Роздрукувати сторінку

Київський механіко-технологічний коледж, КМТК

« Назад

Діяльність Київського механіко – технологічного коледжу  сягає своїм корінням 1968 року, в той час як на лівому березі Дніпра, в будівлі школи № 128 за адресою Чернігівська, 6, здійснило свою роботу відділення Дніпропетровського механіко-металургійного технікуму, а розпорядженням Міністра чорної металургії УРСР від 02.07.1968 року за № 244 уже був сформований Київський механіко-металургійний технікум як самостійний учбовий заклад. Своєї будівлі ще не було, тому і зняли в оренду частину площі за адресою Чернігівська, 6, та будівлю – на вулиці Заслонова, 3.

Київський механіко-технологічний коледж, КМТК

Фінансуванням Міністерства чорної металургії СРСР та за активної участі викладачів і студентів, було створено учбовий та лабораторний відділи і введено в дію в листопаді 1973 року, а в 1975 році відчинив свої двері для абітурієнтів новий 9-поверховий гуртожиток. Все це – під покровительством першого начальника технікуму Шаповалова Олексія Євграфовича.

Поступово технікум укріплював своє матеріальне становище, збільшувалася чисельність студентів, педколективу.  Збільшувалася й важчою ставала методологія, навчальні плани, положення до професійної освіти.

Навчання здійснювалося за денною, вечірньою і заочною формами.

Із червня 1977 і по жовтень 2006 року учбовою установою завідував Остапенко Микола Григорович.

Київський механіко-металургійний технікум — державна учбова установа, була підпорядкована Міністерству промисловості України, а з 24.05.1997 року — МОН України.

Із грудня 2006 року начальником технікуму поставлено Надію Дмитрівну Кахуту, яка діяла в учбовій установі з 1987 року на посаді викладача математики, була начальником комісії природничо-математичних предметів, замісником директора із учбової роботи.

КМТК

За ініціативою ректора постановою МОН України за № 546 від 26.06.2007. Київський механіко-металургійний технікум реорганізовано у Державний вищий учбовий заклад «Київський механіко-технологічний коледж».

Із лютого 2012 року начальником коледжу є Шкарлат Ігор Володимирович, який здійснює свою місію в учбовій установі з 2001 року. Навчальну дорогу в коледжі здійснював вчителем хімії та біології, був начальником предметно-циклової організації природничо-математичних предметів.

У 2005 році керував механічним факультетом, з 2006 року був  на місці замісником директора з учбової роботи.

У складі учбової установи 4 факультети:

- технологічний;

- механічний;

- діловодства;

- заочний.

Київський механіко-технологічний коледж, КМТК

Формування спеціалістів у коледжі здійснюється за першим рівнем кваліфікації за напрямками:

- "Діловодство";

- "Організація виробництва";

- "Обслуговування та ремонт устаткування металургійних підприємств";

- "Порошкова металургія";

- "Зварювальне виробництво";

- "Обслуговування і ремонт обладнання зварювального виробництва";

- "Соціальна робота".

Педагогічний колектив цілком укомплектований. Всі викладачі здійснюють викладання учбових предметів згідно зі своєю кваліфікацією і спеціальністю. Педагогічним колективом накопичений величезний досвід з формування та проведення учбового процесу. Кожного разу удосконалюються форми і засоби здійснення занять, проведення самостійної роботи студентів, сумісної праці коледжу з основними підприємствами та вищими учбовими установами 4-го рівня кваліфікації для майбутнього покращення характеру формування фахівців та створення ступінчастої освіти.

За період просвітницької діяльності з лав коледжу випущено більше ніж 16000 фахівців.

Велика кількість освічених викладачів вкарбували в історію закладу свої імена, поміж них: Мамула Г. М., Тонковид Л. І., Букало Л. О., Зубченко Л. В., Назаренко C. M., Романчишина Л. Ф., Бойко В. М., Бондаренко Г. А., Носар В. В.  та ін.

Двері коледжу завжди відчинені для учнів загальноосвітніх шкіл, для всіх, хто піклується про свою подальшу долю.

Київський механіко-технологічний коледж

Всеукраїнською молодіжною державною організацією «Українська Студентська Спілка», в межах сучасного проекту «Центр Майбутнього: Золотий кадровий резерв нації» здійснюється навчальна програма «Академія Навичок», ціллю якої є поєднання на одному ресурсі Інтернет навчання за діяльністю освічених закордонних та вітчизняних тренерів, формування карти мети і паспортів кваліфікацій учасників програми з врахуванням їх персональних характеристик і здібностей. Здійснене застосування нових мультимедійних форм комунікації студентів з їх подальшими працедавцями.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!