Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Волинської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Волинської області \ ЗВО (ВНЗ) Волинської області та їх рейтинг \ 21. Вищий навчальний заклад "Приватне акціонерне товариство "Волинський інститут економіки та менеджменту", ВНЗ ПАТ ВІЕМ

Вищий навчальний заклад "Приватне акціонерне товариство "Волинський інститут економіки та менеджменту", ВНЗ ПАТ ВІЕМ

« Назад

Волинський інститут економіки та менеджменту – навчальний заклад Західного регіону Асоціації навчальних закладів приватної форми власності.

Волинський-інститут-економіки-та-менеджменту, ВІЕМ

Контакти ВІЕМ

Адреса: вул. Електроапаратна, 3, м. Луцьк.

Телефон: (0332) 78-98-32.

Електронна пошта: info@viem.edu.ua.

Сайт: viem.edu.ua.

ВІЕМ

Загальна характеристика Волинського інституту економіки та менеджменту

Волинський інститут економіки та менеджменту (ВІЕМ) лауреат конкурсу I виставки. Рік заснування: 1994.

Має ІІІ-ІV рівень-акредитації, приватної форми власності». Ліцензія надана МОН України.

Волинський інститут економіки та менеджменту бронзовий призер II виставки «Інноватика в освіті України» від 25.05.2012.

27-29 жовтня 2010 р. переміг у номінації «Інноватика у вищій освіті».

Волинський-інститут-економіки-та-менеджменту ВІЕМ

Спеціальності ВІЕМ

Напрями підготовки ВlЕМ:

- Менеджмент;

- Облік і аудит;

- Філологія;

- Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності;

- Переклад.

Інститут швидко інтегрується з європейською системою освіти, завзято удосконалює міжнародні зв'язки з навчальними закладами.

Форми навчання: денна й заочна.

Переваги в навчанні:

- для інтелектуальної, обдарованої молоді навчання безкоштовне;

- національне й міжнародне визнання (чільні місця у рейтингах вищих навчальних закладів);

- студентські практики, стажування та навчання за кордоном (Греція, Польща, Сербія, Словаччина);

- сприяння у працевлаштуванні студентів випускників за спеціальністю;

- дружна, родинна атмосфера, де кожен може проявити свою індивідуальність.

Волинський-інститут-економіки-та-менеджменту

Міжнародне співробітництво ВІЕМ

Бере участь у міжнародних проектах та грандах, Щороку студенти та співробітники інституту виїжджають за кордон з метою навчання, стажування, обміну досвідом, набуття практичних професійних навичок у провідних компаніях та організаціях Європи.

Партнерами інституту є закордонні навчальні заклади: Болгарії, Греції, Німеччини, Польщі, Сербії, Словаччини, Сполучених Штатів Америки, Угорщини, Чехії. Наукова робота У ВЕМ велика увага приділяється науково-дослідній роботі.

Тричі на рік випускається Вісник ВІЕМ, метою якого є поширення наукових знань і передового досвіду з питань економіки та бізнесу.

Інститут є організатором міжнародних науково-практичних та інтернет-конференцій, у яких беруть участь науковці з різних країн та регіонів України.

Кожного року в ВІЕМ проводиться Міжнародний студентський форум, метою якого є піднесення відкритості і порозуміння між студентами, відмінна допомога їх роботи та співробітництва між студентами Вишеградської четвірки і сусідніх країн.

Міжнародне та національне визнання: «Факел знань» всеукраїнського огляду ВНЗ у номінації «Краща підготовка фахівців з менеджменту» (2001), диплом «За важливий внесок у розвиток вищих навчальних закладів України» - рейтинг ВНЗ України «Софія Київська» (2001 р.).

Навчальний процес та викладацький склад Волинського інституту економіки та менеджменту

Відповідно до Болонської декларації в Інституті з 2006 представлена кредитно-модульна система навчального процесу, яка заснована на модульній організації навчального процесу та визначення навчального навантаження студента та накопичення кредитів. Відповідно, поліпшення програми, робочі програми переорієнтовано на науково-дослідну діяльність Інституту відповідно до регіональних потреб.

Вчителі інститут постійно підвищувати свій професійний рівень. У педагогічному списку кожен вчитель має свій досвід викладання.

Під час 2006-2010 рр. науково-педагогічний колектив ВІЕМ опублікував 15 монографій, 42 посібників, підручників, словників, довідників, 454 статей і тез, з яких 46 в Міжнародних журналів.

Для інтерактивного вивчення фахових дисциплін почали використовувати дистанційне навчання Moodle. Це забезпечує вільний доступ до всіх матеріалів курсу з будь-якого комп'ютера, підключеного до мережі.

Високий рівень факультету ВІЕМ визначається тим, що науково-викладацький склад інституту кандидати та аспіранті.

Велика увага приділяється ВІЕМ дослідницькій роботі студентів. Інститут активно працює у науковій студентській асоціації. Під час 2007-2010 рр. 85 студентів стали переможцями регіональних, національних та міжнародних конференціях, предметних олімпіадах і конкурсах.

Виховна робота проводиться в інституті на принципах демократії, використання освітнього потенціалу студентського самоврядування і спрямована на забезпечення гармонійного розвитку особистості в цілому, здатного до самостійного мислення, вибору та соціальної життєздатності самостійного життя, розроблена.

Кожного року студенти беруть призові місця в регіональних, національних та міжнародних конференціях.

Інститут успішно має студентське самоврядування. Творча група студентів забезпечує роботу веб-сайту, на сторінках якого створений форум.

Студенти інституту є переможцями та призерами українських і міжнародних змагань з дзюдо і самбо переможців та світу.

Матеріально-технічна база ВІЕМ

У будівлі інституту є аудиторії, комп'ютерні зали, лабораторії, лінгафонні кабінети, спеціалізовані приміщення.

В даний час навчального процесу залучені 93 персональних комп'ютерів та іншої комп'ютерної техніки. Є актовий зал, конференц-зали та студент-кафе.

Інститут лідерства працює на укомплектування бібліотеки з сучасними підручниками. Всього запаси близько 38000 найменувань. Бібліотека передплачує газети і журнали, в тому числі на іноземних мовах, необхідних для забезпечення якості навчання. Закінчується формування електронної бібліотеки.

Отже, Волинський інститут економіки та менеджменту – навчальний заклад на Волині, що має великий досвід в освітній діяльності.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!