Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ВНЗ Київської області. Рейтинг ВНЗ Київської області \ ВНЗ Київської області та їх рейтинг \ 4. Національний університет біоресурсів і природокористування України, НУБПУ

Національний університет біоресурсів і природокористування України, НУБПУ

« Назад

05.04.2015 06:27

Національний університет біоресурсів і природокористування України (Нубіпу) був заснований ще у 1898 році. Сьогодні державний Університет біоресурсів і природокористування України здійснює науково-дослідну та освітню роботу в області оптимального розвитку біоресурсів екосистем, впроваджує природоохоронні біотехнології. На сьогоднішній день Нубіп має четвертий ступінь державної акредитації.

Національний університет біоресурсів і природокористування України, НУБПУ

Нубіп дає можливість навчання студентів за денною чи заочною формою. В навчальному закладі біоресурсів і природокористування України успішно працюють 39 наукових і навчальних центрів, 129 спеціалізованих кафедр, на яких викладає досвідчений професорський склад.

Університет формує магістрів за 39 спеціальностями, бакалаврів за 26 напрямами, а також молодших спеціалістів за 28 спеціальностями. За кількома напрямами підготовки в навчальному закладі навчання відбувається з деяких предметів англійською мовою. Університет біоресурсів і природокористування України має чудову матеріальну базу, що формується з 13 корпусів, 3 дослідних станцій, 7 дослідних господарств, ботанічного саду, сучасного стадіону і т. д. Є сучасні гуртожитки, військова кафедра.

Нубіп свою історію веде з 1898 року.

Національний університет біоресурсів і природокористування України знаходиться за адресою р. Київ, вул. Героїв Оборони, 15.

Школярі та абітурієнти можуть пройти навчання за спеціалізованими предметами на підготовчому відділенні університету.

Університет, що складається з тринадцяти навчальних корпусів, має IV рівень акредитації державної форми власності. Навчання студентів відбувається за денною, заочною (дистанційною) формами та формі екстернату за багаторівневою системою з повною оплатою послуг (за контрактом) і на бюджетній (безоплатній) основі.

При надходженні окремим категоріям абітурієнтів надаються пільги відповідно до діючого законодавства та правил прийому.

Після останнього курсу навчання фахівці можуть продовжити свою освіту в університетській аспірантурі та докторантурі.

Іноземні громадяни можуть вчинити спочатку на підготовчі курси, які проводяться російською або українською мовами, або ж відразу в університет, обравши мову навчання самостійно - українська, англійська, російська з оплатою послуг в умовних одиницях.

Юнаки можуть здійснити навчання на військовій кафедрі університету і по закінченні Вузу отримати звання офіцера запасу.

Іногороднім студентам надаються місця для проживання в гуртожитках університету.

НУБПУ

Харчування студентів відбувається в їдальні, буфетах, кафе. Для занять спортом є збудований спортивний комплекс і відкритий стадіон.

До складу Вузу входить філія, розташована  в Сімферополі смт. Аграрне - Кримський агротехнічний університет з денною і заочною формами навчання.

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка.

Історія Університету веде свою роботу з 1898 року зі створення в Київському Політехнічному Інституті сільськогосподарського відділення, далі перетвореного в сільськогосподарський (агрономічний факультет), який 1923 році був перереформований у повноцінний вищий навчальний заклад.

З 1930 року по 2008 рік пройде безліч перетворень, об'єднань для розбудови навчальної, наукової та інноваційної роботи Національного аграрного університету, з ціллю, щоб задовольнити проблеми агропромислової, природоохоронної та інших форм економіки, а також беручи до уваги  необхідність пристосування такої праці до умов міжнародних організацій дослідницьких університетів Постановою Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 № 945 Національний аграрний університет було перереформовано в Національний університет біоресурсів і природокористування України (Нубіп України). Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2010 № 264-р «Про створення Українського навчально-науково-інноваційного центру сучасної сільськогосподарської техніки і технології» за рішенням з Міністерством аграрної політики і Міністерством промислової політики створений як структурний філіал Університету Навчально-науково-інноваційний центр новітньої сільськогосподарської техніки і технології з конструкторсько-технологічним бюро.

