Роздрукувати сторінку

Київський медичний університет УАНМ, УАНМ

« Назад

05.04.2015 18:02

Медичний інститут Української асоціації народної медицини, заснований у 1992 році, успішно поєднує процес традиційного навчання фахівців з комплексним освоєнням методик і знань нетрадиційної і народної медицини. Вчені МІУАНМ постійно ведуть наукові дослідження в галузі народної і класичної медицини. Інститут протягом усього часу існування веде постійну міжнародну діяльність, співпрацюючи з різними університетами та навчальними закладами Великобританії, США, Індії, Китаю та Італії. В даний час Медичний інститут Української асоціації народної медицини має третій рівень акредитації та недержавну форму власності.

Київський медичний університет УАНМ, УАНМ

Навчальний план МІУАНМ по структурі навчального процесу ефективно забезпечує реалізацію сучасних концепцій вищої освіти в Україні, які передбачають дотримання єдиної бази професійної підготовки фахівців в області медицини. Навчання здійснюється відповідно до затверджених навчальних планів і програм державного стандарту, що включають додаткове вивчення декількох дисциплін з "Народної та нетрадиційної медицини".

У МІУАНМ працюють 40 спеціалізованих кафедр, понад 300 висококваліфікованих вчених і викладачів. В інституті є військова кафедра, відмінна навчальна та методична база, оснащені сучасним обладнанням аудиторії, кабінети і лабораторії. Є можливість отримання післядипломної освіти, навчання без вікових обмежень.

В 1992 році в Києві з'являється медичний інститут нового типу, де починає проводитися професійна підготовка медичних кадрів відповідно державним стандартам. У даному навчальному закладі майбутні фахівці детально вивчають різні ефективні методи народної і нетрадиційної медицини - у цьому полягає основна відмінність вузу від інших подібних вищих закладів освіти. На сьогоднішній день інститут ліцензований III рівнем акредитації.

На сучасному етапі розвитку Київського медичного інституту української асоціації народної медицини підготовка висококваліфікованих фахівців здійснюється на наступних факультетах:

- Медичний факультет;

- Стоматологічний факультет;

- Фармацевтичний факультет;

- Фельдшерський факультет;

- Медсестринський факультет.

УАНМ

Після закінчення інституту випускникам видається диплом державного зразка про здобуття вищої медичної освіти. При інституті також діє післядипломне навчання в інтернатурі, аспірантурі, докторантурі.

Студенти мають можливість навчатися в інституті в кредит, а також тут широко поширено надання знижок студентам в оплаті за результат навчання. В інституті української асоціації народної медицини не існує вікових обмежень при вступі до ВНЗ, а також усім студентам надається хороша можливість поглиблено вивчати іноземні мови.

Київський медичний університет УАНМ, УАНМ

Випускники інституту є затребуваними конкурентоспроможними фахівцями на ринку праці, і часто отримують робочі місця за кордоном.

Цікаво, що гордістю університету є його вчені, які змогли успішно впровадити в практику такі препарати як: «Поліфітол» і «Йоддицерин». Так само тут функціонують спільні програми, де «світлі голови» заклади разом зі студентами працюють над дослідженнями ефективних засобів гомеопатії та фітотерапії: їх впливу на людський організм.

Особливі риси Вузу

В матеріальну і технічну базу університету входять: загальнонаукові кафедри з власними базами; клінічні кафедри, знаходяться в кращих медичних центрах міста; діють бібліотеки; а також маються спеціальні гуртожитки для іноземних студентів; і звичайно для іногородніх абітурієнтів.

Особлива місія медичного університету - це міжнародне спрямування всієї діяльності установи. Тут з кожним роком все більше налагоджуються тісні зв'язки з закордонними медичними колегами. Вже сьогодні цей навчальний заклад підтримує наукові зв'язки з освітніми установами Чехії, Росії, Америки, Великобританії.

Київський медичний університет УАНМ

Студентське життя в межах Київського медичного університету надзвичайно насичена. В цьому «світі» освоюється не тільки все нове, але і вже давно відомі медичні істини. Особливу увагу приділяється організації різних клубів за інтересами. Тут можна знайти різні спортивні секції, члени яких не один раз були відзначені на міжнародних змаганнях. Ті, хто віддають перевагу іншій дозвілля, можуть спокійно відвідувати тренажерні зали, басейни та інші заходи, які сприяють не тільки фізичному, але і особистісному розвитку.

Київський медичний університет Української асоціації народної медицини розташований за адресою р. Київ вул. Толстого, 9.

Університет в своїй діяльності приділяє увагу не просто на підготовку лікарів з вищою освітою, а в першу чергу лікарів, які володіють навичками і ефективними методами нетрадиційної і народної медицини. В даний час велика кількість пацієнтів у світі звертаються саме до таких лікарів. Тому при підготовці студентів приділяють увагу вивченню дисциплін народної і нетрадиційної медицини: "Гомеопатія", "Фітотерапія", "Рефлексотерапія", "Мануальна терапія", "Іридодіагностика" і ін. Аналогічні ВНЗ є в США, Китаї, Канаді, але немає на території Східної Європи і країн СНД.

Медичний заклад IV рівня акредитації недержавної форми власності готує фахівців за основними напрямами: лікувальна справа, стоматологія, фармація та ін. на платній основі на денній та заочній формах навчання.

Всі іногородні студенти забезпечуються місцями для проживання в гуртожитку, в якому є кафе. Крім громадян України, в університеті можуть навчатися громадяни інших країн.

Студентське життя різноманітне, величезна увага приділяється організації клубів, в яких кожен знайде застосування своїх здібностей і нахилів. Спортивні студенти можуть тренуватися в баскетбольному, футбольному і інших спортивних секціях, брати участь у міжміських та інших змагань, продовжуючи традиції попередніх поколінь, приносячи в стіни Вузу завойовані медалі та кубки. Для загартування і просто фізичного розвитку без досягнення великих нагород, всі бажаючі можуть відвідувати тренажерний зал і басейн.

Не забувають в інституті і про клуби за інтересами: співу, малювання, танців, естраді, поетичній творчості, КВК з проведенням різноманітних заходів. Для розвитку внутрішнього світу студенти відвідують з екскурсіями музеї та визначні пам'ятки Києва, а також виїжджають в інші міста й регіони України.

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка і можуть продовжити навчання в магістратурі, аспірантурі, докторантурі.

Київський медичний університет УАНМ, УАНМ

Отже, для того щоб увійти в число медичного «братства» і стати справжнім фахівцем в даному сегменті, слід уточнити у приймальної комісії УАНМ, що вимагається від майбутнього студента для успішного вступу.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!