Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Запорізької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Запорізької області \ ЗВО (ВНЗ) Запорізької області та їх рейтинг \ 32. Запорізький гуманітарний коледж Запорізького національного технічного університету, ЗГК ЗНТУ

Запорізький гуманітарний коледж Запорізького національного технічного університету, ЗГК ЗНТУ

« Назад

ЗГК ЗНТУ є окремим функціональним відділенням Запорізького національного технічного університету ЗНТУ.

Запорізький гуманітарний коледж Запорізького національного технічного університету, ЗГК ЗНТУ

Дата утворення закладу – 11. 06. 2007 р.

Дата утворення окремого функціонального відділення - 01.01.2011р.

Запорізький гуманітарний коледж ЗНТУ - вищий учбовий заклад І-ІІ рангу кваліфікації, який формує спеціалістів за державним замовленням та на комерційній основі на рівні спеціалізованих потреб до молодшого фахівця трьох напрямів навчання з сертифікованим об’ємом 60 чоловік на очній та 60 на заочній формах навчання кожного року.

Після завершення закладу студенти мають змогу продовжити навчання у Запорізькому Національному Технічному університеті по очній або заочній формі навчання відразу на ІІІ курсі.

ЗГК ЗНТУ

Заклад запрошує вас на навчання для одержання диплому молодшого фахівця за кваліфікаціями:

- правознавство:

Молодший фахівець-юрист, який завершує Запорізький коледж, сформований для професійної роботи в області юридичної практики. Метою професійної роботи молодшого фахівця-юриста є охорона і захист прав та законних інтересів жителів, юридичних осіб усіх форм власності і країни, всіляке сприяння проведенню законності і правопорядку, становленню правової країни.

Молодший фахівець готується до праці в структурах державної влади, судочинства та нотаріату.

- туристичне обслуговування:

У сьогоднішньому світі туризм – це широкопрофільне явище, тісно поєднане з економікою, історією, географією, архітектурою, медициною, культурою, спортом та іншими науками. Туризм, як спеціальність, дає змогу стійкому опануванню учнями знань, вмінь і здібностей у пізнавальній та дослідницькій активності, ціленаправленій на високоякісне опанування майбутньою кваліфікацією.

Молодший фахівець готується до діяльності в установах готельно-ресторанної та туристичної сфери.

- фізичне виховання:

Фізична культура – функціональна частина загальної культури суспільства, що направлена на покращення здоров’я, становлення фізичних, морально-вольових та розумових умінь людини з ціллю гармонійного становлення особистості. Спорт надає фізичну загартованість, позитивні емоції, радість удачі, а головне – здоров’я! Кваліфікація спеціаліста фізичного виховання є цілком поширеною і знаною, адже на даний час країна володіє певною необхідністю в фахівцях, яких навчає Запорізький гуманітарний коледж.

Запорізький гуманітарний коледж Запорізького національного технічного університету, ЗГК ЗНТУ

Молодший фахівець готується для організації масової фізичної культури.

Сертифікована кількість по 60 чоловік на кожній кваліфікації очної та заочної форми навчання.

Отже, Запорізький гуманітарний коледж – це заклад, який завжди з радістю чекає на усіх бажаючих, який у своїй роботі намагається використовувати новітні засоби та технології навчання.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!