Національний університет біоресурсів і природокористування України, НУБПУ

Витоки Національного аграрного університету досягають 1898 року, коли було сформовано сільськогосподарське відділення Київського політехнічного інституту імператора Олександра II.

Коротка історія вузу.

У 1924 році факультет був перетворений в Сільськогосподарський інститут.

У 1930-ті на основі інституту створювалися різні навчальні заклади сільськогосподарського профілю.

У 1954 році Сільськогосподарський та Лісогосподарський інститути були об'єднані з освітою академії.

У 1957 році до академії був приєднаний Ветеринарний інститут. У 1975 році в академії навчалося приблизно 10800 студентів.

У серпні 1992 року на ґрунті Української сільськогосподарської академії був створений Український державний аграрний університет.

З 29 липня 1994 року - Національний аграрний університет України. З 30 жовтня 2008 року - Національний університет біоресурсів і природокористування України.

29 серпня 2014 Ніколаєнко Станіслав Миколайович призначений ректором університету.

Університет є популярним не тільки на Україні, але і за кордоном. Багато студентів з інших країн здобувають навчання у Нубіп. Для цього було укладено низку контрактів з іноземними державами на міжнародному рівні.

Національний університет біоресурсів і природокористування України

Університет може похвалитися великою кількістю професорсько-викладацького складу. Це і професори, і доктори наук і т.д.

Нубіп зарекомендував себе в середовищі абітурієнтів як гідний навчальний заклад, на який слід звернути пильну увагу при виборі місця навчання.

Відповідно до рейтингу ВНЗ має IV рівень акредитації, є закладом пошукового виду, який досліджує освітню, науково-дослідну, науково-інноваційну, навчально-виробничу та інформаційно-консультаційну діяльність. Основні напрями охоплюють опанування сьогоднішніх питань науки про життя і навколишнє оточення, використання, відтворення та цілеспрямованого розвитку біоресурсів наземних і водних екосистем, використання інноваційних природоохоронних агро- і біотехнологій, систем відновлення безпечності та родючості ґрунтів, енергозберігаючих агротехнологій, екологічного і правового менеджменту в сільській місцевості, створення рейтингу і контролю за додержанням стандартів, якістю і безпекою сільськогосподарської продукції, продуктів її обробки та довкілля.

Національний Університет Біоресурсів і Природокористування України є одним із визначних навчальних закладів, науки і культури в Україні. На 20 факультетах основного закладу університету (р. Київ), у Південному філіалі Нубіп України «Кримський агротехнологічний університет» і в 12 регіональних вищих навчальних закладах І-ІІІ рівнів акредитації освіту здобуває понад 39 тис. студентів та понад 600 аспірантів, докторантів і здобувачів.

Навчальний процес і наукові дослідження Нубіп України формують більше ніж 3000 науково-педагогічних і педагогічних працівників, у тому числі - 350 - професорів і докторів наук, більше 1380 - доцентів і кандидатів наук.

Національний університет біоресурсів і природокористування України, НУБПУ

Університет спеціалізується на тваринницьких, екологічних та аграрних науках. Випускаються співробітники для аграрних галузей сільського господарства і управлінських напрямків. Випускник може отримати диплом: бакалавра, спеціаліста, магістра. Діють факультети:

- Факультет якості, стандартизації та сертифікації продукції АПК;

- Навчально-науковий інститут тваринництва і водних біоресурсів;

- Навчально-науковий інститут земельних ресурсів, правознавства;

- Технічний навчально-науковий інститут;

- Навчально-науковий інститут рослинництва та ґрунтознавства;

- Навчально-науковий інститут охорони природи і біотехнологій;

- Навчально-науковий інститут лісового і садово-паркового господарства;

- Природничо-гуманітарний навчально-науковий інститут;

- Навчально-науковий інститут ветеринарної медицини, якості і безпеки продукції тваринництва;

- Навчально-науковий інститут бізнесу.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!