Роздрукувати сторінку

Ананьївський державний аграрно-економічний технікум, АДАЕТ

« Назад

Ананьївський аграрно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва – один з найдревніших учбових закладів Півдня України. У 2011 році установі виповнилося 90 років. За цей період багато разів мінялися напрями формування спеціалістів, назва учбового закладу, проте постійно високим був його авторитет і місце в структурі аграрної освіти. АДАЕТ гідно пройшов цю дорогу, сформувавши модерний сильний учбовий заклад, сформувавши тисячі високоосвічених спеціалістів для народногосподарської структури нашої держави.

Ананьївський державний аграрно-економічний технікум, АДАЕТ

На теперішній час заклад твердо стоїть на ногах і з впевненістю дивиться у подальше життя. Багатовікові традиції та досвід, високоосвічений педколектив, сильний методичний потенціал та постійно оновлена матеріально-технічна структура закладу надають змогу проводити якісне навчання кадрів для сільськогосподарського та інших відділів економіки України.

За період свого становлення Ананьївський державний аграрно-економічний технікум збільшився з маленької профтехшколи у модерний вищий учбовий заклад ІІ рангів кваліфікації з високоосвіченим педагогічним складом і широкорозвинутою учбово-матеріальною структурою. За цей період сформовано понад 20 тис. спеціалістів для народного господарства Одещини та інших куточків України. Випускники учбового закладу вдало діють в державах ближнього та далекого зарубіжжя.

Контакти АДАЕТ

Факс: (8-04863) 2-13-80, тел. 2-20-61, 2-18-83.

Адрес: 66400, Одеська обл., м. Ананьїв, вул. Пушкіна, 62.

E-mail: adaet_office@ukr.net.

Сайт: http://ananevkoledg.ucoz.ua.

Історія становлення Ананьївського державного аграрно-економічного технікуму

У 1873 році в Ананьєві було створено реальне училище. У серпні 1930 року на основі бувшого закладу був сформований технікум механізації аграрного господарства. Приблизно 140 років діє учбовий заклад в освітньому просторі України. Це один із найдревніших установ в Одеській області. З 1958 року учбовий заклад проводить формування спеціалістів економічного напрямку.

Згідно з розпорядженням Міністерства сільськогосподарської політики та продовольства України від 14.05.2013 р. № 298 "Про зміну Ананьївського державного аграрно-економічного технікуму" учбовий заклад змінено в окреме функціональне відділення «Ананьївський аграрно-економічний технікум» Уманського національного університету садівництва. Зменшена назва: ВСП АДАЕТ УНУС.

Учбовий заклад АДАЕТ проводить формування спеціалістів за такими кваліфікаціями:

- «Бухгалтерський облік», спеціалізація – бухгалтер;

- «Комерційна робота», спеціалізація – агент комерційних послуг;

- «Фінанси і кредит», спеціалізація – операціоніст з фінансів і кредиту.

Керує учбовою установою директор, кандидат економічних наук Прижбило Віталій Олександрович. Високу якість формування створює високоосвічений педколектив. У закладі діють 38 педагогів, у тому числі один старший викладач, 9 педагогів-методистів, 10 фахівців вищої кваліфікації. 20 педагогів – магістри за кваліфікацією «Педагогіка вищої школи» і мають спеціальність «Педагог університетів та вищих учбових закладів».

АДАЕТ

Матеріально-технічна структура Ананьївського державного аграрно-економічного технікуму

Для якісного формування спеціалістів технікум має певну матеріальну базу.

До можливостей студентів бібліотека, книжковий фонд якої нараховує приблизно 40 тис. екземплярів, читальна зала, розрахована на 40 чоловік.

Усіх не місцевих студентів АДАЕТ забезпечує гуртожитком, який розрахований на 220 чоловік. У гуртожитку сформовані умови для навчання до занять та саморозкритті креативних умінь студентів. Наявність кабінетів самопідготовки, спортивних кімнат, робота секцій: «Берегиня», шахово-шашкового, художньої вишивки, домашнього квітникарства дають можливість жителям гуртожитку збільшити кругозір та змістовно провести своє дозвілля.

Осередком культурного життя в АДАЕТ є клуб – один із кращих в Ананьївському районі. Модерний ремонт, цікавий дизайн, оригінальне світлове та звукове оздоблення формують дійсну креативну атмосферу, надихають студентів на становлення своїх креативних умінь і талантів.

При клубі діють секції аматорської творчості: вокальний, танцювальний, фольклорний. Студенти закладу – постійні учасники Загальноукраїнського конкурсу «Софіївські зорі», обласних конкурсів і фестивалів.

Спортивна зала є осередком спортивного життя в закладі. Функціонує чотири секції: баскетболу, волейболу, настільного тенісу, футболу. Студенти закладу – багаторазові призери районних і обласних турнірів із різноманітних видів спорту.

Пошаною Ананьївського технікуму є туристичний клуб, завдяки якому студенти мають змогу опановувати рідний край, історію Вітчизни, відвідувати популярні місця країни. Традиційними стали туристичні екскурсії до Автономної Республіки Крим, Карпат, Києва. У жовтні 2005 року члени туристичного угрупування на чолі з керівником закладу вперше провели екскурсію до українських Карпат і піднялися на найвищу точку України – гору Говерла, установивши цим гарну кожнорічну традицію.

Про високий розумовий та креативний потенціал педагогів і студентів закладу свідчать здобутки на обласних, регіональних та загальноукраїнських турнірах, конкурсах і фестивалях, поміж яких конкурси «Кращий за спеціальністю», «Викладач року», «Студент року», Світовий мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка, Світовий конкурс з української мови імені Петра Яцика, Загальноукраїнський турнір «Софіївські зорі» та багато інших. Цілеспрямована і системна учбово-виховна діяльність в закладі направлена не тільки на формування високоосвічених студентів, а і становлення патріотів, спроможних приумножити культурні і духовні надбання українського народу.

Ананьївський державний аграрно-економічний технікум, АДАЕТ

Усіх, хто хоче бути спеціалістом в сфері економіки, запрошують на навчання до учбового закладу. Освіта, одержана в Ананьївському аграрно-економічному коледжі Уманського національного університету садівництва – гарантія професіоналізму, якості спеціаліста, його конкурентоздатності на ринку праці.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!