Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ВНЗ Київської області. Рейтинг ВНЗ Київської області \ ВНЗ Київської області та їх рейтинг \ 151. Деснянський економіко-правовий технікум при Міжрегіональній Академії управління персоналом, ДЕПТ МАУП

Деснянський економіко-правовий технікум при Міжрегіональній Академії управління персоналом, ДЕПТ МАУП

« Назад

11.06.2015 02:44

Приватний вищий навчальний заклад "Деснянський економіко-правовий технікум при Міжрегіональній Академії управління персоналом" - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.

Деснянський економіко-правовий технікум при Міжрегіональній Академії управління персоналом ДЕПТ МАУП

Загальна інформація

Навчання в технікумі здійснюється на базі 9-ти та 11-ти класів (заочно). Протягом першого навчального року студенти освоюють програму середньої школи, з другого курсу - опановують обрану спеціальність.

Після закінчення навчання випускники технікуму отримують атестат про повну загальну середню освіту, диплом молодшого спеціаліста державного зразка та диплом, оформлений відповідно до міжнародних вимог. Випускники мають можливість на пільгових умовах продовжити навчання в інститутах Президентського університету МАУП з третього курсу.

Інформаційне забезпечення слухачів надає Міжнародний бібліотечно-інформаційний центр ім. Ярослава Мудрого. Студенти забезпечуються навчально-методичною літературою, яка видається Академією (входить у вартість навчання). Слухачам підготовчого відділення МАУП випускні іспити зараховуються як вступні до технікуму.

При укладанні контракту на навчання у Дні відкритих дверей знижка на перший внесок.

Підготовка в технікумі здійснюється за спеціальностями, що відповідають спеціальностям підготовки студентів в інститутах Президентського університету МАУП.

Деснянський економіко-правовий технікум при Міжрегіональній Академії управління персоналом, ДЕПТ МАУП

Високопрофесійний колектив викладачів дає студентам знання, що дозволяють успішно продовжувати навчання у ВУЗах за скороченими програмами. В технікумі є сучасна матеріально-технічна база, в тому числі: бібліотека, оснащена новітньою літературою в достатній кількості для студентів; комп'ютерний клас сучасним програмним забезпеченням.

Технікум є Партнером Інституту Економіки і Підприємництва.

Освітній процес організовано в приміщеннях, що перебувають у власності технікуму.

На приміщення Технікуму є Висновок про відповідність об'єкта захисту обов'язковим вимогам пожежної безпеки та державним санітарно-епідеміологічним правилам і нормативам.

Аудиторний фонд Технікуму включає в себе кабінети юридичних та економічних дисциплін, іноземної мови, економіки, ЕОМ та обробки економічної інформатики, математичних і загальних природничо-наукових дисциплін, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін. При необхідності технікум використовує приміщення школи на підставі договору безоплатного користування.

Технікум має сучасне інформаційного забезпечення навчального процесу: 25 комп'ютерів, два кондиціонера, багатофункціональний кольоровий сканер марки Epson Stylus СХ3700; 6 принтерів (два кольорових); 4 копіювальних апарату.

Технікум повністю обслуговує потреби освітнього процесу в друкованій продукції, а також аудіо- і відео-матеріалів на базі власного розмножувального устаткування.

Студенти мають можливість працювати в операційній системі Windows XP. Використовуються навчальні і контролюючі програми: Microsoft Office (Microsoft Access, Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft Power Point); навчальні та контролюючі програми. Настроювані тести (для тестування з будь-якої дисципліни – Test.exe), програми для навчання іноземної мови; комунікаційні програми: Google Crome, Internet Explorer, довідково-правові системи: Консультант Плюс, Гарант. У кабінеті інформатики є широкий вибір навчально-методичних посібників на магнітних носіях. Є вихід в Інтернет. Створено власний постійно оновлюваний сайт.

Викладачі технікуму взяли участь у створенні інформаційно-аналітичного порталу «ЗМІ і бізнес» www.smibpress.ru, де регулярно публікують свої статті про політику та фінансах.

Ті, хто навчаються в технікумі обслуговуються власним бібліотечним фондом, а також фондами бібліотек і читальних залів та електронною бібліотекою, з яким технікум тісно співпрацює на договірній основі.

ДЕПТ МАУП

Більше 60% бібліотечного фонду, що використовується при реалізації середньої професійної освіти має гриф Міністерства освіти, що відповідає встановленим нормам з дисциплін навчального плану.

Забезпеченість студентів підручниками і навчальними посібниками становить 0,6 екз. на одну особу, що відповідає встановленим нормативом. Кожен студент є абонентом бібліотеки.

Практичне навчання студентів здійснюється на базах підприємств, в банках, у державних судових і фінансових установах.

ДЕПТ МАУП

Таким чином, обладнання навчальних приміщень і оснащеність навчального процесу бібліотечно-інформаційними ресурсами на рівні вимог федеральних державних освітніх стандартів, ліцензійних вимог і нормативів.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!