Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Львівської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Львівської області \ ЗВО (ВНЗ) Львівської області та їх рейтинг \ 68. Коледж при Прикарпатському інституті імені Михайла Грушевського Міжрегіональної академії управління персоналом, КПІ ім. М. Грушевського МАУП

Коледж при Прикарпатському інституті імені Михайла Грушевського Міжрегіональної академії управління персоналом, КПІ ім. М. Грушевського МАУП

« Назад

Прикарпатський інститут ім. М. Грушевського МАУП функціонує з 1998 року і здійснює навчання фахівців за освітньо–кваліфікованими рангами: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр з 15-ти спеціалізацій і напрямів – з економіки, менеджменту, права та психології, за якими здобувають освіту молодь 24 міст і регіонів Львівської області та суміжних областей.

Коледж при Прикарпатському інституті імені Михайла Грушевського Міжрегіональної академії управління персоналом, КПІ ім. М. Грушевського МАУП

В ПІ МАУП діють більше ніж 90 педагогів, поміж яких 15 докторів наук, професорів та більше 50 канд. наук, доцентів. Для студентів створені курси опанування другої та третьої закордонної мови, комп’ютерні курси, а також курси екскурсоводів.

За період становлення Прикарпатським інститутом МАУП сформовано більше 3000 спеціалістів, які вдало діють у державних та приватних  установах.

Студенти Академії одержують диплом держзразка та європейський диплом, оформлений згідно з засадами міжнародно-правових засад.

Структурним підрозділом Прикарпатського інституту імені М. Грушевського є Коледж Прикарпатського інституту, КІП, який здійснює навчання школярів на базі 9-х та 11-х класів.

В цикл професійно-орієнтованих предметів включені:

- Краєзнавство;

- Світовий туризм;

- Засади управління готельним бізнесом;

- Географія туризму;

- Технології туристичної сфери;

- Сервіс і дизайн в готелях;

- Засади менеджменту установ готельної та туристичної структури;

- Здійснення підприємницької роботи у галузі готельного та туристичного обслуговування туризму.

Також, Коледж при Прикарпатському інституті імені Михайла Грушевського Міжрегіональної академії управління персоналом, КПІ ім. М. Грушевського МАУПнадає можливість отримати професійну освіту.

Професія: 4222 «АДМІНІСТРАТОР»

Зміст професійної освіти:

- Інформаційні технології;

- Засади галузевої економіки і організацій;

- Засади трудового законодавства;

- Засади менеджменту;

- Планування, здійснення і технологія управління персоналом закладів;

- Здійснення обслуговування відвідувачів;

- Засади рекламного маркетингу і дизайну;

- Українське ділове мовлення і копірайтинг службових документів;

- Засади професійної етики і естетики;

- Психологія праці з людьми.

КПІ ім. М. Грушевського МАУП

Професія: 5142 «ПОКОЇВКА»

Зміст професійної освіти:

- Інформаційні технології;

- Засади галузевої економіки;

- Засади правових знань;

- Засади менеджменту;

- Технологія обслуговування в готелях та туристичних структурах;

- Будівлі і устаткування туристичних структур;

- Санітарія в готелях та туристичних структурах;

- Засади електротехніки.

Термін освіти:

Адміністратор – 6 місяців (на базі повної загальної середньої освіти).

Покоївка – 4 місяці (на базі повної загальної середньої освіти).

Студенти Коледжу Прикарпатського інституту одержують диплом державного значення про професійно-технічну освіту.

КПІ ім. М. Грушевського МАУП укомплектований електронними посібниками та методичною літературою.

Студенти усіх курсів приймають участь: у семінарах для членів студентського самоврядування «Я і моя роль в закладі», у вечорі приуроченому до Дня українського козацтва , в історико-літературному вечорі приуроченому формуванню ЗУНР, у науково-практичному симпозіумі «Українська мова – складова національної духовності», у  концерті приуроченому  до Дня пам’яті жертв подій під Крутами, студентами створено персональний сценарій цього виховного заходу; у вечорі приуроченому до Дня захисника Батьківщини; у круглому столі приуроченому Світовому дню прав жінок і миру; створено сценарій святкового вечора «Тарас Шевченко – християнин і захисник правди»;  у вечорі приуроченому до Міжнародного Дня визволення в’язнів німецьких таборів; у вечорі приуроченому до Дня пам’яток історії і культури.

Серед здійснених святкових заходів з соціально-виховної діяльності також слід відзначити участь студентів закладу в конкурсі знавців рідної мови за кафедрами: «Історія української мови», «Модерна українська літературна мова», «Етика ділової комунікації»; у вечорі приуроченому  144-ій річниці з Дня народження першого президента АН України та ініціатора створення першої в Україні навчальної бібліотеки В.І. Вернадського; у міському конкурсі сміху (молоде покоління усіх курсів).

У КПІ ім. М. Грушевського МАУП підготовка молодших фахівців проводиться на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) та базової загальної середньої освіти (9 класів). Відповідно до діючого Закону України «Про вищу освіту» в закладі, який є функціональним вищим учбовим закладом, відбувається формування спеціалістів освітньо-спеціалізованого рангу молодший фахівець та здійснюється процедура сертифікування на можливість провадження навчальної роботи, зв’язаної із отриманням кваліфікації бакалавра.

Про якісну освіту в Коледжі Прикарпатського інституту МАУП говорить участь студентів у міських олімпіадах і турнірах. Впродовж чотирьох років студенти одержували перші місця в різноманітних конкурсах, переможні місця в предметних олімпіадах.

У позанавчальній діяльності педколектив запроваджує любов до рідного краю: для студентів відбуваються екскурсії по історичних куточках України, творчі фестивалі.

Студенти Коледжу Прикарпатського інституту кожного року приймають творчу участь у благодійних фестивалях “Створимо свято дітям-сиротам”. Вони підготовлюють подарунки, захоплюючі конкурси, вікторини.

Адміністрація закладу сформувала всі умови для впровадження інтерактивних технологій в освітньому процесі студентів: класи облаштовані модерним теле- та відеоустаткуванням, є дві комп’ютерні аудиторії, інтерактивні дошки, бібліотека, спортивний зал.

Коледж при Прикарпатському інституті імені Михайла Грушевського Міжрегіональної академії управління персоналом, КПІ ім. М. Грушевського МАУП

Отже, Коледж при Прикарпатському інституті імені Михайла Грушевського Міжрегіональної академії управління персоналом, КПІ ім. М. Грушевського МАУП– це широко профільний освітній заклад, який надає міцні знання всім, хто прагне мати гарну професію, яка допоможе реалізувати себе у подальшому житті.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!