Роздрукувати сторінку

Рівненська філія Європейського університету, РФ ЄУ

« Назад

23.06.2015 19:56

Рівненська філія ПВНЗ "Європейський університет" — вищий учбовий заклад засновано у 1998 році, кваліфікований за IV рівнем. Університет проводить набір на денну та заочну форми навчання.

Рівненська філія Європейського університету, РФ ЄУ

Рівненський підрозділ Європейського університету (до 16.08.2004 року – Функціональне відділення Європейського університету фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу), сформована під управлінням д. т. н. Лустюка Миколи Григоровича (директор підрозділу до серпня 2013р.) у 1998 році і є єдиним з перших функціональних відділень університету. Поштова адреса: м. Рівне вул. Київська, 64б. eufimb@rv.ua.net, postmaster@rivne.e-u.in.ua.

Сертифікат серії АВ № 506191 від 04.02.2010р. Ліцензія про кваліфікацію номер PI-IV № 1100373 від 05.10.2010 р.

Рівненська філія Приватного вищого учбового закладу «Європейський університет» - надає освітні послуги відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України щодо отримання освітніх послуг учбовими установами пов’язаних з отриманням вищої освіти на рівні висококваліфікаційних вимог до бакалавра, фахівця. Університет є широкопрофільним вищим учбовим закладом в якому формують управлінські, наукові та науково-педагогічні кадри. Підрозділ проводить формування спеціалістів за 4 сферами знань: культура, економіка і підприємництво, менеджмент і адміністрування, інформатика та обчислювальна техніка та за 6 напрямами формування.

З періоду становлення підрозділ досяг високих результатів з організації і здійснення учбового процесу, бере творчу участь в навчально-науковому, культурно-мистецькому та громадсько-політичному житті Рівного та Рівненської області, керуючись засадами співпраці та важливості інтересів громади.

В Рівненській філії Європейського університету, РФ ЄУ постійно відбувається діяльність з покращення комп’ютерного забезпечення, збільшення комп’ютерної бази. Майже кожен співробітник та студент підрозділу має доступ до праці в Інтернеті.

Професорсько-педагогічний колектив, який здійснює формування спеціалістів відповідно до робочих учбових планів, має науково-педагогічну спеціалізацію, яка відповідає предметам, що вони викладають.

Кадрова політика філії направлена на формування персональних високоосвічених кадрів.

Напрями навчання:

- Інформація та комп'ютерні технології;

- Культура і мистецтво, дизайн;

- Економіка, менеджмент, маркетинг.

РФ ЄУ

У місті Рівному функціонує філія Європейського університету. Вуз має статус приватного навчального закладу, тому навчання на факультетах можливо тільки на платній основі.

Тут готують студентів за напрямками інформатики і комп'ютерних технологій. Є й факультети економічної спрямованості. На даний момент у рівненському філіалі університету навчаються 2000 студентів. Їх навчанням займаються понад 100 викладачів, професорів та кандидатів наук.

Навчатися можна на денному відділенні і заочно. Які спеціальності можна освоїти, ставши студентом вузу?

На відділенні інформатики викладаються комп'ютерні науки. Тут готують майбутніх програмістів та адміністраторів. Студентів навчають створювати комп'ютерні програми, працювати з базами даних, обслуговувати комп'ютерні мережі.

На факультеті економіки і підприємництва вивчають економіку підприємств, фінансове та кредитне справу. Тут готують фахівців з обліку і аудиту. Випускники ВНЗ можуть працювати в банківському секторі, у кредитних установах, вести бухгалтерію.

Великою популярністю зараз користується факультет менеджменту і адміністрування. Тут готують менеджерів для різних галузей народного господарства. Один з напрямків – підготовка менеджерів для організацій з охорони здоров'я. Закінчивши факультет, студенти можуть працювати в лікарнях і поліклініках, профілакторіях та інших оздоровчих установах.

Рівненська філія Європейського університету, РФ ЄУ

Готують у вузі і фахівців для ведення документообігу. Є також можливість отримати освіту за кваліфікаціями «культура і мистецтво», «дизайн».

Філія Європейського університету в місті Рівне має в розпорядженні власні учбові корпуси. На сьогоднішній день їх два. До послуг студентів спортивний комплекс, комп'ютерні класи.

Підготуватися до пар в Рівненській філії, РФ ЄУ можна в читальному залі університетської бібліотеки. На території навчального закладу функціонує студентське кафе.

В університеті функціонує система різноманітних знижок. Оплата може відбуватися щомісяця, поквартально і посеместрово, є змога навчання в кредит.

Випускники університету отримують диплом державного значення та диплом європейського університету в один і той же час.

Отже, Рівненська філія Європейського університету, РФ ЄУ – це сучасний заклад освіти, який крокує в ногу зі своїми студентами.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!