Роздрукувати сторінку

Виноградівський державний коледж Мукачівського державного університету, ВДК МДУ

« Назад

Виноградівський державний коледж МДУ – один із навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, який проводить підготовку спеціалістів за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавра напряму підготовки «Електротехніка та електротехнології».

Виноградівський-державний-коледж-Мукачівського-державного-університету, ВДК-МДУ

Контакти ВДК МДУ

Адреса: м. Виноградів, вул. Вакарова, 13.

Телефон: 2-15-89.

Сайт: http://msu.edu.ua/vynohradiv-state-college.

Електронна пошта: koledge_v@msu.edu.ua.

Виноградівський-державний-коледж-Мукачівського-державного-університету ВДК-МДУ

Історія Виноградівського державного коледжу Мукачівського державного університету

У 1930 році почалося будівництво навчальних корпусів - так як потреба у підвищенні випуску професіоналів виросла. З початку 40-х років навчальний заклад готував висококваліфікованих слюсарів, які діяли в авіаційній індустрії.

10 вересня 1945 існуючому навчальному закладу присвоєно назву "Севлюшське електротехнічний технікум". Тому даної датою говорять творіння середнього особливого навчального закладу.

12 лютого 1946 технікум зайшов у покору Наркома комунального господарства УРСР перед заголовком "Севлюшське житлово-громадський технікум". Наприкінці 40-х років був перейменований в "Виноградівський політехнікум" Міністерства комунального господарства УРСР.

28 червня 1957 Виноградівський політехнічний технікум переданий в покору Станіславського економічно адміністративного регіону, а 14 січня 1963 року в покору Львівського раднаргоспу.

3 червня 1957 технікум підпорядковано Міненерго СРСР, з січня 1966 - Міненерго УРСР, з 1991 року - Міненерго України, у 1997 році - Міністерству виховання та науки України.

У 1997 році на складі Мукачівського відділення науково-технічного інституту "Поділля" (м. Хмельницький) та Виноградівського політехнічного технікуму, які знищували, створений Мукачівський науково-технічний ВУЗ, в текстуру якого вступав Виноградівський науково-технічний інститут, що був реорганізований у департамент підготовки молодших професіоналів.

У 2003 році департамент підготовки молодших професіоналів МТІ реорганізований у Виноградівський науково-технічний коледж Мукачівського технологічного інституту.

У 2008 році Виноградівський науково-технічний інститут МТІ перейменований в Виноградівський державний коледж Мукачівського муніципального інституту.

Відділення ВДК МДУ

Відділення спрямованості «Автоматика та управління» створено в 2007 році. До його складу включаються «Установка, сервіс засобів і систем автоматизації науково-технічного виготовлення». Його очолює спеціадліст 1 групи, інженер-електромеханік І.І. Іваніга.

Відділ вважається одним з головних структурних підрозділів Виноградівського муніципального інституту Мукачівського муніципального інституту. Спеціальність акредитована в 2009 році.

Методичне постачання навчального процесу виповнюється з використанням передових технологій вивчення.

Підготовку молодших професіоналів спрямованості "Автоматика та управління» гарантують 26 штатних педагогів, з них: 1 кандидат наук, 10 педагогів вищої категорії, 6 - 1 групи.

На зараз відділ виконує підготовку молодших професіоналів кваліфікації «Установка, сервіс засобів і систем автоматизації науково-технічного виготовлення» з нормативним терміном вивчення 4 роки. Після завершення вивчення випускники отримують диплом з кваліфікацією технік-електромеханік.

Відділ спрямованості «Машинобудування та матеріалообробка, текстильна і проста індустрія» створено в 2007 році завдяки з'єднання кваліфікацій схожої спрямованості, який очолила С. Вінтон. У нього вступають кваліфікації: «Швейне створення», «Сервіс та ремонт обладнання компаній текстильної та легкої промисловості».

До його складу входять циклові комісії професійних дисциплін «Швейне виробництво» – голова комісії М.П. Сакалош, професійних дисциплін «Виготовлення виробів із шкіри» – голова Т.І. Густі, професійних дисциплін спеціальності «Обслуговування та ремонт обладнання підприємств текстильної та легкої промисловості» – голова М.Ю. Русин.

Спеціальність «Обслуговування та ремонт обладнання підприємств текстильної й легкої промисловості» акредитована в 2004 році, у 2007 році акредитацію здійснилися спеціальності «Швейне виробництво» і «Виготовлення виробів із шкіри».

