Роздрукувати сторінку

Київський університет ринкових відносин, КУРВ

« Назад

05.04.2015 17:27

Київський університет ринкових відносин заснований в 1990 році. Це приватний навчальний заклад, в якому студенти можуть навчатися на денній, заочній або дистанційній формі навчання і отримати рівні кваліфікації - бакалавр, спеціаліст або магістр. У навчальному закладі освіту можна отримати на платній основі. По закінченні КУРВ випускники отримують диплом встановленого державного зразка.

Київський університет ринкових відносин, КУРВ

Напрями навчання:

- Інформатика і комп'ютерні технології;

- Економіка, менеджмент, маркетинг;

- Юриспруденція і правознавство;

- Київський університет ринкових відносин (КУРВ).

Матеріально-технічна база навчального закладу включає: навчально-тренувальний банк «Україна-Німеччина», тренажерний і спортивний зал, бібліотеку, комп'ютерні класи, театр-студію.

У 2006 році Київський університет ринкових відносин був удостоєний почесного звання «Лідер сучасної освіти», нагороджений срібною медаллю за впровадження новітніх форм організації навчального процесу. У 2007 році КУРВ нагороджений грамотою Верховної Ради України «За послуги перед Українським народом», за особливий внесок у розвиток підприємництва, реформування національної економіки та високий професіоналізм у питаннях підготовки кадрів. У цьому ж році КУРВ нагороджений срібною медаллю за створення нових, сучасних засобів навчання.

Університет успішно співпрацює з Московським державним університетом економіки, статистики та інформатики. В рамках даної співпраці проводяться наукові конференції і семінари, надається взаємна допомога у підвищенні кваліфікації викладацького складу, здійснюється обмін аспірантами, студентами, магістрами і ученими, обмін науковою інформацією і досвідом організації навчального процесу.

У Закладі працюють висококваліфіковані фахівці та викладачі з Австрії та Німеччини. Студенти вищого навчального закладу, які пройшли конкурсний відбір, мають можливість навчатися і стажуватися за кордоном та отримати сертифікати і дипломи міжнародного зразка.

Напрями навчання Київського університету ринкових відносин:

- економіка, менеджмент, маркетинг;

- інформатика і комп'ютерні технології;

- правознавство та юриспруденція.

Спеціальності КУРВ:

- економіка підприємства;

- менеджмент зовнішньоекономічної діяльності;

- банківська справа;

- фінанси і кредит;

- облік і аудит;

- правознавство;

- економічна кібернетика.

КУРВ

Магістерські спеціальності КУРВ:

- адміністративний менеджмент;

- бізнес-адміністрування.

Кожний навчальний заклад може похвалитися своїми унікальними особливостями, поділитися досвідом або запропонувати великий вибір спеціальностей. Серед абітурієнтів та студентів міста Києва та прилеглих міст користується популярністю Київський університет ринкових відносин. У цьому Закладі вже багато років викладають найкращі фахівці в своїй області. Серед викладацького складу є професори, кандидати в доктори наук, які захистили дисертації. Завдяки високому професіоналізму викладачів КУРВ заслуговує сьогодні оцінки «відмінно» за п'ятибальною системою. Роботодавці вже не раз відзначали хороший рівень підготовки випускників Вузу. А це, варто зауважити, найкраща оцінка, яка може бути. Важливо, що Київський університет ринкових відносин дає можливість отримати другу вищу освіту, а також пропонує своїм студентам на вибір дві форми навчання: очну і заочну. Ставлення викладачів до процесу навчання при цьому абсолютно не змінюється. При заочному навчанні вам буде запропоновані ті ж спеціальності. Предмети читаються кваліфікованими викладачами, які працюють із «щоденниками». Щоб вступити в КУРВ, вам достатньо просто подати документи та скласти вступні іспити (або написати тести). Після чого перед вами відчиняються двері в абсолютно новий світ - світ знань і високооплачуваної роботи.

Київський університет ринкових відносин розташований за адресою р. Київ, вул. Березняківська, 26б.

Абітурієнти можуть записатися на підготовчі курси, які проводить університет.

Університет має IV рівень акредитації з навчанням на денній, вечірній, заочній, дистанційній (екстернат) формах за багаторівневою системою тільки на платній основі.

Юнаки можуть отримати військові звання офіцерів запасу пройшовши навчання на військовій кафедрі університету.

Студенти можуть у вільний час, а також на заняттях фізичної культури, тренуватися в тренажерних залах, спортивному залі. Творчі особистості можуть знайти застосування своїм здібностям у театрі-студії. У штаті університету викладачі з Австрії та Німеччини.

Завдяки співпраці з французькою Шербурською інженерною школою, студенти можуть проходити стажування і навчання у Франції.

Київський університет ринкових відносин - це університетський комплекс, в який входять Феодосійська фінансово-економічна академія, Київська вища банківська школа, Українсько-Німецький банк, Київський економічний центр підтримки інвестиційних проектів «Маркетинг. Тренінг. Консалтинг.», Юридична клініка, Бізнес-клуб та ін. При Київському університеті ринкових відносин є підготовчі курси для вступу у ВНЗ, а також функціонує факультет довузівської підготовки. У 1998 році при вузі відкрита аспірантура.

Велика увага в університеті приділяється міжнародним зв'язкам. Сьогодні Київський університет ринкових відносин є членом:

- Міжнародного Фонду розвитку менеджменту (ЕРМО - Брюссель);

- Європейської асоціації Міжнародної освіти (Голландія);

- Європейського клірингового Дому Кейсів (Лондон).

Київський університет ринкових відносин, КУРВ

Студенти-відмінники і кращі слухачі навчаються за міжнародними програмами і по закінченні університету разом з державним дипломом України отримують Міжнародні дипломи і сертифікати. Університетом налагоджено тісну і плідну співпрацю з:

- Канським університетом (Нормандія, Франція);

- Асоціацією по об'єднанню демократії (США);

- Познанським Університетом (Польща);

- Державним Університетом Оклахоми (США);

- Асоціацією Університетів і коледжів (Канада).

Та іншими провідними зарубіжними науковими та освітніми закладами.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!