Роздрукувати сторінку

Одеський інститут підприємництва та права, ОІПП

« Назад

Почесне місце на ринку освітніх послуг Одеси займає Одеський інститут підприємництва та права. На сучасному етапі свого розвитку цей вуз ліцензований III рівнем акредитації, і належить до недержавної форми власності. Очолює інститут в даний час ректор - Медведєв Володимир Олексійович.

Одеський інститут підприємництва та права, ОІПП

Контакти Одеського інституту підприємництва та права

Адреса: 65065, м. Одеса, вул. Варненська, 13а.

Телефон: +38(0482) 42-46-07, 61-96-00.

Напрями навчання в ОІПП:

- Філологія та іноземні мови;

- Юриспруденція і правознавство.

Історія заснування Одеського інституту підприємництва та права

Інститут заснований 7 грудня 1990 р. і є першим серед недержавних Вузів, відкритих на півдні країни.

Підготовка фахівців здійснюється у двох формах навчання (денна та заочна) за напрямами:

Правознавство:

- організаційно-правові засоби ведення та захисту бізнесу;

- підприємницьке право;

- юридичний супровід діяльності комерційних, державних і муніципальних підприємств.

Переклад:

- переклад юридичної документації;

- синхронний переклад;

- усний та письмовий переклад у сфері підприємницької діяльності.

Одеський інститут підприємництва та права має власну бібліотеку (у т. ч. з читальним залом та електронною бібліотекою), студентську їдальню, тренажерний зал, гуртожиток. Бібліотечний фонд налічує 53 582 примірника, що в перерахунку на одного студента становить 250 одиниць літератури.

Студенти призовного віку за власним бажанням можуть проходити навчання на військовій кафедрі, після закінчення якої їм присвоюється звання «молодший лейтенант запасу».

Навчальний процес здійснюється із залученням мультимедійних технологій, сучасного комп'ютерного обладнання, інтерактивних методів.

ОІПП

Діяльність ОІПП базується на положеннях Болонського процесу, згідно з яким робиться акцент на індивідуалізацію роботи зі студентами, підвищення їх культурної освіченості та мотивації до навчання, оволодіння однією іноземною мовою (незалежно від одержуваної спеціальності), здатність адаптуватися до вимог ринку праці.

У процесі навчання студентам надається можливість відвідувати засідання суду по адміністративним, цивільним і кримінальним справам.

Про якість підготовки фахівців говорить високий відсоток влаштованих випускників Вузу. Місце роботи випускників стають підприємства недержавної форми власності (48,4%), державні установи (21,9%), установи судової і правоохоронної системи (12,5%).

Одеський інститут підприємництва та права володіє розгалуженою матеріально-технічною базою, а саме в його розпорядженні є технічно оснащені аудиторії, сучасні комп'ютерні класи. Також інститут має у своєму складі багату науково-технічну бібліотеку, що має унікальну добірку книг з профільних спеціальностей.

Інститут надає нужденним місця у комфортабельному гуртожитку.

ОІПП проводить навчання на денній та заочній формі навчання, на певних освітніх рівнях – бакалаврату і спеціалітет. Незабаром ВНЗ планує відкриття магістратури та аспірантури. Одеський інститут підприємництва та права має дуже хороший освітній потенціал, оскільки він не розпорошується на великій кількості освітніх програм, а націлений на конкретні і ретельно відпрацьовані напрями.

Підготовчі курси: є факультет довузівської підготовки.

Для вступу необхідні сертифікати УЦОЯО з предметів: українська мова та література; історія України або іноземна мова.

Отже, Одеський інститут підприємництва та права займає гідне місце серед одеських Вузів за якістю надання освітніх послуг.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!