Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Київської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Київської області \ ЗВО (ВНЗ) Київської області та їх рейтинг \ 36. Київський коледж комп'ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету, ККТЕ НАУ

Київський коледж комп'ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету, ККТЕ НАУ

« Назад

Київський радіомеханічний технікум був сформований 23 серпня 1960 року Розпорядженням Ради Міністрів УРСР №137 при створенні п/с 244 “Київський радіозавод” і носив ім’я «Дарницький вечірній механічний технікум». Ціллю формування установи було формування спеціалістів середньої ланки передовсім для головного в Україні Київського радіозаводу.

Київський коледж комп'ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету, ККТЕ НАУ

21 серпня 1961 року учбовий заклад реорганізовано на Київський вечірній радіомеханічний технікум, йому було надано частину будівлі гуртожитку Київського радіозаводу, що надало можливість організувати 6 аудиторій, 4 лабораторії та 3 службові будівлі.

1963 року технікум здійснив найперший набір абітурієнтів на денне відділення за кваліфікацією “Радіоапаратобудування”, було здійснено відкриття навчального та виробничого відділень на вулиці Бориспільській і п’ятиповерхового студентського гуртожитку.

Опанування технікумом нових модерних кваліфікацій, збільшення пропозицій на випускників дало можливість для процвітання навчального закладу, примноженню кількості студентів і педпрацівників, а фахова підготовка спеціалістів створила високі вступні рейтинги на екзаменах, визначення Київського радіомеханічного технікуму як одного з найкращих. 1975 року в технікумі освіту здобувало 1325 студентів, діяло 192 робітники, а ціна матеріальної бази нараховувала півтора мільйона карбованців.

Створення Київським радіозаводом філій (цехів) на Черкащині створило необхідність у формуванні спеціалістів, які проживають у даному регіоні. З ціллю їх навчання 1980 року була сформовано підрозділ технікуму у м. Сміла Черкаської області, яку 1993 року перереформовано у власний Смілянський радіотехнікум, що невдовзі став відокремленим складовим відділенням Черкаського інженерно-технологічного інституту.

1981 року технікум першим зробив набір студентів на нову модерну кваліфікацію “Експлуатація та наладка верстатів з числовим програмним керуванням”, аби убезпечити Київський радіозавод, заводи Київприлад і Радіовимірювач професіональними робітниками.

1985 року на денних кафедрах технікуму освіту здобувало 1503 студенти, на вечірньому - 453, у підрозділі м. Сміла - 407, контингент співробітників нараховував 180 осіб.

ККТЕ НАУ

1988 року на місце начальника технікуму призначено Заслуженого працівника освіти України Карпенко Володимира Васильовича.

З 1992 року Київський радіомеханічний технікум підчиняється МОН України.

Шалений успіх комп'ютерних засобів навчання, постійна необхідність в фахівцях економічного напрямку, що утворилася в регіоні у 90-х роках, дали поштовх технікуму до організації та опанування нових важливих і потрібних державі кваліфікацій. 1995 року була сформована категорія “Бухгалтерський облік”, 1996 - “Обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних систем і мереж”, кваліфікація “Технічне обслуговування і ремонт електронно-обчислювальної техніки”, 1998 - “Економіка підприємства”, 2001 - “Програмування для електронно-обчислювальної техніки і автоматизованих систем”.

За участю технікуму відповідно до розпорядження №633 МОН України від 19 липня 2007 року Київського радіомеханічний технікум був перереформований у Київський радіомеханічний коледж як окремий складовий філіал Національного авіаційного університету.

Беручи до  уваги напрями формування молодших спеціалістів у коледжі та положення його становлення на майбутнє, 30 вересня 2013 року коледжу змінено ім’я у Київський коледж комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету.

В коледжі діє 86 педагогічних, серед них - 2 заслужених вчителя України, 3 кандидати наук, 80% викладачів - фахівці вищої та першої кваліфікації, серед яких 14 удостоєні відзнакою "Відмінник освіти України", 16 педпрацівників відзначено Почесними Дипломами та орденами МОН України.

Після випуску у коледжу студенти мають право продовжити учбову діяльність в Національному авіаційному університеті та інших вузах III і VI рівнів кваліфікації за короткими програмами на певних факультетах.

Ректор коледжу - Паранічем В. П.

В учбовому закладі формують спеціалістів рангу «молодший спеціаліст» за категоріями:

- способи обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях;

- обслуговування комп'ютерних систем і мереж;

- економіка підприємства;

- бухгалтерський облік (денна та заочна форми навчання);

- моделювання, виготовлення та технічне обслуговування радіотехнічних обладнань;

- здійснення програмного забезпечення.

Київський коледж комп'ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету, ККТЕ НАУ

Згідно з навчальним планом студенти технічних професій, перш ніж одержати диплом молодшого фахівця, опановують робітничі професії відповідно від професії.

Заклад цілком укомплектований персональним аудиторним фондом, містить навчальний і лабораторний факультети, бібліотеку, читальний зал, стадіон, спортивний і тренажерний зали, гуртожиток.

У коледжі забезпечені сучасним устаткуванням всі окреслені документами лабораторії і кабінети, 11 комп'ютерних класів обладнані 200 модернізованими ПК, є учбові майстерні, обчислювальний центр з сучасними інноваційними засобами, локальною сіткою  Internet з усіх робочих і навчальних місць.

Студенти ходять на  креативні та наукові гуртки, спортивні секції, групи художньої самодіяльності; щорічно приймають участь у міських та загальноросійських предметних олімпіадах і конкурсах, займаючи визначні місця (так 2009 року - ІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді з математики, ІІ місце у загальнонаціональному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика тощо).

Київський коледж комп'ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету

Колектив коледжу - 1260 студентів. Конкурс на державне забезпечення становить 1,2 - 2,5 осіб на місце, на контрактній формі - до 1,3 осіб відповідно від спеціалізації.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!