Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Одеської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Одеської області \ ЗВО (ВНЗ) Одеської області та їх рейтинг \ 29. Коледж нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу Одеської національної академії харчових технологій, КНТІІС ОНАХТ

Коледж нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу Одеської національної академії харчових технологій, КНТІІС ОНАХТ

« Назад

Коледж нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу ОНАХТ - вищий учбовий заклад I-II рівнів кваліфікації.

Технікум газової і нафтової промисловості ОНАХТ, ТГНП ОНАХТ

Нинішній статус коледжу - це, перш за все, збереження найкращих освітніх традицій - професіоналізму, компетентності, науковості, інтелігентності своїх студентів.

Форми навчання в КНТІІС ОНАХТ - денна та заочна, в структуру входять три денних, одне заочне відділення і 12 циклових комісій.

Контакти КНТІІС ОНАХТ

Телефон: (048) 784-70-02, 771-54-82.

Адрес: м. Одеса, вул. Левітана 46-а (карта).

Офіційний сайт Коледжу нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу ОНАХТ: http://www.kntiis.od.ua.

Електронна пошта: kntiis.pk@gmail.com.

ТГНП ОНАХТ

Загальна інформація про Коледж нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу

З вересня 2012 р. Коледж нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу став структурним підрозділом Одеської національної академії харчових технологій, яку очолює доктор технічних наук, професор Богдан Єгоров. Таким чином, абревіатура коледжу КНТІІС ОНАХТ міцно увійшла в повсякденне життя. А з вересня 2014 р. коледж, розташований на території студентського дендропарку (біля кінцевої зупинки маршрутки № 208), вступив у нову еру.

Директором коледжу, заснованого сімдесят років тому, став кандидат технічних наук Олег Глушков — людина перспективного мислення, великий ентузіаст і прагматик. До семи наявних спеціальностей додалися три нові: «ресторанне обслуговування»; «готельне обслуговування»; «туристичне обслуговування».

На «ресторанне обслуговування» здійснено перший набір. З початку 2015 року студенти цієї спеціальності проходять виробничу практику в найпрестижніших ресторанах Одеси.

Сьогодні коледж випускає молодших спеціалістів за спеціальностями, в 2014 році випущено 208 осіб.

Спеціальність «експлуатація газонафтопроводів і газонафтосховищ» виправдовує назву коледжу і користується великим попитом на ринку праці. Випускники цієї кваліфікації працюють в організаціях нафтогазового комплексу України, а також в державах ближнього і далекого зарубіжжя.

Самі високотехнологічні установи нафтогазового комплексу знаходяться в Одесі та Одеській області. У їх числі ПАТ «Одесанафтопродукт», ПАТ «Ексімнафтопродукт», ПАТ «Одесагаз», Одеське управління магістральних газопроводів. На цих підприємствах працює 357 випускників коледжу минулих років. У результаті плідної роботи з базовими підприємствами укладені довгострокові договори на проведення виробничих практик студентів коледжу. Багато педагогів та членів їх сімей КНТІІС ОНАХТ стали акціонерами ПАТ «Ексімнафтопродукт».

Сформувалася позитивна традиція створення династій нафтовиків і газовиків. До них можна з гордістю зарахувати сім'ї Тартан, Оргєєвих, Удалових, Хачикян та інших, представники різних поколінь яких здобували і здобувають освіту в Коледжі нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу.

Унікальний творчий підхід до своєї справи з боку заступника директора з учбової роботи коледжу, викладача-методиста Тетяни Кунуп сприяє тому, що кожен студент КНТІІС ОНАХТ в кінцевому підсумку оволодіває знаннями і вміннями на кваліфікаційному рівні, передбаченому учбовими планами за спеціальностями. Виконання цих вимог дозволило після закінчення минулого навчального року перевести на старші курси всіх студентів без академічних заборгованостей.

Значну роль у цій плідній роботі відіграє систематичний контроль та надання практичної допомоги з боку проректора з науково-педагогічної та учбово-методичної діяльності ОНАХТ, кандидата технічних наук Миколи Загорученко.

У 2015 році зараховано студентами ІІ — ІІІ курсів ОНАХТ 80 випускників. Всі випускники коледжу працевлаштовуються.

Не секрет, що сьогодні кожен випускник ВНЗ будь-якої форми власності з будь-якої спеціальності повинен вміти представити себе роботодавцю. З цією метою в коледжі систематично проводиться цілеспрямована діяльність під керівництвом заступника директора з виховної роботи Інни Станчевой.

Студентів у КНТІІС ОНАХТ не лише навчають, а й виховують. До моменту закінчення коледжу кожен може і повинен стати грамотною, чуйною людиною, здатним на добрі справи. Це — запорука позитивних відносин з роботодавцем і колективом на майбутньому місці роботи, без яких не можна розраховувати на кар'єрне зростання.

Технікум газової і нафтової промисловості ОНАХТ, ТГНП ОНАХТ

Спеціалізації у Коледжі нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу

Підготовка молодших фахівців здійснюється за 10 кваліфікаціми:

- "Використання газонафтопроводів і газонафтосховищ";

- "Монтаж, обслуговування і ремонт станційного устаткування електрозв'язку";

- "Монтаж, обслуговування засобів і структур автоматизації технологічного виробництва";

- "Монтаж і використання електроустаткування підприємств і цивільних споруд";

- "Комерційна робота";

- "Прикладна екологія";

- "Переробка нафти і газу";

- "Туристичне обслуговування";

- "Ресторанне обслуговування";

- "Готельне обслуговування".

Матеріально-технічна структура Коледжу нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу

Коледж володіє трьома учбовими приміщеннями територією 12428,73 м2, в які включені спортивні і актові зали, бібліотека і майстерні. Коледж знаходиться в курортній зоні Одеси, в об'єкті природно-заповідного фонду - дендропарку «Студентський» площею 4,2 га. Освітній заклад має матеріально-технічну структуру, достатню для вдалої організації учбового процесу.

В закладі працює 32 кабінети і 24 аудиторії з належним устаткуванням, учбово-методичною та довідковою літературою. Головними джерелами інформаційного забезпечення педагогів і студентів є бібліотека та електронні засоби масової інформації. Бібліотека учбового закладу має три книгосховища, абонементний та читальний зали на 100 чоловік. Загальний її фонд нараховує більше 90 тисяч екземплярів.

В учбовому закладі функціонують навчально-тренажерний центр, учбово-комп'ютерний комплекс, який приєднаний до глобальної мережі Інтернет.

Отже, Коледж нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу – це сучасний заклад, який надає міцні знання своїм студентам, роблячи їх конкурентоздатними на ринку праці України.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!