Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Львівської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Львівської області \ ЗВО (ВНЗ) Львівської області та їх рейтинг \ 76. Навчально-консультаційний центр Національного транспортного університету у м. Львові, НКЦ НТУ у м. Львові

Навчально-консультаційний центр Національного транспортного університету у м. Львові, НКЦ НТУ у м. Львові

« Назад

З 08.08.2000 року (постанова МОНУ № 375) у Львові діє Навчально-консультаційний центр Національного транспортного університету у м. Львові, НКЦ НТУ у м. Львові як функціональне відділення Національного транспортного університету, ціллю якого є формування високоосвічених спеціалістів з організації перевезень та управління на автотранспорті, транспортного права, митного контролю на транспорті та ін.

Навчально-консультаційний центр Національного транспортного університету у м. Львові, НКЦ НТУ у м. Львові

Напрями, кваліфікації НКЦ НТУ у м. Львові

Напрям формування 6.070101 «Транспортні технології»

- Кваліфікація 7.07010102 «Здійснення перевезень і управління на транспорті (автотранспорт)»;

- Кваліфікація «Здійснення митного контролю на транспорті».

Керівник

Т.в.о. керівника НКЦ НТУ у м. Львів - Дорош Василь Михайлович.

Існування гуртожитку – немає.

Адреса: 79069, Львів, вул. Ожинова, 5.

Тел./факс: (032) 295-57-84.

E-mail: lntu@mail.lviv.ua.

Освітній процес за напрямами спрямування «Транспортні технології (за видами транспорту)» і «Економіка організації» на основі НКЦ НТУ в м. Львові здійснено таким чином, щоб убезпечити відповідність змісту і якості навчання потребам, які сформовані в державному та галузевому стандартах вищої освіти формування фахівців і, зокрема, освітньо-спеціалізованих особливостях, освітньо-професійних програмах, а також їх варіативних складових НТУ, зареєстрованих Ученою радою НТУ.

Формує спеціалістів освітньо-спеціалізованого рангу бакалавр за рахунок юридичних і фізичних осіб на ґрунті повної загальної середньої освіти та на основі освітньо-спеціалізованого рангу молодший фахівець.

Для студентів технікумів та коледжів є можливість вступу на програми зі зменшеною тривалістю підготовки!

Рівень фахівця одержують 124 студенти. Всі студенти забезпечені місцями для проживання в гуртожитку, а саме 220 чоловік в період сесії.

НКЦ НТУ у м. Львові

У гуртожитку є спортивно-тренажерна структура, де студенти та педагоги мають змогу у період дозвілля займатись.

Кожна учбова аудиторія НКЦ у Львові обладнана відеопроектором, комп’ютером, плазмовим телевізором та під’єднана до сітки «INTERNET».

В загальному всі класи та аудиторії облаштовані сучасним обладнанням, технічними засобами навчання, меблями, устаткуванням.

Загалом всі лабораторні роботи, які включені в учбові плани, забезпечені потрібним устаткуванням та вимірювальними засобами, але деякі з них відбуваються у базовому ВНЗ у вигляді лабораторного практикуму.

Заняття з студентами заочниками у Навчально-консультаційному центрі м. Львова відбувається відповідно до затвердженого графіку учбового процесу та розкладу занять, які відповідають учбовим планам.

Кожного дня відбуваються організаційні заходи та проводиться контроль за здійсненням занять.

Кваліфікації забезпечені існуючими освітньо-професійними програмами та освітньо-спеціалізованими особливостями.

Учбово-методичне забезпечення освітнього процесу відбувається зі спрямуванням на застосування модерних технологій навчання, зокрема із використанням комп’ютерної техніки, що надає можливість в великій мірі здійснювати персональний підхід. З цією ціллю НКЦ м. Львів укомплектований методичними рекомендаціями з фахових предметів певних напрямів формування, професійною, фундаментальною і фаховою літературою.

Навчально-консультаційний центр Національного транспортного університету у м. Львові, НКЦ НТУ у м. Львові

Сформована єдина база даних студентів НКЦ надає змогу контролю успішності та учбової роботи.

З врахуванням зазначеного учбовий процес центру укомплектований на 96% науково-методичними та учбово-методичними матеріалами в розрізі напрямів та кваліфікацій.

Отже, як бачимо Навчально-консультаційний центр Національного транспортного університету у м. Львові, НКЦ НТУ у м. Львові – це сучасний заклад, який надає знання всім бажаючим.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!