Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Запорізької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Запорізької області \ ЗВО (ВНЗ) Запорізької області та їх рейтинг \ 43. Запорізький коледж Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", ЗК ВМУРЛ «Україна»

Запорізький коледж Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", ЗК ВМУРЛ «Україна»

« Назад

Запорізький коледж проводить навчання за спеціалізацією «Транспорт і транспортна структура» за напрямком «Організація і регулювання дорожнього руху».

Запорізький коледж Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", ЗК ВМУРЛ «Україна»

Термін освіти: 2 роки 10 місяців.

Форма навчання: очна.

Контакти ЗК ВМУРЛ «Україна»

Поштовий індекс: 69035.

Адреса: Запорізька область, Запоріжжя, вул. Волгоградська, 9.

Телефони: 0612338943.

Інженерне забезпечення проведення дорожнього руху – головна частина становлення автомобільного транспорту. Спеціалісти з кваліфікації «Організація і регулювання дорожнього руху» назначені для індивідуальної інженерної, дослідницької, керівної та організаційної роботи у галузі транспортних технологій. Їхня професійна діяльність ґрунтується в основному у забезпеченні раціональної організації транспортних процесів та їх керівництва.

Студентам учать цикли фундаментальних, гуманітарних, соціально-економічних та професійно-орієнтованих предметів, поміж яких: іноземна мова, засади економічної теорії, засади права, засади маркетингу та менеджменту, мікроекономіка, технічні засоби проведення дорожнього руху, формування дорожнього руху, транспортне облаштування міст, правове управління дорожнього руху, законодавчі засади підрозділу ДАІ, безпека транспортних засобів, експертиза ДТП, екологічні особливості схем здійснення дорожнього руху, безпека руху в автотранспортних організаціях, інформаційне забезпечення учасників дорожнього руху.

Студенти здійснюють практику в різноманітних відділеннях служби ДАІ, під час якої опановують створені прогресивні методи організації та управління дорожнього руху.

Великі перспективи у студентів, які мають схильності до науково-дослідницької діяльності. Вони проводять дослідження під управлінням педагогів випускового підрозділу, приймають участь кожного року у наукових семінарах та студентських турнірах.

Студенти за цією кваліфікацією мають змогу діяти у проектних установах, місцевих державних управліннях, державних автомобільних структурах МВС України (офіцерський колектив) та інших органах державного контролю на транспорті, а також у функціональних відділеннях різноманітних організацій, що відповідають за безпеку руху належних їм автомобільних транспортних засобів.

ЗК ВМУРЛ «Україна»

Кваліфікація "Організація та управління дорожнього руху" направлена на:

- створення заходів щодо попередження аварійності на автомобільних дорогах;

- здійснення аналізу ДТП;

- формування пропозицій із дислокації технічних засобів керівництва дорожнього руху;

- створення схем руху;

- управління стану транспорту, вулиць, доріг;

- перевірку технічного стану авто та їх укомплектування;

- оформлення матеріалів дорожньо-транспортної пригоди;

- взаємозалежність між вантажовідправниками та АТП.

Запорізький коледж Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", ЗК ВМУРЛ «Україна»

Спеціаліст з кваліфікації мусить володіти:

- методами здійснення руху об'єктів, загальними засадами організації безпечного руху ДТЗ;

- методами діагностики стану аварійності дорожнього руху, пропускної спроможності доріг;

- модерними уявленнями про засоби керівництва рухом ДТЗ, про заходи організації дорожнього руху в містах світу;

- принципи науково-обгрунтованого аналізу наслідків ДТП;

- склад покриття доріг і вимог його утримання;

- засади загальної системної прикладної екології;

- положення оптимального природокористування й охорони природи.

Він може управляти роботами, що пов'язані з керівництвом підготовки організацій до діяльності в осінньо-зимовий час, технічного стану рухомого складу, здійсненні перевезень небезпечних вантажів, становлення техніки до техогляду, додержання водіями автотранспорту усіх форм власності правил дорожнього руху; приймати участь у прийманні у використання вулиць та доріг після спорудження та переоблаштування, оприділити оцінку технічного стану транспортного засобу з точки зору безпеки дорожнього руху, здійснювати огляд транспортного засобу та надавати оцінку відносно причинного зв'язку технічного стану транспортного засобу з ДТП, оформляти матеріали ДТП, формувати картки обліку ДТП, розпорядження та схеми ДТП, публікувати дозволи на здійснення робіт, пов'язаних із розкриттям частини доріг, узбіч, тротуарів, створювати адміністративні матеріали на посадових осіб та жителів за порушення правил утримання вулично-шляхової сітки, залізничних переїздів, оформляти умови перевезення великогабаритних та небезпечних вантажів.

Отже, Запорізький коледж ВМУРЛ "Україна" – це сучасний заклад, який здійснює навчання спеціалістів за новітніми методиками, приваблюючи з кожним роком все більшу і більшу кількість студентів.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!