Роздрукувати сторінку

Київський інститут банківської справи, КІБС

« Назад

11.06.2015 02:14

Київський інститут банківської справи був заснований в Україні у 1997 році. КІБД створювався за ініціативою Промінвестбанку України і багатьох профільних відомчих організацій для всебічної підготовки кваліфікованих фахівців в області банківської справи в нових економічних умовах з урахуванням великого досвіду міжнародних та вітчизняних державних та приватних організацій. В даний час інститут має четвертий рівень акредитації і визнаний Асоціацією вищих навчальних закладів створених приватною формою власності одним з найкращих недержавних інститутів країни.

Київський інститут банківської справи, КІБС

 

У КІБД функціонує денна та заочна форми навчання, а також є можливість отримувати дистанційну освіту. Інститут веде підготовку фахівців на базі середньої освіти, а також перепідготовку на базі вже отриманої вищої та середньої освіти.

Для повноцінного та ефективного процесу навчання КІБД має спеціалізовані кафедри, проводить щорічні міжнародні наукові конференції, бере участь у різних конкурсах і співпрацює з провідними університетами Євросоюзу. Інститут, як ні один із навчальних закладів в Україні, працює по системі навчання "Інститут - Банк". Учні інституту проходять практику в Промінвестбанку протягом усіх років навчання. Після випуску молоді спеціалісти готові відразу стати повноцінними працівниками банку. Інститут має також підготовчі курси з іноземної мови, математики, української мови, історії України. В навчальному закладі працює служба працевлаштування випускників та студентів. По закінченні інституту видаються дипломи державного зразка.

Напрями навчання:

- Економіка, менеджмент, маркетинг.

Київський інститут банківської справи: сучасні професії з гарантією працевлаштування.

КІБС

Київський інститут банківської справи (КІБД) був утворений 16 років тому, в 1997 році, коли Промінвестбанк за ініціативою голови правління, професора В. П. Матвієнко відкрив перший в Україні ВНЗ з підготовки спеціалістів банківської сфери.

Україні потрібні висококваліфіковані економісти і фінансисти.

Основною метою Київського інституту банківської справи (КІБД) є задоволення швидко зростаючих потреб банківських установ України у висококваліфікованих економістів і фінансистах.

Таким чином, спеціальність «Фінанси і кредит» дає комплекс знань у сферах:

• банківських операцій;

• фінансів і грошового обігу;

• обліку в банках;

• економічного аналізу;

• бухгалтерського обліку та економіки підприємств.

У свою чергу, спеціальність «Облік і аудит» передбачає одержання таких знань і навичок:

• теорії бухгалтерського обліку;

• фінансового обліку;

• банківської статистики;

• методології та організації бухгалтерського обліку в банківських установах;

• управлінського обліку;

• аудиторського забезпечення управління банківським сектором;

• міжнародним банківським відносинам та операціям;

• ведення податкового обліку;

• організація бухгалтерського обліку суб'єктів господарської діяльності;

обліку в зарубіжних країнах;

• методи маркетингових досліджень;

• електронні платіжним кошти в банку;

• інформаційних систем і технологій у банківській сфері;

• банківської безпеки.

Іноземні мови і практика — перш за все!

Київський інститут банківської справи, КІБС

Слід зазначити, що протягом усього періоду навчання студенти поглиблено вивчають іноземні мови (англійська та німецька), які потрібно буде здавати в якості державних іспитів. А починаючи з третього курсу всі практичні заняття, навчально-виробнича (вісім тижнів) та переддипломна практика (чотири тижні) проходять безпосередньо у відділеннях банків.

Головним напрямком політики КІБД є надання гарантій доступності навчання, висококласної професійної підготовки і працевлаштування. Таким чином, кожен випускник КІБД зможе самореалізуватись, проявити свої здібності та зайняти гідне місце в суспільстві.

Навчальний процес в інституті забезпечує висококваліфікований професорсько-викладацький склад.

Поряд з викладачами інституту заняття проводять відомі вчені, професори вузів Києва, фахівці-практики з банків, бірж, інвестиційних, страхових компаній та ін.

Інститут має сучасну навчально-матеріальну базу. До послуг учнів добре оснащені аудиторії, бібліотека з читальним залом, Центр інформаційних технологій, оснащений сучасним комп'ютерним обладнанням (канали зв'язку і обладнання дозволяють проводити якісні телеконференції, у тому числі з трансляцією в режимі реального часу в мережі Інтернет).

Стажування та практики проводяться в провідних банках, біржах, інвестиційних і фінансових компаніях міста.

Одна з головних відмінностей Київського інституту банківської справи від інших ВНЗ полягає у можливості інституту рекомендувати своїх студентів та сприяти їх працевлаштуванню в підрозділах Промінвестбанку. Студенти мають можливість поєднувати навчання з роботою вже починаючи з 1-го курсу.

Також, незважаючи на те, що це комерційний ВУЗ, 10% від загального набору студентів в поточному році буде надано можливість вчитися на безоплатній основі (за рахунок бюджету Інституту).

Ще один важливий аспект – це навчально-виробнича практика. Студент проходить практику в структурах Промінвестбанку повний робочий день, вивчаючи і долучаючись до своєї майбутньої професії, а керівник підрозділу, в якому студент освоює ази банківської справи, має можливість розглянути в перспективному студента молодого спеціаліста, майбутнього співробітника, сумлінного підлеглого і запросити його на роботу в банк.

В інституті отримують вищу освіту як представники столичної молоді, так і багато тих, хто приїхав з різних куточків країни. Студенти живуть в чудовому, зеленому, з прекрасною інфраструктурою, районі, в 40 хвилинах їзди від інституту, у гуртожитку готельного типу.

В інституті функціонує тренінговий центр "Як стати успішним", регулярні заняття якого сприяють становленню особистості студента, навчання навичкам лідерства, формування і досягнення поставлених цілей, побудови успішної кар'єри.

Київський інститут банківської справи

Багато випускників, закінчивши навчання губляться в загальному потоці дипломованих фахівців, їм складно знайти роботу. У КІБС же є власний центр кар'єрного зростання. ВУЗ відстежує подальше просування своїх студентів, обговорює їх досягнення і успіхи з керівництвом.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!