Роздрукувати сторінку

Новоград-Волинський економіко-гуманітарний коледж, НВ ЕГК

« Назад

Новоград-Волинський економіко-гуманітарний коледж – це ВНЗ І рівня акредитації, який проводить підготовку спеціалістів за ОКР «молодший спеціаліст» на основі базової й повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання. Навчання проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб.

Новоград-Волинський-економіко-гуманітарний-коледж, НВЕГК

Контакти НВЕГК

Адреса: місто Новоград-Волинський, вул. Ушакова, 34.

Телефон: (04141) 5-24-26.

Електронна пошта: novvolegk@ukr.net.

Сайт: http://nvegk.at.ua.

Новоград-Волинський-економіко-гуманітарний-коледж

Спеціальності Новоград-Волинського економіко-гуманітарного коледжу

Коледж готує фахівців у чотирьох галузях знань:

1. «Фінанси і кредит»

Молодший спеціаліст з фінансів на споконвічних посадах самостійно: виконує в головному стандартні діагностичні завдання; згідно встановленим методам виконує фінансові підрахунки; систематизує первинну інформацію як для виконання прикріплених через ним посадових повинностей, так і для справ структурного підрозділу, в якому діє.

Навчально-виховний процес на відділі виконують високопрофесійні педагоги, які гарантують учням поглиблені пізнання з професійними витримки, іноземної мови, інформаційних технологій, які викладають інноваційні пізнання згідно сучасних способів, використовують інтерактивні форми вивчення. Вивчення виробничої практики, організовується з метою впровадження та випробування придбаних професійних умінь, надає учням великі здібності для майбутнього влаштування на роботу і трудової діяльності.

2. «Правознавство»

Коледж готує молодших професіоналів-адвокатів, які отримують важливих теоретичні знання і фактичні уміння через дослідження дисциплін гуманітарного та суспільно-фінансового, природничого, професійно-практичного циклів. Учні навчаються залагоджувати фактичні та професійні задачі в передових критеріях правової держави, а ще розбирати суспільно-правові процеси і недоліки на підставі чинного законодавства.

Учні проходять практику в правоохоронних органах, у податковій службі, в органах прокуратури, суду, адвокатури, нотаріату, в юридичних службах підприємств, установ, організацій, опановують діяльну законодавство, навчаються використовувати його на практиці.

Випускник підготовленні до професійної діяльності у сфері управління, в етнічному господарстві, в правоохоронних органах. Він діє на посадах асистента арбітра, секретаря суду, дізнавача у правоохоронних органах, спеціалістом РАГСу, судовим виконавцем, юрисконсультом і тому подібне.

3. «Фізичне виховання»

Новоград-Волинський економіко-гуманітарний коледж готує викладачів фізичного навчання і спорту в дошкільних і шкільних установах, тренерів згідно обраного виду спорту.

З метою постачання високоякісного значення професійної підготовки учнів відділ затісно співпрацює з освітніми, спортивними, фізкультурно-оздоровчими установами і закладами, які дають бази практики, творять умови для проведення наукових і педагогічних досліджень, спортивно тренувальних і фактичних занять.

Заняття згідно профілюючих дисциплін проходять в передових спортивному і тренажерному залах, на спортивному майданчику і в гімнастичному місті, на майданчиках ігрових видів спорту, що є біля закладу.

До пропозицій учнів розміщені недалеко бази муніципальний ДЮСШ та міський стадіон "Авангард", водойма Новоград-Волинського промислово-фінансового технікуму.

Угоди про спільну роботу укладені з загальноосвітніми, професійно-технічними навчальними закладами містечка і регіону та ДЮСШ гарантують вивчення практики учням і влаштування на роботу випускників НВЕГК.

Організація навчально-виховного процесу гарантує ймовірність заволодіти комплексом потрібних фахових знань і умінь: з'єднувати процес фізіологічного навчання з профілактикою, корекцією фізіологічного стану та фізіологічного становлення; вживати санкціоновану рухову енергійність для звільнення від шкідливих звичок і вести здоровий спосіб життя; посилювати самопочуття, збільшувати розумову і фізіологічну працездатність, гарантувати функціональний довгий термін життя.

4. «Організація виробництва»

Виробнича функція і предмет роботи: цілеспрямована організаційно-управлінська активність у підрозділах і підприємствах всіх секторів економіки виготовлення всіх форм власності.

Випускник можливість займати первинні посади: референт згідно головної роботи, асистент керуючого виробничого підрозділу, асистента керуючого головного підрозділу, асистент керуючого невеликої компанії, контролер згідно контролювання за виконанням доручень, контролер кадрів, координатор, контролер головної діловитості, тренер згідно основної діяльності, спеціаліст в галузі управління, диспетчер, технік з підготовки виготовлення, технік з праці, агент з постачання, диспетчер з відпуску готової продукції.

Завданням підготовки молодших професіоналів з маркетингу та адміністрування вважається надання знань і умінь, потрібних для виконання особливих справ, пов'язаних з використанням пізнань в області економіки, а саме: розшук і переробка особливої інформації суспільно-фінансового вдачі, акомпанемент виробничій, громадській та інших сфер діловитості, забезпечує підняття віддачі праці муніципальних і недержавних професійних структур.

Новоград-Волинський-економіко-гуманітарний-коледж НВЕГК

Навчальний процес НВЕГК

В коледжі працюють курси глибокого дослідження предметів, які допомагають вихованцям 9 і 11 класів чудово приготуватися до вступних іспитів, зовнішнього незалежного оцінювання знань, випускних іспитів у школі.

Синхронно з головною кваліфікації учні інституту мають ймовірність пройти курси і дістати атестат про присвоєння робітничої кваліфікації («Адміністратор», «Секретар керівника підприємства, установи, організації», «Інструктор комп'ютерного набору», «Касир (в банку)»), а ще роздобути шоферські права.

Навчально-виховний процес виконують висококваліфіковані педагоги. Аудиторії інституту обладнані новими технічними засобами вивчення. Працюють 4 інноваційні комп'ютерні лабораторії, що мають вихід до Інтернету. До пропозицій учнів бібліотека, фізкультурний комплекс, гуртожиток, комфортний студентський буфет.

Працюють Програма громадської охорони учнів і гнучка система бонусів оплати через виховання. Випускники НВЕГК мають ймовірність продовжити виховання в університетах III-ІV рівня акредитації України згідно неповним терміном підготовки.

Отже, Новоград-Волинський економіко-гуманітарний коледж провідний заклад на Житомирщині, що проводить підготовку за 4 напрямками підготовки.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!