З метою профорієнтації і творіння позитивного стилю кваліфікацій філії спрямованості «Машинобудування та матеріалообробка, текстильна і проста індустрія» відбувається спільна робота з громадськими організаціями містечка та області, навчальними закладами.

Відділ володіє достатнім навчально-методичним постачанням і висококваліфікованим вчительським складом, що дозволяє видавати відмінно приготованих професіоналів легкої промисловості. У навчальному процесі використовуються передові способи навчання з впровадженням технічних засобів.

Матеріальна а технічна основа філії - 10 лекційних аудиторій, 3 лабораторії для фактичних занять та дипломного проектування.

При філії організована майстерня студентської творчості учнів кваліфікації «Швейне створення» - «Грація». Учні філії приймають активну участь у спортивному житті інституту.

Практика учнів філії вважається обов'язковою складовою процесу підготовки молодшого фахівця. Фактичне виховання виповнюється на АТ ВВТШО «Кисть», ТОВ «Виад-Трейд", СП "Сандерс-Виноградів ГмбХ», ДП «Мода Проджект», «Новітекс», ВЕТ «Автомотив Окраїна».

Обов'язковою складовою процесу підготовки молодших професіоналів практика, під час якої учні опановують передовими способами і формами організації роботи.

Відділ культури, економіки та підприємництва безперервно співпрацює з підприємствами, банківськими установами, готельними господарствами і держподатковою інспекцією.

В даний момент до складу спрямованості «Електротехніка та електромеханіка» вступають 2 кваліфікації: «Електропостачання» і «Будівництво, установка та експлуатація рядів електропередачі». Філією управляє спеціаліст найвищої групи, старший педагог, інженер-економіст В.А. Осадчук. До складу вступає циклова комісія професійних дисциплін спрямованості «Електротехніка» - голова комісії В.В. Головатенко.

У філії діє висококваліфікований вчительський склад, зроблені умови для педагогічного підйому співробітників. Педагогічні трудівники збільшують кваліфікацію завдяки стажуванню в провідних навчальних закладах, на сучасних підприємствах, установах, в Закарпатському ВУЗі післядипломної виховання.

Відділ володіє непоганою навчально-методичною та технічною основою, яка оснащену передовими пристроями та обладнанням, а ще новенькими еталонами комп'ютерної техніки. Також є спеціальні лабораторії: теоретичних основ електротехніки, технічної механіки, електропостачання, електросіток і систем релейної охорони та автоматики.

Після завершення коледжу випускники кваліфікації «Електропостачання», «Будівництво, установка та експлуатація рядів електропередачі» отримують диплом з кваліфікацією технік-електротехнік.

На нинішній день відділення виконує підготовку молодших професіоналів двох кваліфікацій з нормативним терміном 3 роки 10 місяців.

Випускники мають всі шанси продовжити навчання у Виноградівському державному інституті МДУ (бакалавр), Державному інституті «Львівська політехніка».

Учні приймають активну участь у публічному житті інституту, студентське самоврядування та цивілізовано-глобальні події. При філії діє санкціонований музей становлення енергетичної гілки на Закарпатті.

Дуже функціональним і захоплюючим є життя учнів коледжу. У закладі, не рахуючи здобуття пізнань, умінь і умінь, величезний інтерес приділяють виховній праці. Учні братимуть участь у різних змаганнях художньої самодіяльності, брейн - рингах, спортивних змаганнях, екскурсіях, туристичних походах. Студентське життя дуже цікава і різнорідна.

Для учнів коледжу в користування гуртожиток. Напевно - другий терем, про який марить хоч якийсь юний чоловік. Роки навчання - напевно ніяк не тільки навчальна повсякденність, напевно радісне студентське життя, яке не забувається.

У Виноградівському державному коледжі Мукачівського державного університету можливо здобути професію, яка необхідна нашій країні і ареалу і ще більшою мірою стане необхідна в майбутньому.

Структура та спеціальності Виноградівського державного коледу Мукачівського державного університету

Навчання проводиться на таких спеціальностях:

- Електропостачання;

- Будівництво, монтаж і експлуатація ліній електропередач;

- Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва;

- Швейне виробництво;

- Виготовлення виробів із шкіри;

- Обслуговування та ремонт обладнання підприємств текстильної та легкої промисловості;

- Фінанси і кредит;

- Організація туристичного обслуговування.

Отже, у Виноградівському державному коледжі Мукачівського державного університету можливо здобути професію, яка необхідна нашій країні і ареалу і ще більшою мірою стане необхідна в майбутньому.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!