Роздрукувати сторінку

Академія праці, соціальних відносин і туризму, АПСВТ

« Назад

10.06.2015 10:41

Академія праці і соціальних відносин Федерації профспілок України створена на базі навчально-методичного центру Федерації профспілок України відповідно до закону України «Про освіту» в 1993 році як вищий навчальний заклад. Академія праці і соціальних відносин Федерації профспілок України надалі АПСВ включає в себе чотири факультети, а саме: - економічний; - юридичний; - факультет соціального управління. Тут також передбачається навчання і підвищення кваліфікації профспілкових працівників з подальшою видачею свідоцтв державного зразка.

Академія праці, соціальних відносин і туризму, АПСВТ

У викладацький склад з науковим званням АПСВ входить: 68 доцентів, 12 професорів, 68 кандидатів та 12 докторів. На даний момент в академії навчається 1744 студенти, з них 1002 на денній формі навчання, 694 навчаються заочно і 12 аспірантів. АПСВ має сучасну матеріально-технічну базу не лише для забезпечення навчального процесу в повному обсязі, але і для творчого розвитку, відпочинку студентів і співробітників. База АПСВ включає в себе комп'ютерні класи, що мають доступ до Інтернету; спеціалізовані навчальні лабораторії; власний бібліотечний фонд; конференц-зал, забезпечений сучасною системою обладнання для створення, зберігання та відтворення аудіо та відео інформації; актова зала; медичний пункт; навчальний корпус; упорядкований парк для відпочинку; гуртожиток готельного типу; кафе та їдальні. Більш детальна інформація про діяльність АПСВ викладена на сайті univerlife.com.

Одночасно із застосуванням сучасних передових технологій навчання Академія використовує також багаторічний досвід і традиції Вищої школи профспілкового руху. Академія сьогодні – це провідний вищий навчальний заклад України.

АПСВТ

Факультети:

- економіка підприємства;

- маркетинг;

- фінанси і кредит;

- менеджмент;

- соціологія;

- право.

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВУЗУ: Термін навчання - з 1 листопада по 20 травня.

Заняття проводяться двічі на тиждень у другій половині дня по 4 академічних години.

Академія праці і соціальних відносин Федерації профспілок України розташована за адресом: м. Київ, вул. Б. Окружна, 3.

Для рішення про направлення навчання, вибору спеціальності і Вузу, абітурієнти можуть відвідати Академію праці і соцвідносин, дізнатися про умови вступу та навчання, зустрітися з професорсько-викладацьким складом академії. Активні учасники Дня відкритих дверей будуть мати можливість при вступі в академію зі знижкою на навчання у розмірі 20%.

Абітурієнти, випускники шкіл, можуть пройти підготовчі курси, які проводять висококваліфіковані викладачі Академії.

Академія праці, соціальних відносин і туризму, АПСВТ

Недержавне установа вищої освіти IV рівня акредитації готує на платній основі фахівців на денній, заочній формі, а також екстернаті за багаторівневою системою. На заочну форму навчання абітурієнти можуть подати документи протягом року. Комплектування груп та співбесіду з абітурієнтами проводиться по мірі їх набору орієнтовно один раз на місяць.

На час вступу абітурієнти та їх батьки можуть проживати в гуртожитку академії готельного типу.

Вищу освіту можна отримати в академії на наступних основних факультетах: юридичному факультеті, економічному факультеті, факультеті соціального управління, а також факультеті підвищення кваліфікації профспілкових працівників.

На час навчання студентам надається відстрочка від служби в армії в установленому законодавством порядку.

Студентам-відмінникам виявляється матеріальна допомога від Федерації профспілок.

Для харчування студентів є їдальня і кав'ярня. Студенти на всьому періоді навчання можуть безкоштовно користуватися послугами медичного пункту.

На території академії для іногородніх студентів гуртожиток готельного типу.

Географія міжнародних зв'язків академії розширюється, в даний час співпраця здійснюється з Росією, США, Білоруссю, Болгарією, Великобританією, Молдовою, Азербайджаном.

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка і можуть продовжити навчання в аспірантурі академії.

В основі навчальної програми ВНЗ — ідея спільної діяльності АТСОТ і студента. Іншими словами: з одного боку, студент діє згідно з умовами контракту, з іншого — він активно бере участь в адміністративно-управлінській діяльності вузу.

Таким чином, завдяки вдосконаленим навчальним планам і системі професійно-орієнтованого навчання викладачі вузу можуть приділити більше уваги персональній роботі зі студентом.

В результаті цього за період навчання студенти отримують теоретичні знання, так і фахові практичні навички. При цьому вони не просто вивчають теорію, а моніторять і аналізують факти, самостійно будують прогнози, розробляють стратегії і моделі ефективного розвитку, які втілюють в життя.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

Секрет успіху АТСОТ — це поєднання норм вітчизняної освіти і світових інноваційних освітніх технологій.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!