Роздрукувати сторінку

Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", ВМУРЛ

« Назад

05.04.2015 14:36

Університет відкрито в 1998 році.

Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", ВМУРЛ

Університет "Україна" - єдиний вищий учбовий заклад інтегрованої форми, сформований для студентів різного профілю підготовки, диференційованих соціальних можливостей і різного стану здоров'я. Він усвідомлено перейняв на себе ціль навчати учнів з обмеженими можливостями. У цьому його переваги. В закладі здійснюється науково-дослідна діяльність, сформовано профілі наукових досліджень, організовано учбово-дослідну лабораторію фізичної реабілітації інвалідів. Заклад заключив контракти з багатьма українськими, закордонними та світовими закладами і учбовими установами.

В учбовому закладі функціонують: Інститут післядипломної освіти, Корпоративний учбовий заклад, Інститут вищої професійної освіти ВМУРОЛ «Україна».

Головною з позитивних якостей закладу є його викладацький персонал. Більша частина викладачів володіє науковим ступенем, деякі з них працюють по сумісництву в інших вищих учбових установах, перш за все у національних, у тому числі й Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, НТУУ «КПІ», КНЕУ ім. Вадима Гетьмана тощо. Але найбільш захопливі заняття студентам викладають «практики» - люди, які декілька років надали не теоретичному опануванню спеціалізації, а застосування умінь у повсякденному житті. Це - програмісти, юристи, дизайнери, соціологи, редактори. Ті, кому не з чужих вуст відомо про підводні бар’єри своєї кваліфікації та про те, як від них застерегтися. Студенти із цікавістю опановують їхні історії про різні перипетії у професійній роботі, таким чином добуваючи головні і першочергові знання своєї кваліфікації - практичні.

Поза конкурентною перевагою Університету «Україна» перед іншими установами освіти є те, що він дає можливість навчатися тим, кого у світі називають «люди з обмеженими вадами». Малозабезпечені, діти-сироти та інваліди отримують право на безоплатне (або пільгове) навчання в університеті. Не полишені привілеїв і ті, хто навчаються на «відмінно». Таким студентам заклад що півріччя предоставляє пільги в оплаті за навчання. Відсоток цієї знижки можна істотно збільшити, творчо займаючись громадською діяльністю: здобувши ранг старости групи, приймаючи участь у благодійних заходах університету, волонтерському загоні, діючи в студентській раді ... навіть президентом! Звичайно, студколективу.

ВМУРЛ

Перевагами університету є:

- Існування безкоштовного навчання +

- Існування платного навчання +

- Існування військової кафедри +

- Аспірантура, докторантура +

- Підготовче відділення +

- Студентів - 35000

- Викладачів - 3000

- Кандидатів наук - 1000

- Професорів і докторів наук - 250.

Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", ВМУРЛ

Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» розташований за адресою р. Київ: вул. Хорива, 1-Г (адміністративний корпус), вул. Львівська, 23 (університетське містечко).

Абітурієнти можуть підвищити свій рівень знань з профільних предметів у центрі доуніверситетської підготовки на платних курсах.

Вищий учбовий заклад IV рівня акредитації державної форми власності формує спеціалістів за багаторівневою системою на денній та заочній формах навчання з оплатою за контрактом та бюджетним фінансуванням.

Для юнаків є змога здобувати освіту на військовій кафедрі з присвоєнням по закінченні навчання офіцерського звання.

До комплексу закладу включено більше десятка інститутів, є філії в інших містах.

Іногороднім студентам надаються місця в гуртожитках.

В Інституті післядипломної освіти фахівці можуть підвищити свою кваліфікацію або пройти перепідготовку.

Випускники університету по закінченні навчання одержують дипломи державної форми і можуть продовжити свою освіту в аспірантурі та докторантурі.

Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна"

Важливо, що в ВМУРОЛ студенти можуть вибрати професію, віддавши перевагу навчанню на 1 з 7 відділеннях:

- філології та масових комунікацій;

- соціальних технологій;

- комп'ютерних технологій;

- права та суспільних відносин;

- інженерно-технологічний;

- економіки і менеджменту;

- біомедичних технологій.

Отже, заклад є відкритим для різних груп населення і дає кожному право на здобуття вищої освіти.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!