Роздрукувати сторінку

Коледж Львівського університету бізнесу та права, КЛУБП

« Назад

Львівський університет бізнесу та права як вища учбова установа ІІІ-IV рівня спеціалізації посідає важливе місце у рейтингу вищих учбових закладів України, здійснив плідне товаришування з закладами Польщі, Німеччини, США. Студенти закладу - активні діячі світових заходів, науково-практичних семінарів, спортивних турнірів. А студенти впевнено відчувають себе на місцях адвокатів, комерційних нотаріусів, в установах держуправління, інспекторів податкової та митниці, аудиторів, страхових агентів.

Коледж Львівського університету бізнесу та права, КЛУБП

Учні львівських шкіл володіють великим вибором освітніх закладів, а от школярі, наприклад, гірських регіонів, такої можливості  не мають, якщо не казати категоричніше - майже не мають. Їм потрібно долати сотню-другу кілометрів, відшукувати житло (гуртожитків не вистачає), забезпечити харчування, а це все великі гроші. Платоспроможність сільського населення не велика, тому багато людей творчої молоді так і лишається у гірських поселеннях без освіти, доповнюючи ряди безробітних в подальшому житті.

Львівським університетом було проведено дослідження ринку праці та попиту на навчальні послуги у далеких від обласного центру регіонах (Старосамбірський, Турківський, Сколівський). У ході здійснення та підбиття результатів вияснилось, що є необхідність у формуванні на Старосамбірщині свого функціонального відділення - Коледжу Львівського університету бізнесу та права, КЛУБП. Діяльність закладу створить змогу дітям гірської території одержати  вишу освіту рівня молодшого фахівця поблизу від дому, з меншими затратами, а потім продовжити здобувати освіту на 3 курсі заочно чи денно без вступних іспитів в Університеті. Молодь КЛУБП - це уже майже студенти Університету.

Коледж Львівського університету бізнесу та права - вища учбова установа І-ІІ рівня спеціалізації, сформований у 2009 році як функціональний підрозділ ПВНЗ «Львівський університет бізнесу та права» на базі сертифікату МОН України АД №041494 від 14.08.2012. 

Заклад проводить формування молодших спеціалістів в як на основі загальної середньої освіти (9 кл.) з одночасним отриманням повної середньої освіти так і на ґрунті повної середньої освіти (11 кл.) за кваліфікаціями:

- «Фінанси і кредит»,

- «Правознавство»,

- «Організація комп’ютерних систем і мереж».

КЛУБП

Студенти КЛУБП отримують державний диплом молодшого фахівця за вибраним напрямом формування та беруться в університет на 3-ій курс без вступних екзаменів.

Управляє КЛУБП його ректор - педагог вищої кваліфікації, здобувач вченого звання, член колективу експертів з економіки департаменту наукової роботи та сертифікування Міністерства освіти і науки.

Головним учбово-методичним факультетом коледжу Львівського університету, що проводить учбово-виховну та методичну роботу з однієї або кількох суміжних учбових дисциплін є циклова комісія.

Учбово-виховний процес в КЛУБП створюють 4 циклові комісії:

- випускова циклова комісія з юридичних предметів, голова комісії - аспірант, молодий науковець, високоосвічений спеціаліст Наталія Нискогуз;

- випускова циклова комісія з економічних предметів, голова комісії - аспірант, талановитий, креативний педагог Наталія Гунчак (на фото);

- циклова комісія з суспільно-гуманітарних предметів, голова - педагог першої кваліфікації Ольга Дочич;

- циклова комісія з природничо-математичних предметів, голова - викладач Василь Терлецький.

Педагогічний колектив циклових комісій прикладає сили, щоб надати студентам міцні знання з вибраної спеціальності, навчити впроваджувати їх на практиці, вміти здійснювати науково обґрунтовані результати і креативно діяти, індивідуально одержувати знання. Кожного разу покращується методика учіння дисциплін, збільшується індивідуалізація, диференціація та запровадження інтерактивних форм навчання.

Модерна матеріально-технічна структура, її технічне устаткування, комп’ютерне та інформаційне забезпечення, електронна та учбово-методична бібліотеки  дають змогу сформувати конкурентоспроможного на ринку праці молодого спеціаліста. Наукові симпозіуми, круглі столи, практичні конференції, захоплюючі та насичені змістовні заняття - запорука перспективності та якості знань студентів.

У програмі формування молодих спеціалістів у Коледжі Львівського університету бізнесу та права важливе місце посідає виховна та культурно-масова діяльність, що надає перспективу опануванню принципами національної й світової духовної культури.

Чим КЛУБП захоплюючий і перспективний?

- вступ до КЛУБП відбувається на основі 9-го класу за вступними екзаменами, не потрібно складати ЗНО;

- якщо після 11-го класу, то зовнішнє треба складати лише з двох дисциплін (а не трьох);

- отримавши освіту в коледжі Львівського університету та одержавши диплом молодшого фахівця, можна йти працювати, а повну вищу освіту - отримати скорочено за 2 роки заочно.

Що він надає в підсумку?

- отримання вищої освіти «без проблем»: поступив у коледж КЛУБП, після завершення - продовжуєш здобуття освіти в університеті (на 3 курс відразу! Без вступних та додаткових екзаменів!!!);

- якісна освіта, персональний підхід під час навчання.

Які переваги?

- отримавши якісну освіту за перспективними кваліфікаціями, можна віднайти роботу в будь-якій сфері народного господарства: у будь-якій установі є бухгалтерія, фінансовий відділ, юридичний підрозділ, тощо. Можна створити приватну справу - юридичну клініку, юридичну консультацію, довідку, стати підприємцем – економістом.

Скільки навчатися?

- економісти: 3 роки на основі 9 класів; 2 роки - на основі 11 класів;

- юристи, компʹютерщики - 4 роки на основі 9 класів; 3 роки - на основі  11 класів;

- після закладу в університеті - 2 роки.

Який ступіть одержуєш?

- вища освіта на рівні молодшого фахівця (початкова вища освіта, колись - незавершена вища).

Коледж Львівського університету бізнесу та права

Отже, як бачимо Коледж Львівського університету бізнесу та права має багато переваг перед іншими учбовими закладами.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!