Роздрукувати сторінку

Торговий коледж Запорізький національний університет, ТК ЗНУ

« Назад

Торговий коледж ЗНУ - це державний вищий учбовий заклад I рангу кваліфікації, який проводить навчальну роботу відповідно з сертифікатом та ліцензіями.

Торговий коледж Запорізький національний університет, ТК ЗНУ

Контакти ТК ЗНУ

Телефон: (0612) 62-15-16, 62-71-13.

Адрес: м. Запоріжжя, вул. Героїв Сталінграда, 1.

Сайт: http://www.znu.edu.ua.

Загальна інформація про ТК ЗНУ

У Торговому коледжі ЗНУ здійснюється формування за такими кваліфікаціями:

- Економіка і підприємництво.

Спеціальності ТК ЗНУ:

- "Товарознавство та комерційна робота";

- "Бухгалтерський облік";

- Харчова сфера та переробка аграрної продукції;

- Кваліфікація: "Виготовлення харчової продукції".

Торговий коледж запрошує на I курс абітурієнтів 9-х, 11-х класів і на старші курси учнів професійних ліцеїв.

Фінансування навчання спеціалістів відбувається:

- за кошти державного бюджету;

- за кошти фізичних, юридичних осіб.

ТК ЗНУ

Історія Торгового коледжу ЗНУ

Історія закладу веде своє становлення з останніх передвоєнних періодів Першої світової війни 1914 року. Саме в цей період на кошти єврейської общини в м. Самборі було споруджено будинок, і з 1920 р. він носить ім’я Єврейської торгівельної гімназії.

10 червня 1940 року Рада народних комісарів УССР ухвалила розпорядження про формування Самборського технікуму радянської торгівлі.

Не пощастило завершити учбовий заклад студентам передвоєнного періоду. Через рік, у 1941 році, на сьомий день війни м. Самбор було завойовано німцями. Майно установи було розкрадено.

Влітку 1945 року розпочалось спорудження приміщення і вже у вересні здійснилось навчання. Кожного року умови для здобуття освіти поліпшувались. Учбовий процес проводився українською мовою.

За указом міністерства торгівлі УССР 29 червня 1961 року Самборський технікум було переміщено до Запоріжжя, надалі ім’я його – Запорізький технікум радянської торгівлі. Формування фахівців проводилось за кваліфікаціями:

- Бухгалтерський облік;

- Товарознавство продовольчих товарів;

- Товарознавство непродовольчих товарів;

- Технологія приготування їжі.

У 1985 році Запорізький технікум радянської торгівлі та технікум громадського харчування стали одним учбовим закладом. Новий заклад був поміщений у приміщення Запорізького підрозділу Донецького інституту радянської торгівлі по вул. Героїв Сталінграду, 1.

З 1993 року закладу одержав ранг коледжу, а в 2009 році включений до структури Запорізького національного університету, як його функціональна одиниця.

Заклад продовжує жити своїм шаленим життям і запрошує абітурієнтів на навчання.

Торговий коледж Запорізький національний університет, ТК ЗНУ

Спортивні досягнення ТК ЗНУ

Для поліпшення фізичного виховання та фізкультурно-оздоровчої діяльності у закладу діють наступні спортивні гуртки:

- волейбол;

- баскетбол;

- настільний теніс;

- міні-футбол;

- шашки;

- шахи.

Кожного учбового року для «Становлення у студентів здорового способу життя» здійснюється турнір «День здоров’я» і спортивне свято «Козацькі розваги», в яких беруть участь всі студенти закладу.

Для першокурсників здійснюються туристичні екскурсії вихідного дня.

Збірна команда ТК ЗНУ бере активну участь в обласних змаганнях ОСК «Гарт», «Спартак», серед вищих учбових закладів І-ІІ р.а. по таким видам спорту: міні-футбол, баскетбол, волейбол, настільний теніс, шашки, шахи.

Торговий коледж Запорізький національний університет

Бібліотека ТК ЗНУ

Торговий коледж ЗНУ володіє персональною бібліотекою.

Загальна територія бібліотеки з абонементом, книгосховищем та читальним залом нараховує 150,2 м2. Чисельність робочих місць для відвідування читального залу – 32. Штат бібліотеки – 2 робітника.

Загальний книжковий фонд на 01.10.2014 р. нараховує 41 918 екземплярів – сума 129 010 грн. Фонд періодичних видань нараховує 8100 екземплярів журналів.

Загальна чисельність читачів – 477. Бібліотечний фонд ТК ЗНУ облаштований основними підручниками та учбовими матеріалами, законодавчо-правовою літературою та офіційними періодичними публікаціями.

Випускники закладу – це молоді, жваві спеціалісти, конкурентоспроможні на ринку праці. Вони спроможні діяти в модерних ринкових умовах в організації, установі і готові об’єднати персональні та загальні інтереси з ціллю збільшення ефективності роботи організації та задоволення вимог споживачів.

Всі студенти-випускники під час навчання та здійснення учбової і виробничої практик на модерних установах торгівлі та ресторанної сфери набувають професійних умінь та здібносте, а також достатньо компетентні при застосуванні спеціальних комп’ютерних програм для вирішення професійних проблем.

Студентська рада Торгового коледжу ЗНУ

Студентське самоуправління має головне значення в житті кожного освітнього закладу. Адже воно сприяє організації культурного життя, яке робить різноманітним учбовий процес. З ініціативи та за допомогою студентського активу проводяться свята, наукові та спортивні заходи.

Ціль студентського активу – не тільки покращити освітній процес, а й зробити життя в закладі максимально захоплюючим та комфортним, надавати допомогу студентам у розв’язанні їх побутових та соціальних питань, поширювати здоровий спосіб життя та любов до Батьківщини, формувати здібності самоуправління.

Студентська рада ТК ЗНУ дотримується принципу “Ваші ідеї не стоять без уваги. Ви пропонуєте, а ми їх впроваджуємо!”.

Отже, Торговий коледж ЗНУ - це одержання спеціалізації, яка завжди необхідна людям!

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!