Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Одеської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Одеської області \ ЗВО (ВНЗ) Одеської області та їх рейтинг \ 37. Білгород-Дністровський морський рибопромисловий технікум Керченського державного морського технологічного університету, БДМРТ КДМТУ

Білгород-Дністровський морський рибопромисловий технікум Керченського державного морського технологічного університету, БДМРТ КДМТУ

« Назад

Білгород-Дністровський морський рибопромисловий технікум, який здійснив свою роботу у 1945 році є одним учбовим закладом I рангу кваліфікації з формування молодших фахівців для рибної області України.

Білгород-Дністровський морський рибопромисловий технікум Керченського державного морського технологічного університету, БДМРТ КДМТУ

Загальна інформація про БДМРТ КДМТУ

За понад ніж піввіковий період Білгород-Дністровський морський рибопромисловий технікум сформував більше 12 тис. фахівців, які діють на суднах флоту рибного, рибообробних організаціях, на бюджетних посадах, в науково-дослідних установах.

Крім цього підготовлені 284 випускника-фахівця для 27 держав Африки, Азії і Латинської Америки.

Технікум формує спеціалістів за очною та заочною формами навчання і проводить їх становлення на основі повної та неповної середньої школи за кваліфікаціями:

- "Використання техніки промислового рибальства і аквакультури", спеціалізація - технік промислового рибальства;

- "Зберігання, консервування та переробка риби і морепродуктів", спеціалізація - технік-технолог;

- "Рибництво і аквакультура", спеціалізація - технік рибоводства;

- "Охорона і раціональне застосування біоресурсів", спеціалізація - рибінспектор;

- "Бухгалтерський облік", спеціалізація бухгалтер.

Головними напрямками роботи БДМРТ КДМТУ є:

- навчання відповідно до держзамовлення і договірних зобов'язань спеціалістів освітньо-спеціалізованого рангу молодшого фахівця для задоволення вимог економіки України і флоту прибережних організацій рибного господарства;

- перепідготовка і збільшення спеціалізації кадрів;

- навчальна, методична, видавнича, фінансово-господарська, виробничо-комерційна діяльність;

- здійснення та проведення раціоналізаторської і винахідницької праці;

- надання навчальних та інших послуг, не заборонених законодавством України;

- проведення зовнішніх зв'язків.

БДМРТ КДМТУ

Заклад проводить формування спеціалістів за держзамовленням і контрактами. Студенти, зачислені на основі неповної загальної освіти, одержують повну середню освіту з видачею атестата державного значення.

Заклад є юридичною особою, яка володіє відокремленим майном, має персональний баланс.

Функціональні відділення закладу - підрозділи, предметні (циклові комісії), інші структури для забезпечення учбового процесу та соціально-побутових умов.

Матеріально-технічна структура БДМРТ КДМТУ

В закладі сформована певна матеріально-технічна структура, до складу якої включено два типових освітньо-лабораторні приміщення, а також:

- лабораторії;

- учбові класи;

- учбово-методичний кабінет;

- комп'ютерний центр;

- освітня водна станція;

- полігон знарядь рибальства;

- учбово-виробничий цех в'ялення, соління і копчення риби;

- спортивна структура;

- бібліотека з читальним залом;

- гуртожиток квартирного виду;

- їдальня;

- база дозвілля;

- медпункт.

Білгород-Дністровський морський рибопромисловий технікум Керченського державного морського технологічного університету, БДМРТ КДМТУ

Учбові класи закладу і аудиторії в обласному огляді-конкурсі поміж ВНЗ I-II рангів кваліфікації Одеської області включені в п'ятірку найкращих.

Освітньо-виховний процес у Білгород-Дністровському морському рибопромисловому технікумі формують 68 педагогів-однодумців, свою роботу направляють на навчання модерного фахівця, освітній рівень якого відповідає європейським положенням. Поміж них відзначені рангу "Заслужений робітник народної освіти України" Малишенко А. В. і Сафонов Р. П., Лаврук Ст. P. - "Відмінник народної освіти України", 27 педагогів володіють вищою кваліфікацією.

Це творчі та креативні люди, їх різнить уміння формувати у учнів увагу, пам'ять, вміння аналізувати, персонально здійснювати висновки, узагальнення. Всі свої змоги, знання та тепло душі, багатства своїх сердець віддають студентам, захоплюють у пізнанні доброго і чудового.

Креативний підхід у розв'язанні педагогічних завдань, постійний пошук ефективних форм і засобів навчання, намагання захопити своєю дисципліною, приєднання студентів до науково-пошукової діяльності - все це віднаходить місце в створених ними методичних підручниках, які багато разів обіймали переможні місця на фестивалях-конкурсах міст Одеси та Києва, будучи авторами посібників і Галузевих стандартів для кваліфікацій "Зберігання, консервування та переробка риби і морепродуктів" і "Використання техніки промислового рибальства і аквакультури".

Відбувається постійний процес оновлення методичного забезпечення, здійснюється діяльність по розробці та втіленню в учбовий процес новітніх освітніх технологій, становлення особистості в умовах формування української державності.

Приходьте до закладу здобувати освіту. Тут ви зустрінетеся з викладачами, які простягнуть вам руку допомоги, не дадуть загубити надію, занепасти духом, навчать вас того, чим володіють самі, стануть вашими педагогами і маяками в нелегкому плаванні, яке зветься життя.

Технікум надає допомогу у пошуках роботи студентів. Сформована база даних трудових місць і місць практики.

Білгород-Дністровський морський рибопромисловий технікум здійснює формування молодших фахівців за такими кваліфікаціями:

- Харчова галузь та переробка аграрної продукції;

- Рибне господарство та аквакультура;

- Економіка та підприємництво.

Отже, БДМРТ КДМТУ можливо чекає і на тебе, поспішай!

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!