Роздрукувати сторінку

Миколаївська філія Європейського університету, МФ ЄУ

« Назад

Європейський університет був створений у 1991 році одним із перших недержавних учбових закладів в Україні і на теперішній час посідає визначні позиції у сфері освіти.

Миколаївська філія Європейського університету, МФ ЄУ

Європейський університет володіє 24 підрозділами по всій території України, які змінилися на дійсні культурно-освітні центри регіонів, активно впливаючи на їх життя і водночас роблячи елітну європейську освіту доступною в усіх регіонах країни.

Історія становлення Миколаївської філії ЄУ

Миколаївська філія Європейського університету – структурний підрозділ одного з перших комерційних учбових закладів на території України. Підстава створення філії припадає на 1997 рік, через 6 років з моменту створення головного Європейського університету, що знаходиться в Києві. Всього на теперішній день університет об'єднує 24 філії на території всієї України. В установі забезпечується кваліфікована підготовка майбутніх фахівців у сферах, які на даний час найбільш затребувані на ринку праці і розташовують до саморозвитку, а також професійному зростанню. Навчальний заклад має вражаючу матеріально-технічну структура, завдяки якій надається якісне навчання за спеціальностями: комп'ютерні науки, економіка, менеджмент, підприємництво та інші.

Керує відділенням з першого дня його становлення О. Р. Нарінян.

Миколаївська філія забезпечує ринок праці висококваліфікованими фахівцями, здатними задовольнити потреби сучасних роботодавців і є конкурентоспроможними на сучасному ринку праці.

Закладу присвоєно IV - найвищий рівень згідно системи акредитації. Крім традиційного державного диплома, кожен студент отримує документ про освіту міжнародного зразка, який, як показує практика, затребуваний як у межах України, так і на закордонних установах і закладах.

Сьогодні студентами філії є близько 2000 осіб. Їх підготовкою старанно займаються понад 110 викладачів, серед яких близько 40 кандидатів наук.

МФ ЄУ

Напрями навчання у МФ ЄУ:

- Інформація та комп'ютерні технології;

- Економіка, менеджмент, маркетинг.

Філія знаходиться в десятиповерховому приміщенні. Широкі аудиторії облаштовані модерними комфортними меблями. Є два комп'ютерних кабінети, які обладнані персональними ЕОМ типу Pentium III (всього 33 ПК). До можливостей студентів і педагогів - дві окремі лінії Internet. У відділенні постійно діють 14 спортивних секцій, здійснюються спортивні змагання поміж студентів.

Підготовка ведеться за такими спеціальностями:

- економіка підприємства;

- маркетинг;

- фінанси і кредит;

- облік і аудит;

- менеджмент;

- комп'ютерні науки;

- програмна інженерія;

- інформаційна безпека.

Миколаївська філія Європейського університету, МФ ЄУ

Контакти Миколаївської філії ЄУ

Миколаївська філія Європейського університету розташована за адресою м. Миколаїв, вул. Бузника, д. 5/1.

У приватному закладі вищої освіти навчання здійснюється на платній основі на денній та заочній формах.

Кваліфікаційні рівні в університеті: бакалавр, спеціаліст.

Студенти можуть пройти навчання на військовому відділенні, юнаки, які здобувають освіту на денному відділенні отримують відстрочку від призову в збройні сили.

Заняття проводяться в сучасному корпусі з добре обладнаними аудиторіями, є комп'ютерні класи, бібліотека з читальним залом, а так само електронна бібліотека, медичний кабінет.

Для студентів в університеті організовано цілодобовий безкоштовний бездротовий Інтернет.

Створені спортивні секції у Миколаївській філії, на які можуть записатися всі бажаючі, регулярно серед студентів здійснюються спортивні турніри.

Заняття з фізкультури проводяться в одному з кращих спортивних залів спортивного клубу «Динамо».

У філії можна отримати шляхом перепідготовки на заочній формі другу вищу освіту за кваліфікацією фінанси і кредит протягом двох років.

Випускники МФ ЄУ по закінченні навчання отримують дипломи державного значення.

На території закладу діє бізнес-коледж Європейського університету.

Бізнес-коледж ПВНЗ «Європейський університет» запрошує на навчання учнів дев'ятих, одинадцятих класів і учнів коледжів з дипломами ОКР «кваліфікований співробітник».

Підготовка «молодших фахівців» відбувається за кваліфікаціями:

- «комерційна робота»;

- «створення програмного забезпечення».

Випускники Бізнес-коледжу зараховуються на старші курси Університету.

Педагогічний колектив підрозділу — більше 50 висококваліфікованих педагогів, велика чисельність яких має вчений ранг і звання.

Для вступу потрібні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з дисциплін:

- українська мова і література;

- математика.

Багаторічна спеціалізація на вибраних напрямках формування спеціалістів дає можливість Миколаївській філії Європейського університету за своїм кадровим потенціалом гідно конкурувати з визначними вищими учбовими закладами регіону.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!