Роздрукувати сторінку

Коледж Житомирського інституту медсестринства, КЖІМ

« Назад

Коледж Житомирського інституту медсестринства – навчальний заклад медичного спрямування на Житомирщині, що підпорядковуєтьсяМіністерству ріс віти та науки.

Коледж-Житомирського-інституту-медсестринства, КЖІМ

Контакти КЖІМ

Адреса: м. Житомир, Корольовський, вул. Велика Бердичівська, 46/15.

Телефон: 0412 430 891.

Електронна пошта: ztims@yandex.ru.

Сайт: zhim.org.ua.

Коледж-Житомирського-інституту-медсестринства

Історія та спеціальності Коледжу Житомирського інституту медсестринства

Коледж Житомирського інституту медсестринства - комунальний вищий навчальний заклад Житомирської обласної ради, головним завданням якого вважається введення ступеневої підготовки медпрофесіоналів на рівні європейських і глобальних стереотипів.

У 2010 році навчальному закладу виповнилося 135 років з дня причини.

Пройшовши шлях від Волинської губернської фельдшерської до ВНЗ медсестринства, заклад отримав і зберіг кращі звичаї.

До пропозицій інформація про всі сфери багатогранної діловитості нашого навчального закладу. На сторінках інтернет-сайту можна ознайомитися з його чудовою ситуацією, з'ясувати про передові досягнення, формування медвиховання і науки, інтеграцію в загальноєвропейське освітнє місце.

Юним людям, які спрямовуються починати студентами коледжу, рекомендується просторий відбір напрямів підготовки медробітників.

Зараз КЖІМ проводить підготовку медичних спеціалістів для потреб практичної охорони здоров'я за 7 акредитованими спеціальностями:

- Лікувальна справа (фельдшер);

- Сестринська справа (медична сестра);

- Стоматологія (зубний гігієніст);

- Акушерська справа (акушерка);

- Стоматологія ортопедична (зубний технік);

- Сестринська справа (медична сестра-бакалавр);

- Магістр за спеціальністю "Сестринська справа".

Коледж-Житомирського-інституту-медсестринства КЖІМ

Бібліотека Коледжу Житомирського інституту медсестринства

Історія становлення бібліотеки Житомирського ВУЗу медсестринства тісно пов'язана з ситуацією самого навчального закладу.

У перший раз згадка про бібліотеку з’являється в літописі навчального закладу за 1897, які залишив колишньої педагог і методист училища Б. Г. Гольденберг.

Головний фонд бібліотеки по 1917 року складав тисячу п'ятсот вісімдесят вісім книжок та 1418 підручників.

За 66 років власного існування Волинський фельдшерський середній навчальний заклад провів підготовку великої кількості спеціалістів. Розпочав заняття лише після зняття німецької окупації Житомира.

Доля книжкового фонду бібліотеки в даний період невідома, проте присутність у ньому видань XIX століття говорить, що він під час боротьби залишився хоча б частково.

Головними завданнями бібліотеки в нинішній період її існування були і залишаються:

- комплектування, організація та зберігання документального фонду;

- постачання учням і педагогам підручників, навчальних посібників, важливої науково-медичної, соціально-політичної, художньої та іншої літератури;

- дієве впровадження накопичених джерел інформації під час навчання і навчання прийдешніх медтрудівників.

Зараз книгосховище вважається навчальним, інформаційним і цивілізовано-просвітницьким підрозділом ВНЗ і грає головну роль у становленні професіоналів-докторів.

Спільний фонд бібліотеки складає більше 96000 документів, посеред яких практично 50000 - напевно підручники. Відсоток прогресивної україномовної навчальної літератури становить 90%. Раз на рік передплачується не менше 60 періодичних видань різного змісту.

Переважна більшість складають друковані видання та журнали мед та педагогічної теми. До пропозицій студентів організовані збірники та картотеки періодичних видань, даються сервіси ксерокопіювання документів, сканування, доступу до Internet. Діяльно формується фонд електричних видань.

Конструкція бібліотечного сервісу підпорядкована основній меті - виготовити бібліотечні фонди широкодоступними, наблизити їх до користувачів. Трудівники бібліотеки пробують створити для гостей вдалий що найпотужніше інформаційне місце, здатне задовольнити їх потреби.

Отже, Коледж Житомирського інституту медсестринства – ВНЗ медичного спрямування, що славиться своїми медичними працівниками тільки в Україні, але й за кордоном.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!