Роздрукувати сторінку

Львівська філія Європейський університет, ЛФ ЄУ

« Назад

Європейський університет – модерний комерційний вищий учбовий заклад, який у 2011 році святкує своє 20-річчя, сертифікований та кваліфікований МОН України за IV рангом. Навчальна робота відбувається за сертифікатом серії АД № 073052 від 08.01.2013 р.

Львівська філія Європейський університет, ЛФ ЄУ

З періоду становлення учбового закладу створені і упроваджуються в життя положення роботи університету "Вчись, працюючи!", що передбачає поєднання чотирьох головних завдань: органічне об’єднання теорії і практики, глибоке знання засад інтерактивних технологій, свідоме володіння англійською або німецькою мовою, провадження  дипломної практики на ґрунті реальних даних і матеріалів.

Львівська філія Європейського університету, ЛФ ЄУ на ринку навчальних послуг України функціонує з липня 2000 року. Цей вуз є недержавним закладом освіти IV рівня кваліфікації, що проводить формування молодих і перспективних спеціалістів відповідно з освітньою діяльністю Європейського університету.

З 2002 року ЛФ ЄУ розміщується в окремій будівлі минулого кінотехнікума, де впродовж березня-вересня 2003 року проведено перепланування та проведений капітальний ремонт.

Навчання в даному закладі освіти відбувається за такими кваліфікаціями:

- Фінанси;

- Банківська діяльність;

- Облік і аудит;

- Економіка організацій;

- Інформаційні управляючі структури та технології;

- Менеджмент зовнішньоекономічної роботи;

- Менеджмент організацій.

ЛФ ЄУ

При закладі  функціонують ліцензійні підготовчі курси, а також є військовий підрозділ.

Формування фахівців у ЛФ ЄУ здійснюється на контрактній основі.

Львівська філія Європейського університету має у своєму розпорядженні гарну матеріально-технічну структуру. Заняття у студентів проводяться у новому приміщенні, в якому 15 широких просторих кабінетів, діють 4 комп'ютерних аудиторії, до послуг студентів і співробітників працює бібліотека, що налічує понад 13000 екземплярів учбової літератури. Також створений читальний зал, студентський кафетерій, медичний пункт.

Адреса: Україна, м. Львів, вул. Кушевича, 5.

Телефон/факс: 8 (032) 297-5072, 297-5038.

На протязі навчального року функціонують ліцензійні підготовчі курси. Початок занять - у міру укомплектування груп.

У 2013 року ЛФ ЄУ очолив канд. економічних наук Пісний Богдан Михайлович, який діяв замісником керівника з учбової та наукової діяльності.  В університеті – з 2000 р.

На теперішній час у філії здобуває освіту 900 студентів

За 10 років філією Європейського університету сформовано 1507 бакалаврів та 1262 фахівців. Студенти філії одержали державні дипломи та атестати Європейського університету (університет входить до Рейтингу університетів ЮНЕСКО).

Поміж професорсько-педагогічного колективу філії 5 професорів, докторів наук та понад 50 доцентів, кандидатів наук.

Комп’ютерна сітка підрозділу має вихід до ресурсів Internet. У читальних залах відділення як у друкованій формі, так і на електронних засобах можна познайомитись з сучасною літературою, тестовими завданнями з усіх учбових предметів, учбовими підручниками для самостійної роботи студентів денної та заочної форм навчання.

Львівська філія Європейський університет, ЛФ ЄУ

Студенти IV та V курсів за замовленнями установ, банків, організацій забезпечуються місцями практики з майбутнім працевлаштуванням.

При Львівській філії діє Бізнес-коледж. До установи беруться учні 9-х класів (тривалість освіти – 2 роки 11 місяців). Випускники закладу отримують диплом молодшого фахівця та мають змогу продовжити здобувати освіту на ІІІ курсі університету за вибраною кваліфікацією.

Львівська філія Європейський університет

Позитивні сторони Європейського університету перед іншими Вищими учбовими установами є:

«Європейський університет – Європейська освіта»

1. Європейський університет, на відміну від інших ВНЗ, надає два дипломи: один із них – державного зразка, другий – диплом Європейського університету на англійській мові, який катується в державах Європейського Союзу, Канади та США.

2. Студентам денної форми навчання дається відстрочка призову до армії, здійснюється військове формування за програмою офіцерів запасу в Академії сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного. Одержавши категорію «лейтенант», студенти мають змогу працювати в структурі правоохоронних органів.

3. При закладі діє Бізнес-коледж

На перший курс беруться учні 9-х класів.

На другий - особи, які володіють дипломом висококваліфікованого співробітника (без ЗНО), а також учні шкіл, які одержали повну загальну середню освіту при наявності двох сертифікатів ЗНО (українська мова та література - обов’язкові) з мінімальною кількістю балів (124) з двох дисциплін.

Після завершення Бізнес-коледжу його студенти одержують Атестат про середню освіту та диплом молодшого фахівця і мають змогу отримувати освіту в університеті на 3-му курсі за вибраним напрямом без здійснення ЗНО, а при можливості - в інших вищих учбових закладах.

4. Дотримуючись засад «Вчись, працюючи», студенти 4 та 5 курсів закладу здійснюють виробничу та переддипломну практику на основі підприємств, установ, банківських організацій, державних органів влади, що надає змогу їм знайти роботу після завершення вищого учбового закладу.

5. У Львівській філії Європейського університету відбуваються світові науково-практичні семінари (функціонує програма по обміну інформації між студентами учбових закладів інших країн).

6. Студенти філії можуть продовжити здобувати освіту в магістратурі та аспірантурі Європейського університету в м. Києві.

7. У закладі діють сертифіковані підготовчі курси.

8. Студентське самоврядування створює захоплююче студентське життя. Студентська рада та наукове співтовариство піклуються про змогу застосування творчих задатків кожного студента через участь у науково-практичних семінарах, заходах художньої творчості та спортивних турнірах.

9. За можливостями студентів селять у гуртожиток.

Співвласником креативних традицій та породжувачем ідей можеш бути і Ти, якщо станеш студентом ЄВРОПЕЙСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ!

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!