навчання);

- надання допомоги у знаходженні роботи студентів;

- участь в світових обмінах студентами;

- формування умов для застосування креативних та соціальних ініціатив студентів, сприяння роботи студентських організацій і спілок.

Отже, КБІДМУ КПУ – це сучасний заклад м. Бердянська. Завітайте до нього та дізнайтеся про всі кваліфікації, спеціальності, форми навчання, дізнайтеся, чому велика кількість студентів свого часу вибрали саме Коледж Бердянського інституту державного та муніципального управління Класичного приватного університету.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!