Роздрукувати сторінку

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, НАКККіМ

« Назад

10.06.2015 15:32

Високі позиції на ринку освітніх послуг України займає Державна академія керівних кадрів культури і мистецтв, популярна серед творчої молоді. Затребуваними фахівці, що закінчили даний вищий навчальний заклад, є не тільки на Батьківщині, але і в країнах СНД та ін.

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, НАКККіМ

В 1970 році в Києві було створено Інститут підвищення кваліфікації працівників мистецтва і культури, на базі якого у 1998 році була заснована Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв (Державна академія керівних кадрів культури і мистецтв). В даний час НАКККіМ займає високу позицію серед навчальних закладів України, популярна у творчої молоді країни, користується заслуженим авторитетом у багатьох країнах світу.

В даний час до структури академії входять наступні факультети:

- Факультет театрального мистецтва;

- Факультет хореографії;

- Факультет дизайну;

- Факультет образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва;

- Факультет музичного мистецтва;

- Факультет соціології;

- Факультет менеджменту організацій;

- Факультет документознавства та інформаційної діяльності;

- Факультет менеджменту соціокультурної діяльності.

НАКККіМ

Також до складу академії входять регіональні структури: Рівненський, Житомирський, Вінницький факультети, Херсонське відділення, Кам'янець-Подільський, Канівський і Теребовлянський навчально-консультативні пункти.

Навчально-виховним процесом у вузі керує висококваліфікований професорсько-викладацький колектив, серед якого 3 академіка, 15 докторів наук, 24 професорів, 58 кандидатів наук, 46 доцентів, 23 викладачі мають почесне звання педагога. В даний час в академії навчається понад 6000 студентів, а також щорічно підвищують кваліфікацію більше 4200 керівних кадрів, провідних фахівців культури і мистецтва та державних службовців в Інституті післядипломної освіти, функціонуючому при академії.

У розпорядженні академії також є хороша матеріально-технічна база, що дозволяє здійснювати освітній процес на високому рівні. В академії є 6 навчальних корпусів, комп'ютеризовані аудиторії, інтернет-центри, власне кабельне телебачення, бібліотека і читальний зал, професійна студія звукозапису, видавничий комплекс, хореографічні класи, спеціалізовані лабораторії.

Навчання в Державній академії керівних кадрів культури і мистецтв платне, по закінченні ВНЗ, випускники отримують державний диплом.

Державна академія керівних кадрів культури і мистецтв розташована за адресою р. Київ, вул. Івана Мазепи, 21, корп. 15.

Щорічно академія проводить День відкритих дверей. Абітурієнти можуть ознайомитись з умовами вступу і навчання, познайомитися з керівництвом академії, отримати консультації з обраної спеціальності.

Переможці проведених академією творчих конкурсів отримують право на пільгове навчання у Вузі. Конкурси проводяться з хореографії, режисури, по вокалу, по дизайну, по дизайну ювелірної майстерності.

IV рівня акредитації державна академія готує фахівців на денній та заочній формах навчання на платній основі. По закінченні навчання є можливість продовжити навчання в аспірантурі та докторантурі з відривом і без відриву від виробництва.

До складу входять інститут мистецтв, інститут дизайну і ландшафтного мистецтва, інститут соціально-культурних комунікацій та менеджменту, інститут державного управління та інформаційної діяльності.

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, НАКККіМ

Академія пишається своїми випускниками, серед них і співці, і кутюр'є, і актори: Альона Вінницька, Сестри Завальські, Едуард Приступа, Андрій Самойло, Сергій Єрмаков, Валентин Касьян, Віталій Лузкар, Ірина Борисюк, Наталія Гордієнко та ін.

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка.

Навчальна база академії знаходиться в самому серці старовинного Києва – на Печерську. Заняття проходять у шести навчальних корпусах. Працює бібліотека з просторим читальним залом, інформаційний центр, комп'ютерні аудиторії.

В академії є можливість навчатися на денному та заочному відділенні, в екстернаті. Залежно від терміну навчання випускники отримують дипломи бакалаврів, спеціалістів або магістрів.

На сьогоднішній день у вузі навчається понад шість тисяч студентів. Велика частина викладацького складу набрана з числа кандидатів, професорів і докторів наук.

На факультеті театрального мистецтва готують акторів, ведучих шоу та театралізованих видовищ, а також режисерів та звукорежисерів. На хореографічному відділенні готують балетмейстерів за профілем сучасного, народного та бального танцю.

Не обійшли тут увагою і модну зараз професію дизайнера. В аудиторіях вузу можна освоїти основи ландшафтного дизайну, отримати навички по спеціальності дизайн інтер'єру. Тут же можна освоїти ази рекламного дизайну для роботи в поліграфії або рекламному агентстві.

Є тут і своя студія звукозапису. Готують в академії вокалістів і музикознавців, а також мистецтвознавців і художників ювелірних виробів.

Вивчають студенти академії документознавство та індустрію дозвілля. Можна освоїти професію менеджера-економіста або менеджера PR-технологій. Є також спеціальності, які дозволять стати фахівцем по проведенню виставок або менеджером-оцінювачем. Ще один напрямок академічної освіти – підготовка соціологів для маркетингових і консалтингових організацій.

Щорічно в академії проходять перепідготовку близько трьох тисяч працівників культури і мистецтва. Тут можна захистити наукову роботу, отримати ступінь аспіранта. Працює вчена рада, куди можна подати на розгляд кандидатську або докторську дисертацію.

Викладачі академії створюють свої унікальні підручники і навчальні посібники для студентів, періодично випускають вісники та альманахи з дисциплін, що вивчаються.

Для студентів створені умови не тільки для навчання, але й для відпочинку.

На базі академії діють різноманітні секції та гуртки, де молодь має змогу провести свій вільний від навчання час.

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Отже, Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв щиро запрошує випускників загальноосвітніх шкіл для здобуття європейської освіти.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!