Роздрукувати сторінку

Новочорторийський державний аграрний технікум, НДАТ

« Назад

Новочорторийський державний аграрний технікум вважається одним з найстаріших навчальних закладів Житомирської області. Технікум проводить виховання згідно денній та заочній формі. Учні мають ймовірність роздобути додадткові робочі спеціальності: - шофер групи «В», «С»; тракторист-машиніст групи «А»; інструктор комп'ютерного комплекту.

Новочорторийський-державний-аграрний технікум, НДАТ

У штаті педагогічного колективу 68 педагогів. Ліцензований розмір 290 учнів, за рахунок країни навчається 434 на контрактній формі вивчення - 95 учнів.

Реалізації програмних завдань НДАТ сприяє інноваційна технічна і науково-методична основа заснування.

До пропозицій учнів 42 навчальних приміщення, оснащених необхідним обладнанням і приємним, 4 комп'ютерних класи, приєднаних до використання INTERNET, навчально-виробнича лікарня з стаціонаром, фізкультурний і тренажерний зали, музей.

Усі учні забезпечені гуртожитком. Випускникам надається ймовірність продовжити виховання в найвищих навчальних закладах III і IV значень акредитації.

Контакти НДАТ

Адреса: с. Нова Чортория, вул. Мазепи, 10.

Телефон: (04147) 9-63-60.

Електронна пошта: NCHAT@yandex.ru.

Сайт: http://www.nchat.okotel.net.

Новочорторийський-державний-аграрний технікум

Історія НДАТ

Новочорторийський державний аграрний технікум є одним з найстаріших навчальних закладів Житомирської області та має багату історію і прекрасні традиції. Розміщений технікум в мальовничому селі Нова Чортория Любарського району Житомирської області, на території парку — пам'ятки садово паркової архітектури.

Восени 1920 року, ухвалою Народного Комісара Освіти УРСР у Новій Чорториї відкрито Волинський (пізніше Новочорторийський) агрономічний технікум, який готував фахівців вузького профілю — агрономів похмелеводству та льонарству.

Приміщення технікуму розміщено в бувшому маєтку генерал-лейтенанта Оржевського Петра Васильовича — сенатора, бувшого товариша Міністра внутрішніх справ царського уряду. Його дружина Оржевська Наталія Іванівна, відома гуманістка і благодійниця, працювала в технікумі викладачем німецької мови в 1920-21 н. р.

В 1972 році на базі Новочорторийського технікуму Новочорторийського колгоспу ім. Мічуріната Коростецького колгоспу ім. Ілліча було організовано Новочорторийський радгосп-технікум.

В 1985 році до радгоспу-технікуму приєднано Турчинівський сільськогосподарський технікум.

За роки свого існування технікум пройшов шлях становлення і розвитку, став осередком освіти, здорового способу життя і культури йшов час, змінювалося життя, зміни входили і в кадровий склад, з являлися і впроваджувалися в навчальний процес нові технології навчання зміцнювалася навчально-матеріальна база, накопичувався досвід примножувалися традиції - але завжди діяльність педагогічного колективу 6yma спрямована на забезпечення якісної освіти.

Керівництво Новочорторийського державний аграрного технікуму

Директор технікуму Вержаківський Володимир Миколайович - здібний адміністратор, вмілий організатор, багатогранна особистість з високим рівнем компетентності, професіоналізму, надзвичайної працездатності, вимогливий до себе та свого оточення, впевнено ставить мету і досягає її у своїй діяльності.

Стиль його роботи - це постійний пошук ефективних шляхів господарювання. Працюючи на землі, в сівозміні господарства крім традиційних культур В.М. Вержаківський запровадив вирощування цикорію.

Його щиру вдачу та професіоналізм цінують у колективі. Володимир Миколайович має велику любов до землі та працьовитих людей.

Він завжди говорить, що земля шанує господаря надійного, відданого, тому й сам завжди повністю віддається роботі Інтерв'ю з директором.

Шлях до посади директора технікуму передувала невтомна праця на землі і на посаді головного агронома у с. Липно Любарського району, і коли працював головою колгоспу "Дружба” с. Великий Браталів, головою КСП "Мрія” с. Горопаї та головою СТОВ "Горопаївське". Скрізь намагався вірою і правдою служити людям. З 29 травня 2002 р. і по даний час - на посаді директора технікуму.

Секрет успіху - в підборі висококваліфікованих, творчих, знаючих свою справу людей та професіоналізм.

Новочорторийський-державний-аграрний технікум НДАТ

Викладацький склад Новочорторийського державного аграрного технікуму

Більше як 90 років на Житомирщині в Любарському районі функціонує сучасний вищий навчальний заклад І-ІІ рівнів акредитації, який є осередком науки та духовності, - Новочорторийський державний аграрний технікум. Зусиллями багатьох поколінь педагогів у технікумі створено міцний фундамент для якісної освіти.

Творчий потенціал викладацького складу, модернізована матеріально-технічна база, сучасні інноваційні технології навчання спонукають до того, що з Житомирщини, Хмельниччини, Вінниччини та інших областей до технікуму їде навчатися сільська молодь.

Міцні теоретичні знання студенти закріплюють на практиці. Уважні, компетентні, досвідчені викладачі вкладають у свою справу всю душу. На сьогодні в технікумі працює 72 педагога, з них 43 мають кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії". Викладач нашого технікуму М.П. Синьківський є автором 9 підручників та посібників.

Навчальний процес та матеріально-технічна база НДАТ

Студентів навчають творчо мислити, бути активними та ініціативними, формуємо в них готовність сприймати різноманітні динамічні зміни в суспільстві, вміння адаптуватися в сучасних умовах сільськогосподарського виробництва.

Для підвищення якості практичної підготовки в технікумі створено навчально-виробничий комплекс, до складу якого входять майстерні, машинний двір, навчально-дослідне господарство площею 5 га та 535 га ораної землі, стаціонар для утримання великої рогатої худоби, свиней, овець та інших сільськогосподарських тварин, теплиці, лабораторія штучного осіменіння.

Організація практичного навчання проводиться на основі максимального наближення навчання до виробництва, додержуючись при цьому головних дидактичних принципів - послідовності та індивідуального підходу.

До послуг студентів є сучасний спортивний зал та стадіон, їдальня, буфет, гуртожиток, бібліотека.

Головною гордістю Вашого навчального закладу є випускники, особливо ті, яким вдалося зробити вагомий внесок у життя українського суспільства.

Випускники НДАТ сьогодні очолюють відомі навчальні заклади, є керівниками господарств та обласних сільськогосподарських управлінь, працюють у департаменті аграрної освіти, мають почесні звання, державні нагороди.

Основне завдання нашого навчального закладу - готувати спеціалістів, що високо цінуються на ринку праці та є гарними фахівцями в сільському господарстві.

Технікум живе насиченим і цікавим життям з напрацюванням хороших справ сьогодні і безліччю планів та задумів на майбутнє.

Отже, навчальний заклад є відомим в України завдяки висококваліфікованими випускникам-спеціалістам.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!