Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ВНЗ Київської області. Рейтинг ВНЗ Київської області \ ВНЗ Київської області та їх рейтинг \ 52. Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого, КНУТКТ

Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого, КНУТКТ

« Назад

05.04.2015 13:37

Великою популярністю серед абітурієнтів на ринку освітніх послуг України користується Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені В. К. Карпенка-Карого. Місією даного вищого навчального закладу є розвиток національної свідомості і духовної культури своїх вихованців, удосконалення мистецької освіти, високопрофесійне виховання творчої молоді.

Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого, КНУТКТ

Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого КНУТКТ ( http://www.knutkt.com.ua/) - один з провідних освітніх вищих навчальних закладів України IV рівня акредитації. Форма власності - державна.

Університет відраховує свою історію з 1904 року. Саме тоді зусиллями українського композитора Миколи Лисенка в Києві була відкрита приватна Музично-драматична школа. Згодом вона перетворилася у Вищий музично-драматичний інститут, який після Великої Вітчизняної війни, після повернення в рідне місто, став називатися Київський державний інститутом театрального мистецтва. На сьогоднішній день університет проводить підготовку кадрів за великою кількістю творчих спеціальностей і спеціалізацій.

Серед випускників ВНЗ відомі і популярні актори театру і кіно, телеведучі, гумористи, такі як Богдан Ступка, Наталя й Ольга Сумські, Юрій Горбунов, Віктор Цекало, Богдан Бенюк, Юхим Березін і Юрій Тимошенко (відомі багатьом як Штепсель і Тарапунька), Ада Роговцева та багато інших.

КНУТКТ

У навчальну структуру КНУТКТ входять факультет театрального мистецтва і інститут екранних мистецтв, а також загальноуніверситетські кафедри філології, музичного виховання та сценічної мови. У складі факультету театрального мистецтва працюють такі кафедри: акторського мистецтва і драми, хореографії, акторського мистецтва та режисури театру ляльок, пластичного виховання.

Навчання за програмою підготовки «бакалавр» ведеться за двома напрямками - «Кіно-, телемистецтво» та «Театральне мистецтво». Після завершення 4-річного бакалаврського циклу навчання можна продовжити і за один рік отримати освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст» або «магістр».

Акторські спеціалізації «Акторське мистецтво драматичного театру і кіно» на денній та «Акторське мистецтво лялькового театру» на заочній формі навчання.

Майбутнім абітурієнтам необхідно врахувати, що ще до подачі документів їм доведеться пройти відбіркові консультації, на яких викладачі ВНЗ будуть намагатися розгледіти наявність у них схильності до обраної спеціальності. Тільки після отримання схвального вердикту можна буде йти в приймальну комісію і подавати документи.

У сертифікаті ЗНО повинні бути такі предмети, як «Історія України» та «Українська мова і література» з результатом не менше 124 бали з кожного. Крім того, необхідно буде пройти творчий конкурс, який залежить від обраного напряму підготовки.

Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого, КНУТКТ

Творчі конкурси складаються з двох етапів - перевірки майстерності та співбесіди за фахом. Майбутнім акторам потрібно буде прочитати різні літературні твори, монолог з п'єси, виконати пісню і танець, виконати заданий комісією етюд і пройти співбесіду, на якому визначається загальний культурний рівень і творчі здібності абітурієнта.

Тим, хто хоче поєднати свою майстерність з телебаченням, варто звернути увагу на пропоновану спеціальність «диктор та ведучий програм телебачення».

Прийом іноземних студентів здійснюється на стандартних умовах, які прописані в правилах прийому до вищих навчальних закладів України. Ось тільки обов'язковою умовою для вступу є знання іноземцями української мови.

Київський державний інститут театрального мистецтва ім. В. К. Карпенка-Карого (далі КДІТМ) був створений 1. 09. 1904 року, після затвердженого МВС РІ статуту від 5.03.1899 року. Сьогодні Київський театральний інститут імені Карпенка-Карого - це потужний високопрофесійний навчальний заклад, в якому проходять підготовку робочі кадри з цілого арсеналу художніх ліцензованих спеціальностей та спеціальностей. Діяльність КДІТМ науково-дослідна, навчально-методична, фахова підготовка та формування майбутніх кваліфікованих спеціалістів. Все це здійснюється в КДІТМ на 2 факультетах - мистецтва кіно і телебачення та театрального мистецтва за заочною, денної та вечірньої форм навчання (окремі спеціалізації). Організація цієї роботи виконується вчений радою КДІТМ, ректоратом, і трьома деканатами, а також за допомогою 14 кафедр, навчального театру і навчального кіно-телекомплексу.

Київський театральний інститут імені Карпенка-Карого займається також міжнародною діяльністю, яка включає в себе міжнародне співробітництво і навчання іноземних громадян. Наукова робота інституту полягає у наукових новинах, віснику і конференціях.

Структура. Інститут екранних мистецтв - кафедри кінорежисури і кінодраматургії, режисури телебачення, звукорежисури, кіно - телеоператорства, кінознавства і кіно-телекомплекс. Факультет театрального мистецтва - кафедри режисури театру ляльок та акторського мистецтва, театрознавства, організації театральної справи, пластичного виховання і хореографії, навчальний театр. Плюс дві додаткові кафедри режисури драми та акторського мистецтва

Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені В. Карпенка-Карого розташований за адресою р. Київ, вул. Ярославів вал, 40.

Абітурієнти можуть надійти на платні підготовчі курси. Університет театру IV рівня акредитації державної форми власності. Університет активно проводить роботу з розвитку духовної культури та національної свідомості, високопрофесійному виховання творчої молоді, щодо вдосконалення мистецької освіти.

Університет, його навчальні корпуси, розташований в центрі Києва. Студенти можуть користуватися бібліотекою, костюмерною, заняття проводяться в сучасних навчальних класах. Є навчальний театр, студія, гримерні. Вищу театральну освіту можна здобути навчаючись на денною, вечірньою або заочною формою на бюджетній основі та на платній основі. Військової кафедри в університеті немає.

Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого

Всім іногороднім студентам надається гуртожиток.

Поступити в університет і отримувати освіту можна на факультеті театрального мистецтва і інституті екранних мистецтв.

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!