Роздрукувати сторінку

Національна академія статистики, обліку та аудиту, НАСОА

« Назад

10.06.2015 15:33

Державна академія статистики, обліку та аудиту має четвертий ступінь акредитації і вже більше тридцяти років вважається навчальним закладом вищого рангу.

Національна академія статистики, обліку та аудиту, НАСОА

1992 - 2000 рік установу називали Інститутом з підготовки фахівців ринку і статистики, а 2000 - 2003 рік - Інститут статистики, аудиту та обліку Українського Держкомстату.

За указом Президента України 13. 01. 2010 року навчальному закладу присвоїли статус національного вузу, і назва офіційно стало Державна академія статистики, обліку та аудиту. Значущі події в історії ДАСОА.

Створення мережі філій в Вінниці, Білій Церкві, Житомирі, Дніпропетровську, Луцьку, Запоріжжі. А також у Полтаві, Миколаєві, Рівному, Сумах та Сімферополі. Філіали є в Черкасах, Херсоні, Чернігові та Чернівцях.

Вченій раді Національної академії статистики, обліку та аудиту надано право присвоювати звання доцента і професора згідно з рішенням Українського Міністерства з питань науки та освіти.

У НАСОА налічується 6 факультетів:

1. Заочний економічний;

2. Фінансовий;

3. Банківська справа;

4. Обліку і аудит;

5. Економіко-статистичний;

6. Дистанційне навчання.

НАСОА

Ректором у вузі є Іван Ісакович Пилипенко, заслужений український економіст, президент Спілки українських аудиторів, член Української Аудиторської палати, український академік АЕН.

Історія Державної академії статистики, обліку та аудиту бере свій початок в 1992 році, і на сьогоднішній день вона має IV рівень акредитації. Своєю основною метою академія ставить формуванню в Україні нової генерації висококваліфікованих фахівців. У навчально-виховному процесі у вузі велика увага приділяється на розвиток у сучасної молоді здатної до економічного мислення, аналітики та проектування, особисті якості організатора, лідера. Успіх академії полягає в кожному індивідуальному професійному успіху випускників-економістів вузу.

Також у складі академії діє Національний центр обліку та аудиту, який здійснює, перепідготовку та підвищення кваліфікації бухгалтерів та аудиторів, написання і видання навчальних посібників з обліку, аналізу, аудиторської діяльності, і є єдиною структурою в Україні, яка готує аудиторів для сертифікації в Аудиторській палаті України.

В даний час в академії навчається понад 930 студентів, з яких понад 270 – на денній формі навчання, а 660 – на заочній. На кафедрах вузу працюють чудові педагоги, які віддають всі свої знання, зусилля, старання освітнього процесу в академії, серед них у вузі працюють 28 доцентів, 8 професорів, 28 кандидатів, 8 докторів наук. Завдяки їм, випускники академії є затребуваними фахівцями на ринку праці не тільки України, але й країн СНД і далекого зарубіжжя.

Національна академія статистики, обліку та аудиту, НАСОА

Національна академія статистики, обліку та аудиту розташована за адресою р. Київ, вул. Підгірна, 1.

Абітурієнти, які бажають вступити до академії, можуть пройти підготовчі курси і отримати пільги при вступі.

Вищу професійну освіту академія статистики, IV рівня акредитації, пропонує отримати на денній та заочній формі навчання на бюджетній та контрактній формах. Юнакам надається відстрочка від служби в армії у відповідності з чинним законодавством.

Іногороднім студентам пропонуються місця в гуртожитку.

Військовий інститут КНУ ім. Тараса Шевченка пропонує студентам академії пройти навчання на військовій кафедрі з отриманням офіцерського звання.

Абітурієнти можуть обрати собі факультет для вступу і подальшого навчання на ньому: фінансовий, банківської справи, обліку і аудиту, економіко-статистичний та ін., а так само отримати другу вищу освіту за окремими спеціальностями.

Академія статистики має розгалужену мережу філій, що знаходяться в різних містах, серед них: Рівненська філія, Волинська філія, Житомирський філіал, Черкаська філія, Запорізька філія, Миколаївська філія, Бєлгород-Дністровська філія, Білоцерківська філія, Вінницька філія, Чернівецька філія, Сумська філія, Полтавська філія, Херсонська філія, Донецька філія, Чернігівський філіал та інші відокремлені навчальні заклади.

НАСОА

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка, а також на платних умовах мають змогу вступити на навчання в аспірантуру без відриву від виробництва.

Матеріально-технічна база навчального закладу включає: два корпуси (7-поверхових), актовий зал, бібліотеку, сучасний спортивний комплекс і комп'ютерні класи, які об'єднані в загальну локальну мережу з виходом в Інтернет.

У Національній академії статистики, обліку та аудиту успішно веде діяльність студентський парламент, випускається власна газета «Нічого зайвого» («Sans Phrases»), в якій публікується інформація про поточні економічні події, новини міжнародного характеру, інформація про студентське життя, розкриваються проблеми формування культури спілкування, а також проблеми міжособистісних відносин. Студенти даного навчального закладу доповідають про результати своєї наукової діяльності на різних конференціях, активно беруть участь у різних олімпіадах (з математики, статистики та інших предметів), спортивних змаганнях. Також в НАСОА проходять всілякі розважальні програми, серед яких КВК, Music НАСОА, Міс і Містер НАСОА.

Національна академія статистики, обліку та аудиту

Напрями навчання у Національній академії статистики, обліку та аудиту:

- математика;

- економіка, менеджмент, маркетинг;

- інформатика і комп'ютерні технології.

Спеціальності ДАСОА:

- менеджмент ЗЕД;

- облік і аудит;

- прикладна статистика;

- фінанси і кредит;

- банківська справа;

- економічна кібернетика.

Для отримання детальної інформації про умови прийому абітурієнтів, термінів подачі документів, вступних екзаменах, необхідно звертатися в приймальну комісію Національної академії статистики, обліку та аудиту.

Отже, Національна академія статистики, обліку та аудиту – це професійний заклад, який надає молоді європейську освіту та ґрунтовні знання.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!