Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Житомирської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Житомирської області \ ЗВО (ВНЗ) Житомирської області та їх рейтинг \ 36. Житомирський навчально-консультаційний центр Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая, ЖНКЦ МНТУ ім. Ю. Бугая

Житомирський навчально-консультаційний центр Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая, ЖНКЦ МНТУ ім. Ю. Бугая

« Назад

Житомирський навчально-консультаційний центр - структурна одиниця Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая, що проводить підготовку спеціалістів за напрямком підготовки: економіка підприємства.

Житомирський-навчально-консультаційний-центр-Міжнародного-науково-технічного-університету-імені-академіка-Юрія-Бугая ЖНКЦ-МНТУ-ім.-Ю.-Бугая

Контакти ЖНКЦ МНТУ ім. Ю. Бугая

Адреса: м. Житомир, вул. Комерційна, 5.

Телефон: (0412)41-79-35.

Житомирський-навчально-консультаційний-центр-Міжнародного-науково-технічного-університету-імені-академіка-Юрія-Бугая, ЖНКЦ-МНТУ-ім.-Ю.-Бугая

Загальна характеристика Житомирського навчально-консультаційного центру Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая

ЖНКЦ МНТУ ім. Ю. Бугая– ВНЗ приватної форм власності, що розпочав свою діяльність в 1999 році відповідно до наказу Головної організації.

Остання реєстрація навчального закладу відбулася 16 грудня 2008 року Шевченківською районною державною адміністрацією в м. Києві.

Керівником навчального закладу є: Міщук Сергій Миколайович.

Основним напрямком роботи вважається: надання вищої освіти.

Навчальний заклад проводить підготовку за такими спеціальностями:

1. Фінанси і кредит. Вартість навчання становить 3400 гривень.

2. Облік і аудит. Вартість навчання становить 3400 гривень.

3. Менеджмент. Вартість навчання становить 3400 гривень.

Спеціаліст "Фінанси та кредит" - фахівець, що вільно володіє значним обсягом знань з фінансових наук і здатний грамотно сприймати економічно аргументовані рішення згідно питань фінансової діяльності компаній різних форм власності, формувати фінансові стратегії становлення компаній на довгу перспективу, покращувати грошовий пристрій підприємницьких текстур в різних областях діяльності.

Управління фінансами займає в практиці господарювання провідний простір і вид діловитості.

Підсумовуючи все вище сказане дозволено зробити висновок, що професія "Фінанси та кредит" робиться однією з провідних у підготовці професіоналів-економістів.

Дуже стабільно високий попит на професіоналів по кваліфікації «Облік і аудит» викликаний незмінною потребою ведення дієвого управлінського і фінансового обліку на підприємствах і організаціях різних форм власності і різних секторів економіки, втілення зовнішнього та внутрішнього аудиту, постачання обліково-аналітичній діловитості в держтекстурах.

Випускники кваліфікації «Облік і аудит» мають дуже широку сферу застосування своїх знань і умінь, придбаних університеті. Так, фахівець з обліку та аудиту має можливість діяти на підприємствах різних форм власності, в акціонерні спільнотах, загальних підприємствах, концернах, страхових фірмах, банках, підприємствах торгівлі, в контрольно-ревізійних службах, вітчизняних та інтернаціональних аудиторських компаніях, в науково-дослідних і найвищих навчальних закладах на посадах головного бухгалтера, фінансового начальника, бухгалтера, бухгалтера-ревізора, керуючого контрольно-ревізійної служби компанії, керуючого аудиторської компанії, аудитора, бухгалтера-професіонала, інспектора податкової служби та інших державних служб, науковця, педагога облікових дисциплін і тому подібне.

Отже, Житомирський навчально-консультаційний центр – функціональний навчальний заклад на Житомирщині, що проводить підготовку фінансових спеціалістів належним чином.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!