Роздрукувати сторінку

Львівський медичний інститут, ЛМІ

« Назад

При виборі вищого учбового закладу дуже часто постає питання, чому популярність одного закладу завжди вище інших. Відповідь цілком зрозуміла: саме завдяки рівню професійного формування самих педагогів і того, як вони викладають матеріал студентам, учбовий заклад здобуває престижність, шану і повагу. До таких учбових закладів у місті Львів можна віднести Львівський медичний інститут, ЛМІ, де кожен може одержати вищу освіту. У рейтингу міських Вузів цей посідає одне з провідних місць.

Львівський медичний інститут, ЛМІ

Всі студенти ЛМІ завжди віднаходять добре оплачувану роботу і знаходяться на високому рахунку у працедавців. Це зв'язано з тим, що у ЛМІ студент може одержати не тільки диплом, але і дуже гарний багаж знань і практичних здібностей. Вступаючи у Львівський медичний інститут, ви можете бути переконані, що крім теоретичної основи ви одержаєте і практичний досвід. Чимало педагогів вже не перший рік віддають свої знання молодому поколінню, кожного разу збільшуючи свій рівень спеціалізації і, звичайно ж, утверджуючи її в зазначеному законом порядку.

Кожного року в ЛМІ збільшується кількість вступників і не лише тих, хто вступає після школи. В учбовому закладі можна одержати при можливості другу вищу освіту, також ви маєте змогу вступити на навчання в будь-якому віці.

ЛМІ

Львівський медичний інститут – це молодий комерційний заклад освіти, який функціонує з 2004 року на державній та комерційній формах власності при Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького. Інститут ліцензований III рівнем кваліфікації. Освіта в інституті платна. ВУЗ готує медичних працівників освітньо-спеціалізованого рангу – спеціаліст.

Заняття у студентів даного інституту проходять на заочній і денній формах навчання на таких факультетах:

- Медичний факультет;

- Стоматологічний факультет;

- Фармацевтичний факультет.

В інституті працює високоосвічений професорсько-викладацький склад, що складається з висококваліфікованих педагогів. Освітній процес у ВНЗ проводиться на ґрунті індивідуального підходу до кожного студента. У розпорядженні інституту також є хороша матеріально-технічна структура, яка сприяє проведенню якісного учбового процесу. В інституті широко поширене застосування модерних інноваційних освітніх технологій, які, безсумнівно, забезпечують високий рівень медичної освіти.

Львівський медичний інститут, ЛМІ

Львівський медичний інститут здійснює наукову, науково-практичну та іншу креативну роботу, головні завдання і порядок створення якої визначаються розпорядженням "Про наукову діяльність в ЛМІ" і календарним планом наукової діяльності в інституті, який затверджує ректор. Головними суб'єктами наукової роботи закладу є науково-педагогічні і наукові співробітники. До здійснення наукових досліджень у вищому учбовому закладі приєднуються як його штатні, так і позаштатні викладачі, науковці та студенти, співробітники інших установ.

Високоосвічений викладацько-професорський колектив, персональний підхід до кожного студента, хороша матеріально-технічна структура, застосування модерних новітніх освітніх технологій забезпечують високу якість медичної освіти у Львівському медичному інституті. Інститут володіє достатнім книжковим фондом наукової, учбово-методичної та інформаційної літератури.

Історія Львівського медичного інституту, який відсвяткував свій 200-річний ювілей, тісно переплелася з долею народу, пізнав на собі вплив австро-угорської монархії, буржуазної Польщі і в повну силу відчуло радість вільного креативного життя у єдиній сім'ї братніх радянських держав.

Львівський медичний інститут

У листопаді 1784 року у Львівському університеті створився медичний факультет. Студентів було мало. Викладання проводилося тільки польською і німецькою мовами. Дітям української національності доступ сюди був по замовленню.

На основі медичного факультету в лютому 1940 року був сформований Львівський державний медичний інститут. Для початку функціонували тільки два підрозділи—лікувальний і фармацевтичний. З Москви, Ленінграда, Києва, Харкова медичні вузи направляли до Львова посібники, спеціальне устаткування, літературу.

Війна не надала молодому закладу розвернутися і збільшитись. За декілька днів німці винищили все, що було сформоване: знищили аудиторії, класи, лабораторії, кафедри, розікрали бібліотеки. В ніч з 3 на 4 липня 1941 року були заарештовані і вбиті 13 професорів і доцентів закладу.

Незабаром після звільнення Львова від німецько-фашистських загарбників, в жовтні 1944 року, Львівський медичний інститут, ЛІМ знову розкрив двері для студентів.

До кінця 40-их років були створені ще два факультети—санітарно-гігієнічний та педіатричний, сформовані нові теоретичні та клінічні відділення.

Львівський медичний інститут, ЛМІ

На теперішній час Львівський медінститут — один з найбільших медичних закладів держави. На шести підрозділах освіту здобуває більше 5 тисяч студентів, у тому числі більше 500 студентів із закордонних держав, збільшують спеціалізацію лікарі. На 76 кафедрах діє 827 викладачів: 92 професора, доктора медичних наук, 176 доцентів і 425 кандидатів медичних наук. Колектив вдало досліджує такі наукові питання, як колатеральний кровообіг і фізіологія вищої нервової діяльності людини, діагностика та лікування серцево-судинних захворювань і злоякісних пухлин. Проводяться дослідження в галузі хірургії серця і жовчних шляхів, синтезу нових лікарських препаратів. Головне значення мають наукові розробки щодо оздоровлення зовнішнього середовища, умов праці і побуту співробітників промислових організацій та інших гігієнічних проблем. Вчені медінституту творчо допомагають установам охорони здоров'я не тільки Львівської, але й Волинської, Рівненської областей.

За період Радянської влади Львівський медінститут сформував 17 706 лікарів і 5 776 провізорів, поміж яких є визначні вчені, організатори охорони здоров'я, гарні працівники лікувально-профілактичних закладів, педагоги-вихователі.

За заслуги у формуванні висококваліфікованих спеціалістів, становлення медичної науки та охорони здоров'я народного Постановою Президії Верховної Ради СРСР Львівський державний медичний інститут удостоєний ордена Дружби народів.

Адреса Львівського медичного інституту: Україна, р. Львів, вул. Поліщука, 76.

Телефон/факс: 8 (032) 239-3705, 239-3706.

URL: www.medyk.com.ua.

ЛМІ

Отже, Львівський медичний інститут, ЛМІ – це широко профільний учбовий заклад, який надає міцні знання своїм студентам в галузі медицини.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!