Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Вінницької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Вінницької області \ ЗВО (ВНЗ) Вінницької області та їх рейтинг \ 43. Вінницька філія Національного університету державної податкової служби України, ВФ НУДПСУ

Вінницька філія Національного університету державної податкової служби України, ВФ НУДПСУ

« Назад

Національний університет державної податкової служби України – вищий учбовий заклад IV рівня кваліфікації, який проводить формування бакалаврів, фахівців, магістрів. Національний університет є основним учбовим закладом Державної податкової служби України.

Вінницька філія Національного університету державної податкової служби України, ВФ НУДПСУ

Загальна інформація про Вінницьку філію Національного університету державної податкової служби України

Вінницька філія є окремим функціональним відділенням Національного університету державної податкової служби України, який проводить формування фахівців без відриву від виробництва з різним рівнем базової освіти.

Рік заснування: 2002 рік.

Рівень кваліфікації: III.

Адреса: м. Вінниця, вул. Привокзальна, 42.

Приймальна комісія: (0432) 63-50-40, 27-17-91.

Філія формує спеціалістів для податкової служби України.

Форма освіти – денна та заочна, на контракті, на основі 11 класів і «молодшого фахівця». Освітньо-спеціалізовані рівні навчання: бакалавр, спеціаліст.

ВФ НУДПСУ

Спеціальність та спеціалізація Вінницька філія НУДПСУ:

- Облік і аудит:

-- Облік і аудит в бюджетних організаціях;

-- Податковий контроль і аудит.

- Фінанси:

-- Державні фінанси;

- Економіка підприємства:

-- Економіка та оподаткування організацій.

- Оподаткування

-- Податковий контроль і аудит;

-- Адміністрування податків і платежів.

Вінницьку філію Національного університету державної податкової служби України було сформовано 2002 року, під егідою тодішнього голови Державної податкової Адміністрації у Вінницькій області Малярчука Анатолія Климовича, а нині директора, кандидата економічних наук, доцента, Державного радника податкової служби І-го рангу, удостоєного відзнакою «За заслуги перед Батьківщиною» ІІІ ступеня, нагрудною медаллю «Почесний співробітник державної податкової служби», нагрудною відзнакою «За честь і службу».

Згідно з сертифікатом Міністерства освіти і науки України Вінницька філія проводить навчальну роботу з формування спеціалістів освітньо-спеціалізованого рангу “бакалавр”, напрямами становлення ”Фінанси і кредит”, («Податкова справа»), ”Облік і аудит” (“Облік і аудит підприємницької праці”, “Митний контроль і аудит”), “Економіка підприємства”. Спеціалістів освітньо-спеціалізованого рангу “фахівець” за кваліфікаціями ”Фінанси і кредит” (“Фінанси”) ”Облік і аудит” (“Податковий контроль і аудит”), “Оподаткування”, “Економіка підприємства”.

У Вінницькій філії сформовано досвідчений професорсько-педагогічний колектив, серед яких: 5 докторів наук та професорів, 13 кандидатів наук та доцентів. Учбовий процес відбувається за інноваційними технологіями освіти та запровадженням у практику нових форм та методів навчання з врахуванням передових здобутків педагогічної науки, інтерактивних технологій.

Учбово-виховний процес формує бібліотека підрозділу, загальний фонд якої нараховує 12 тисяч екземплярів. Під час навчання студенти мають змогу використовувати абонентський фонд, читальний зал та електронний каталог бібліотеки закладу.

За тринадцять років надання навчальних послуг в регіоні підготовлено понад три тисячі високоосвічених спеціалістів з економічних кваліфікацій, які успішно працюють в територіальних структурах державної фіскальної служби, державних і контролюючих органах, органах виконавчої влади, в бізнес-структурах та в інших підприємствах.

Студентам підрозділу надаються рекомендації для змоги відшукати роботу в структурах Державної фіскальної служби України. Синкретизм досвіду практичної діяльності щодо набуття знань з фундаментальних і професійно спрямованих предметів надає змогу студентам-заочникам стати висококваліфікованими фахівцями.

У м. Вінниця з 2003 року діє Вінницьке відділення Київського фінансово-економічного коледжу ДПС України при Національному університеті ДПС України, який формує молодших фахівців з економічних кваліфікацій і права. Випускники цього закладу вдало продовжують здобувати освіту у Вінницькій філії для отримання освітньо-спеціалізованого рангу бакалавра та спеціаліста, водночас мають змогу працювати за здобутим фахом.

Правила прийому до ВФ НУДПСУ

Абітурієнти персонально подають заяву про вступ до закладу за визначеною формою.

До заяви абітурієнт надає:

- документ державного значення про раніше отриманий освітній (навчально-спеціалізований) ранг, на базі якого відбувається вступ, і додаток до нього;

- сертифікат (сертифікати) ЗНО (для абітурієнтів на базі повної загальної середньої освіти);

- медичну довідку форми 086–о;

- 6 різнокольорових фотознімків розміром 3x4 см;

- документ, що засвідчує особу та громадянство (паспорт жителя  України, паспорт жителя України для виїзду за границю), військовий квиток або приписне свідоцтво (для юнаків, які мають 17 років), свідоцтво про народження — для людей, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який посвідчує особу і громадянство;

- інші документи надаються абітурієнтом, якщо це визвано певними умовами зарахування за певними напрямами формування (кваліфікаціями), встановленими законодавством, у терміни, визначені для прийому документів.

Отже, Вінницька філія надає міцні знання своїм студента, що робить їх високозатребуваними на ринку праці України та світу.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!