Роздрукувати сторінку

Київський міський медичний коледж, КММК

« Назад

05.04.2015 10:37

Київський міський медичний коледж утворений в 1965 році. Згодом у 2001 році його було реорганізовано у вищий навчальний заклад. За час свого становлення в коледжі вивчено більше ніж 15 тисяч спеціалістів (акушерів, фельдшерів, медичних сестер, зубних техніків). Навчальний процес провадять 104 викладача , з них 3 кандидати наук, 37 викладача - методиста, 49 викладачів з вищою кваліфікацією.

Київський міський медичний коледж, КММК

З 1983 року коледж формує фахівців для іноземних країн. Коледжем сформовано і навчено 400 професіоналів своєї справи для 19 країн Азії, Африки, Латинської Америки, країн Близького Сходу, Східної Європи.

Матеріально - технічна сформованість коледжу відповідає державним і міжнародним статусам. Будівля коледжу надає змогу розташувати 48 кабінетів - лабораторій, актовий зал на 640 місць, 2 спортивних зали, їдальню, 3 комп'ютерних класи, бібліотеку.

Коледж у тісному взаємозв’язку співпрацює з медичними школами Канади, Великобританії, Швейцарії. Коледж має дружній контакт з французьким стоматологічним центром у Києві «Росток - Паг», німецької стоматологічною організацією «Дентаріум», американською фірмою «Ай Сі Ян», які надають змогу опанувати інноваційні заходи в зуботехнічному виробництві. Відділення довузівської підготовки КДМК одне з кращих у Києві. Навчання відбувається на базі коледжу.

Навчання ведеться з російської та української мов, загальноосвітніх дисциплін (біології, хімії, фізики, інформатики, математики) для майбутнього навчання студентів в університетах та інститутах медико - біологічного напрямку. Тривалість навчання на довузівському факультеті 10 місяців.

КММК

Студенти в КДМК мають можливість безоплатного використання спортивного комплексу, бібліотекою. В даний період навчання іноземних громадянвідбувається за двома кваліфікаціями на платній основі:

- Стоматологія ортопедична (кваліфікація «зубний технік»);

- Сестринська справа (кваліфікація «медична сестра»).

Навчання відбувається українською та російською мовами. Тривалість  навчання - 3 роки. Початок занять з 1 вересня. Випускники коледжу одержують диплом світового рівня ВНЗ II рівня акредитації.

Вступні іспити:

Стоматологія ортопедична (11 кл., 2 роки):

- ліплення (креативний конкурс);

- українська мова та література (відповідно сертифікату ЗНО);

Сестринська справа (9 кл., 4 роки):

- українська мова (диктант);

- біологія (тести);

Сестринська справа (11 кл., 3 роки):

- українська мова та література (відповідно сертифікату ЗНО);

- біологія (відповідно сертифікату ЗНО).

Київський міський медичний коледж, КММК

У коледжі було утворено за ініціативою студентів та викладацького складу Музей Народознавства України, який дає можливість ознайомитись з побутом українців, характером діяльності окремих областей.

При учбовім закладі розпочав свою діяльність хор «Любисток», який очолив заслужений діяч України, відмінник освіти, визначний композитор Микола Скрипка. У складі хору знаходяться найвизначніші студенти закладу, які мають талант і бажання співати. Вони приймають активну участь у конкурсах та змаганнях з народної пісні та народної творчості, завойовують призові місця на виставках художньої самодіяльності.

Київський міський медичний коледж

Студенти мають усі можливості для ефективного навчання та розвитку. Адміністрація закладу та педколектив створюють всі умови для залучення учнів випускних класів до вступу у медичний коледж, який дає знання і конкурентоспроможну професію, яка завжди була, є і буде.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!