Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Сумської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Сумської області \ ЗВО (ВНЗ) Сумської області та їх рейтинг \ 20. Маловисторопський коледж імені П. С. Рибалка Сумського національного аграрного університету, МК ім. П. С. Рибалка СНАУ

Маловисторопський коледж імені П. С. Рибалка Сумського національного аграрного університету, МК ім. П. С. Рибалка СНАУ

« Назад

Маловисторопський коледж імені П. С. Рибалка Сумського національного аграрного університету–ВНЗ з I-II рівнями акредитації.

Маловисторопський-коледж-імені-П.-С.-Рибалка-Сумського-національного-аграрного-університету, МК-ім.-П.-С.-Рибалка-СНАУ

Контакти Маловисторопського коледжу ім. П. Рибалка СНАУ

Адреса: Сумська область, Малий Вистороп, вул. Рибалка, 1.

Телефон: (05445) 3-62-43.

Електронна пошта:mksnau@ukr.net.

Сайт: www.agrocollege.sumy.ua.

Маловисторопський-коледж-імені-П.-С.-Рибалка-Сумського-національного-аграрного-університету МК-ім.-П.-С.-Рибалка-СНАУ

Історія Маловисторопського коледжу ім. П. Рибалка СНАУ

Міністерство сільського господарства в 1929 році заснувало сільськогосподарську школу.

Спеціалістів,я сикх готувала школа буди агрономи та садові-огородники.

Згодом школа в 1932 році потерпіла реорганізації і проводила навчання на двох денних відділеннях агрономічному й зоотехнічному. Відділення ветеринарної медицини було відкрите в 1963 році.

Розширення освітнього закладу відбулося в 1966 році за рішенням Міністерства сільського господарства України.

В 1968 роцівідбувається реорганізація училища й йому присвоюється ім'я видатного земляка, уродженця с. Малий Вистороп, Маршала бронетанкових військ, двічі Героя Радянського Союзу Павла Семеновича Рибалка. Такій формі навчального закладу судилося проіснувати майже 29 років.

В 1998 році при технікумі утворено самостійне сільськогосподарське підприємство. В той час навчальний заклад набуває статусу державного аграрного технікуму.

З 2001 року училище проводить набір бухгалтерів.

З 2003 рокуМаловисторопський державний аграрний технікум ім. П. С. Рибалкаіснує як структурна одиниця Сумського національного аграрного університету і отримує власну назву - Маловисторопський технікум Сумського національного аграрного університету.

В 2004 році навчальний заклад здобуває сучасну назвуМаловисторопський коледж Сумського національного аграрного університету.

Загальна інформація про Маловисторопський коледж ім. П. Рибалка СНАУ

Коледж відповідно до ліцензій, наданої Міністерством освіти і науки здобув І рівень акредитації, та є державним закладом.

За весь період існування підготував близько 2000 тисячі фахівців з агрономії, ведення фермерського господарства, ветеринарної медицини, зоотехнії, принципи виробництва і переробки продукції тваринництва, бухгалтерського обліку.

Навчальний заклад закінчила велика кількість випускників, які зараз займають керівні посади на підприємствах та організаціях виробничої сфери.

Випускники коледжу – це фахівці, які займають посади в сфері агропромислового виробництва, так і в інших сферах бізнесу на теренах України, в ближньому і далекому зарубіжжі.

Навчально-виховний процес МК ім. П. С. Рибалка СНАУ

Діяльність навчально-виховного процесу в коледжі спрямована на те, щоб студенти отримали повні знання з фахових дисциплін, а також сформувати у них відповідальність до навчального процесу. Викладачі направляють роботу студентів на самовдосконалення та постійне оновлення знань.

Коледж проводить набір як на денному, так і на заочному відділеннях. Навчання відбувається за кошти державного бюджету та на контрактній основі.

Коледж поводить набір за такими спеціальностями:

1. Створенняй переробка продукції рослинництва;

2. Виробництво й переробка продукції тваринництва;

3. Ветеринарна медицина;

4. Бухгалтерський облік.

Окрім основної спеціальності, яку здобуде спеціаліст, можна отримати ще й додаткову:

- оператор комп'ютерного набору;

- тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, категорія "А";

- оператор штучного осіменіння сільськогосподарських тварин та птиці;

- квітникар-озеленювач.

В коледжі викладають досвідчені педагоги, які надають необхідні знання й навички. Викладає близько 40 педагогів.

Нещодавно при коледжі було відкрито відділення на підготовкубакалаврів та магістрів у відповідності до чинногозаконодавства України та норм прийому до Сумського національного аграрного університету.

Маловисторопський-коледж-імені-П.-С.-Рибалка-Сумського-національного-аграрного-університету

Матеріальна база МК ім. П. С. Рибалка СНАУ

Матеріальна та технічна основа коледжу складається з учбового корпусу на 960 студентів, з 55 учбових кабінетів йлабораторій, обладнаних необхідною технікою, приладами. Крім того, в учбовому процесі обладнано та використовується: учбова бухгалтерія, колекційно-дослідницьке поле, учбово-виробнича майстерня, учбово-виробнича ферма, лабораторія експериментальних тварин, спортивний зал, стадіон, гуртожитки, бібліотека.

Бібліотека центр для навчання. В коледжі створено сучасну бібліотеку, яка має велику кількість примірників літературу, різного напрямку навчальна, художня методична, різноманітні посібники. В структуру бібліотека входять читальний зал, абонентський зал, книгосховище. Кожного року бібліотека передплачує періодичні видання за фаховим напрямком коледжу.

Практика є невід’ємною частиною навчального процесу.

Площа аудиторного фонду на одного студента складає 12,4 кв. м.

В коледжі є комп’ютерний клас, який оснащений сучасними комп’ютерами та інноваційними технологіями. Інноваційні ресурси використовуються в навчальному процесі, книжковий фонд бібліотеки занесений в елеронну базу, де кожен читач може ознайомитися з певною літературою, а також перевірити наявність книги в бібліотеці.

В навчальному процесі завзято використовуються електронні інтерактивні дошки та інші зразки інтерактивного навчання.

Тому, Маловисторопський коледж ім. П. Рибалка СНАУє провідним коледжем, який проводить підготовку за технічними спеціальностями,а саме у сфері сільського господарства та індустрії. Коледж надає всі необхідні знання, наділяє практикою студентів, за допомогою, якої вони зможуть залишитися працювати на тому підприємстві.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!