Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Одеської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Одеської області \ ЗВО (ВНЗ) Одеської області та їх рейтинг \ 58. Коледж Одеської академії перукарського мистецтва Київського університету. КОАПМКУ

Коледж Одеської академії перукарського мистецтва Київського університету, КОАПМКУ

« Назад

Білгород-Дністровський економіко-правовий коледж сформований методом перейменування Білгород-Дністровського кооперативного технікуму у вересні 2010 року і є вищим учбовим закладом I-II рангу кваліфікації, який створює необхідності споживчої кооперації Одеської області і країни в становленні кадрів молодих фахівців для сфер споживчої кооперації.

Коледж Одеської академії перукарського мистецтва Київського університету. КОАПМКУ

Контакти БДЕПК

Номер: (04849) 6-40-08.

Адрес: Одеська обл., м. Белогород-Дністровський, вул. Сонячна, 4.

Сайт: http://bdepk.od.ua.

E-mail: bdepk2012@mail.ru.

Історія БДЕПК

На теперішній момент в Білгород-Дністровському діє велика кількість освітніх закладів. І поміж них є Білгород-Дністровський економіко-правовий коледж.

У 1944 році в м. Білгород-Дністровському сформована Торгово-кооперативна школа Ізмаїльського облспоживспілки, де здійснювалося навчання кухарів, кондитерів, продавців.

У 1953 році торгово-кооперативна школа перемістилась у власність Одеської облспоживспілки і перейменована в Білгород-Дністровську кооперативну школу.

З 1958 року школа реорганізована в Білгород-Дністровське кооперативне ПТУ.

У 1995 році Білгород-Дністровське СКПТУ перейменовано в Білгород-Дністровський кооперативний технікум.

БДКТ був змінений в БДЕПК з 29 вересня 2010 року.

КОАПМКУ

Загальна інформація про БДЕПК

Формування спеціалістів за кваліфікаціями:

- Бухгалтерський облік;

- Товарознавство та комерційна робота;

- Маркетингова робота;

- Оціночна робота;

- Створення харчової продукції;

- Правознавство.

З дипломом молодшого фахівця студенти отримують робочі спеціалізації:

- кухар;

- продавець;

- оператор ЕОМ.

Білгород-Дністровський економіко-правовий коледж - це:

- високоосвічений викладацький склад;

- високоякісна матеріально-технічна учбова структура;

- модерні технології навчання;

- цікаве студентське життя.

Коледж Одеської академії перукарського мистецтва Київського університету. КОАПМКУ

До можливостей студентів БДЕПК:

- студентська їдальня;

- спортивний зал;

- бібліотека з читальними залами;

- комп'ютерні кабінети;

- гуртожиток.

Білгород-Дністровський ЕПК здійснює навчання молодших фахівців за такими кваліфікаціями:

- Харчова галузь та переробка аграрної продукції;

- Право;

- Економіка та підприємництво.

Вихована робота в Білгород-Дністровському ЕПК

Виховна діяльність в учбовому закладі - це єдина система, яка надає можливість успішній роботі вихованця. Завдяки такій структурі здійснюється моральне формування студентів, становлення в них креативного мислення, відповідальності. Гуманізація студентів - це підґрунтя на якій можна будувати розв'язання питання формування особистості, її внутрішнього світу, споруджувати високоефективну систему виховання.

Виховний процес у закладі направлений на впровадження головних завдань Концепції національного виховання студентської молоді.

Постійна важка виховна діяльність кураторів, змістовні бесіди, зустрічі з визначними людьми, здійснюються керівниками груп, вихователем закладу. Відбуваються захоплюючі дискусії, тематичні виховні години, спортивні турніри, секції, створені керівником фізичної культури, художня творчість з участю студентів та педагогів — це те, що окреслює повноту виховного процесу в установі.

Постійними у Білгород-Дністровському коледжі стали заходи: «День знань» з святковою посвятою у студенти першокурсників; «Наш коледж має талант» для окреслення нових талантів; вечори до Дня співробітника освіти.

Стало традицією здійснення КВК між командами студентів та командою педагогів, який проводиться до свята Дня студента, Дня закладу, тижні циклових комісій та ін.

Студенти закладу кожного року беруть участь у фестивалі художньої творчості  «Студентські перлини – тобі, Україно!», який вже 10 рік підряд здійснює Центральна спілка споживчих організацій України (Укоопспілка) та здобувають переможні місця та нагороди.

Важлива увага в БДЕПК надається спортивно-оздоровчому становленню молоді. Вже стало традицією здійснювати конкурс "Молодь вибирає здоров'я".

На даний час високоосвічені педагоги фізичного виховання навертають студентів до занять у спортивних гуртках з футболу, волейболу, настільного тенісу.

Студенти закладу приймають активну участь у районних та обласних спортивних турнірах, на яких здобувають переможні місця.

Студенти установи пізнають рідний край, опановують його історію під час екскурсійних подорожей видатними куточками регіону.

Вихованці БДЕПК приймають участь у КВК між командам регіону та борються за кубок губернатора в Лізі Регіонів. Команда "Наша Аккермаша" здобула друге місце і вийшла у полуфінал.

Для студентів здійснюються різноманітні тематичні конкурси, одним з них є, проведення конкурсу "Масляниця", в якому брали участь всі групи, вони випекли багато видів млинців, оздобили столи і сформували справжню ярмарку та свято для всіх присутніх.

Отже, БДЕПК – це сучасний модернізований заклад, який радо вітає студентів у своїх лавах.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!