Роздрукувати сторінку

Роменський коледж Сумського національного аграрного університету, РК СНАУ

« Назад

Роменський коледж Сумського національного аграрного університету – навчальний заклад, що проводить підготовку молодших спеціалістів за аграрним та економічним напрямками.

Роменськи-коледж-Сумського-національного-аграрного-університету

Контакти РК СНАУ

Адреса: м. Ромни, вул. Горького, 56.

Телефон: 0542222448.

Електронна пошта: admin@sau.sumy.ua.

Сайт: http://www.sau.sumy.ua.

Історія Роменського коледжу Сумського національного аграрного університету

Історія коледжу починається з 1921 року, коли була створена професійно-технічна школа.

Восени 1927 року школу реорганізовують в профшколу з трирічним терміном навчання, як садівничо-огородня школа.

В 1964 році технікум починає набір за новими спеціальностями: «Плодоовочівництво»,«Товарознавство».

В 2003 році згідно з наказом Міністерства аграрної політики технікум ліквідується і утворюються Роменський коледж як структурна одиниця Сумського національного аграрного університету

Роменськи-коледж-Сумського-національного-аграрного-університету, РК-СНАУ

Проходження практики в Роменському коледжі Сумського національного аграрного університету

Виробнича практика є невід’ємною складовою частиною навчального процесу. Вона виступає одною із найважливіших форм здобуття практичних навичок студентами. Залежно від спеціальності, кожен студент проходить практику у різних сферах діяльності: економічній, аграрній, банківській та інші.

Спеціальність «Фінанси і кредит».

Бази проходження практики: Пенсійний фонд, Ощадбанк, Роменський меблевий комбінат, різні комерційні банки. Практика є невід'ємною частиною навчального процесу, а отже студентського життя, бо завдяки їй студенти пізнають багато нового і закріплюють теоретичні знання.

Задача переддипломної практики — поглибити теоретичні знання та набути вміння і навички організаційної роботи з обраної спеціальності.

Переддипломна практика на відділенні «ЕРМ10 АIIВ» важливою складовоювиховного процесу— закріпити, покращити знання, які були здобуті під час теоретичної підготовки, розвинути у студентів необхідні уміння і навички зі спеціальності, сформувати та розвивати управлінські здібності для відкриття особистої справи та трудової роботи.

Головним завданням переддипломної практики є зближення студентів з виробництвом, співпраця з передовими господарствами, щоб наш студент був міцно підкований і теоретично і на практиці, та був першим на ринку праці.

Найкращим показником практичної підготовки стане працевлаштування випускників у передових господарствах України.

Спеціальність «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва».

Коледж веде співробітництво з Сумським національним аграрним університетом. Завдяки цьому навчальні практики Роменського коледжупроходять вищому рівень, а саме: проходження зарубіжних практик в Польщі та Німеччині.

Досвід роботи закордономдопоможе розвинути у студентів самостійності, прагнення до чергового навчання у вищому навчальному закладіта бажанні працювати у провідних сільськогосподарських підприємствах як України, так і за в зарубіжних країнах.

Крім того, що студенти можуть пройти повну підготовку за спеціальністю, також вони мають змогу знайти нових друзів, цікаво провести своє дозвілля в європейській столиці Берліні, побувати в Шверінгійському замку, а також заробити кошти для себе.

Роменськи-коледж-Сумського-національного-аграрного-університету РК-СНАУ

Спеціальності РК СНАУ

Коледж проводить набір за наступними спеціальностями:

1. «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва».

2. «Монтаж, обслуговування, ремонт електротехнічних установок в АПК».

Відділення «Електрифікація і автоматизація сільського господарства» готує техніків-електриків для роботи в державних, колективних сільськогосподарських та фермерських господарствах агропромислового комплексу, на посадах начальника дільниці, цеху, завідувача ремонтними майстернями.

За 20-ти річну історію з відділення випустилосямайже 500 фахівців техніків-електриків, що є яскравим свідченням навчально-методичного потенціалу відділення.

В коледжі студенти отримують фундаментальні знання із загальноосвітніх дисциплін, здобуті знання та навички закріплюють на практиці на сучасній матеріально-технічній базі.

За підтримки та плідної співпраці з фірмою Кагl'sStravberryPlanttion студенти мають чудову можливість проходити сезонну виробничу практику на сільськогосподарських підприємствах Польщі та Німеччини. Закордонна практика надає можливість отримати досвід та додаток до стипендії.

3. Спеціальність «Фінанси і кредит».

Для вступу до коледжу необхідно додати такі документи:

1. документ, що підтверджує наявність певної освіти;

2. медичну довідку;

3. 6 фотокарток розміром 3х4;

4. свідоцтво про народження (паспорт для осіб, які за віком його мають); ідентифікаційний код;

5. ксерокопія паспортів батьків;

6. військовий квиток (посвідчення про прописку з призовного ділянки).

Основні переваги Роменського коледжу Сумського національного аграрного університету

1.Студент опанує потрібні у сучасному суспільстві професії техніка-механіка, техніка-електрика, фінансиста.

2. При отриманні основної спеціальності, студент здобуває ще й додаткову, наприклад слюсар з ремонту машин, водій автомобіля категорії В та С, конторський службовець.

3. Студент зможе гармонійно поєднувати навчання із заняттями в спортивних секціях, гуртках художньої самодіяльності, предметних гуртках, користуватися послугами бібліотеки та інтернету, харчуватися в ідеальні проживати в гуртожитку.

4. Бажаючі можуть проходити виробничу практику закордоном. (Німеччина, Польща).

5. В коледжі функціонує програма паралельного навчання в університеті.

Після закінчення коледжу зможете продовжити здобуття вищої освіти на 3 курсі Сумського національного аграрного університету за державною формою навчання та інших ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

РК-СНАУ

Тому, РК СНАУ займає високі рейтинги завдяки гарному навчанню, а також проведенню практики закордоном. Це дає можливість студентам здобути найкращі навички своєї професії та бути висококваліфікованим працівником нашої держави.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!