Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Запорізької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Запорізької області \ ЗВО (ВНЗ) Запорізької області та їх рейтинг \ 37. Бердянський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету, БІДМУ КПУ

Бердянський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету, БІДМУ КПУ

« Назад

Пріоритетна місія Бердянського інституту державного та муніципального управління Класичного приватного університету — фундаментальні знання студентів і високий професіоналізм викладачів.

Бердянський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету, БІДМУ КПУ

Загальна інформація про БІДМУ КПУ

Бердянський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету (БІДМУ КПУ) — наймолодший вуз міста Бердянська. Його відкриття — знакова подія для Бердянська. Вуз почав працювати з березня 2011-го року. Він входить до складу Класичного приватного університету (раніше ЗІДМУ), яким у жовтні 2012 року виповнюється 20 років. Через рік роботи динамічно розвивається Бердянський інститут державного та муніципального управління, включений до реєстру вищих навчальних закладів України.

Точкою відліку, перегорнутою сторінкою в боротьбі за визнання, на думку директора Бердянського інституту державного та муніципального управління Наталії Галіциної, став другий випуск, коли 137 бакалаврів, фахівців і магістрів в червні 2012 року отримали державні дипломи.

ВНЗ впевнено завойовує довіру в регіоні: серед студентів — високою якістю навчання, серед батьків — визнанням того, що вони віддали дітей в надійні руки, а також позитивними відгуками роботодавців.

Спеціальності Бердянського інституту державного та муніципального управління Класичного приватного університету

Бердянський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету пропонує найбільший перелік класичних спеціальностей в Бердянську. При підготовці студентів освітньо-спеціалізованого рівня «бакалавр» це такі напрямки, як економічна кібернетика, економіка підприємства, маркетинг, облік і аудит, фінанси і кредит, міжнародна економіка, право, менеджмент і адміністрування, міжнародне право, здоров'я людини, готельно-ресторанна справа, туризм. Принцип ступеневості вищої освіти дає можливість продовжити навчання за освітньо-спеціалізованими рівнями «спеціаліст» або «магістр». У вузі можна вибрати й специфічні категорії навчання на рівні магістратури, наприклад, геодезія і картографія, управління учбовими закладами, прикладна економіка, бізнес-адміністрування, адміністративний менеджмент, а також пройти перепідготовку та одержати другу вищу освіту та диплом фахівця за 9 затребуваним на ринку праці спеціальностями.

Молодь, яка вибрала БІДМУ КПУ, отримує якісну професійну освіту на рівні європейських стандартів. Освітній процес забезпечується професорсько-педагогічним складом з великим досвідом наукової, педагогічної та практичної діяльності.

БІДМУ КПУ

Можливості для студентів у Бердянському інституті державного та муніципального управління КПУ

Студенти БІДМУ КПУ мають прекрасні можливості для всебічного становлення, кар'єрного зростання, упевненого майбутнього. У вузі успішно реалізуються проекти та програми стажування студентів і педагогів у США, Польщі та Швеції. Бердянський інститут державного та муніципального управління дає молодим людям унікальну можливість пройти навчання на військовій кафедрі, що дозволяє випускникам зробити кар'єру в органах державної влади і управління.

ВНЗ завжди підтримує талановиту молодь. За рахунок коштів вищого учбового закладу для обдарованих випускників реалізується регіональне замовлення на навчання. 10% від зарахованих на перший курс випускників загальноосвітніх учбових закладів, які приймали участь у олімпіадах, творчих конкурсах і зайняли призові місця, зможуть навчатися безкоштовно. Знижку на навчання в розмірі 25% можуть отримати також медалісти і ті, хто отримав диплом з відзнакою. Вартість на денній формі навчання істотно нижче, ніж в інших ВУЗах ІV рівня кваліфікації, та за весь період навчання залишається незмінною.

Що стосується гарантій працевлаштування, то, за словами керівника Бердянського інституту державного та муніципального управління КПУ Наталії Галіциної, за весь час роботи вона не знає жодного студента, який би скитався на обліку в міському центрі зайнятості. Вже до четвертого курсу багато студентів прагнуть перейти на індивідуальний графік навчання, оскільки визначилися з місцем майбутньої роботи.

Бердянський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету, БІДМУ КПУ

Міжнародні освітні та наукові зв’язки БІДМУ КПУ

Міжнародні зв’язки інституту грають головну роль у інтеграції студентської молоді та професорсько-педагогічного колективу до світового навчального та культурного простору.

Зусилля закладу у галузі міжнародної роботи направляються на:

- формування Європейських стратегій щодо ступеневого формування спеціалістів;

- розробку та вдосконалення загальних критеріїв ключових компетенцій для студентів, спираючись на досвід закордонних вищих учбових закладів;

- покращення методик викладання учбових предметів, широке застосування інноваційних технологій;

- створення спільних проектів, створення ресурсів, участь у спільних професійних об’єднаннях.

Головними стратегічними завданнями є:

- Технічна підтримка;

- Обмін педагогами та студентами;

- Участь у тренінгових програмах для студентів і педагогів;

- Спільні дослідницькі проекти та наукові публікації;

- Участь у семінарах;

- Грантопошукова робота.

Бердянський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету

Бердянський інститут державного та муніципального управління КПУ, будучи інтегрованим до світової роботи Класичного приватного університету, залучається до міжнародних заходів та програм, які впроваджує університет.

В той же час Бердянський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету розвиває персональні міжнародні зв’язки.

Інститут має Договори про співтоваришування з вищими учбовими закладами міста-побратима Бєльско-Бяла, Польща):

1. Педагогічним коледжем;

2. Учбово-науковим комплексом ім. Юліана Тувіма;

3. Туристичним бюро «Полан-Травел»;

4. Техніко-Гуманітарною Академією;

5. Вищою Школою Адміністрування.

БІДМУ КПУ активно підтримує контакти з Бердянським осередком міжнародної студентської організації AIESEC, є учасником програм “Світ без кордонів», «Здорове майбутнє», «Мовні літні школи» та інших міжнародних культурно-освітніх програм.

Отже, у Бердянському інституті державного та муніципального управління створені всі умови для навчання, реалізації творчого, громадського та наукового потенціалу студентів.

Випускники БІДМУ КПУ — це освічені, виховані і культурні люди. З них виростають прекрасні професіонали. Заклад по праву пишається своїми студентами і докладає максимум зусиль для того, щоб вони вистояли в жорстких умовах конкуренції, знайшли гідне місце у житті, базуючись на знаннях і життєвому досвіді, отриманих за роки навчання в БІДМУ КПУ.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!