Роздрукувати сторінку

Коледж міжнародної торгівлі, КМТ

« Назад

11.06.2015 02:42

Рік створення - 2001 (засновник - Українська академія зовнішньої торгівлі).

Коледж міжнародної торгівлі, КМТ

Учбовий заклад I рівня акредитації.

Ліцензія АВ 301613 від 06.02.2007 р.

Включений до навчально-наукової структури «Інтеграція» у складі Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі (державний ВНЗ IV рівня акредитації Міністерства фінансів України).

Кваліфікації:

- економіка підприємства;

- правознавство.

Матеріально-технічна база: 3 учбові корпуси, бібліотечний фонд, комп'ютерні класи.

Форма навчання - денна.

Для учнів 9-10 класів надаються освітні навчально-методичні послуги.

Слухачі за підсумками випускних іспитів у травні мають змогу бути зарахованими до закладу.

Студенти коледжу після складання професійного екзамену можуть бути зараховані в Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі на другий і наступні курси.

До послуг студентів: гуртожиток, кафе, спортивний і тренажерний зали.

Входить до навчально-наукового комплексу «Інтеграція» у складі Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі (державний ВНЗ IV рівня акредитації Міністерства фінансів України).

Спеціальності: економіка підприємства; правознавство.

Для учнів 9 класів працюють підготовчі курси.

Прийом документів - з листопада.

Слухачі курсів за результатами випускних іспитів у травні можуть бути зараховані до коледжу.

Випускники коледжу можуть бути зараховані в Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі на ІІІ курс без вступних іспитів.

У Коледжі здійснюють викладання спеціальних дисциплін 53 викладача Університету. Це дозволяє забезпечити якісну підготовку студентів Коледжу, полегшує їх адаптацію до вимог Університету, сприяє інтеграції навчальних планів і програм.

Навчання в коледжі здійснюється за такими спеціальностями:

- Бізнес;

- Міжнародна торгівля;

- Мультимедійні комунікації.

КМТ

У коледжі передбачено 4-х літнє очне навчання, на базі наявної 9-ти річної (неповної середньої) освіти; 3-х річне навчання на базі 10 класів середньої школи Торгового коледжу 2-х річне навчання на базі 11 класів (на базі закінченої середньої освіти).

В процесі навчання студенти коледжу крім загальноосвітніх дисциплін також вивчають спеціальні профільні предмети, в залежності від обраної спеціалізації.

Студенти 1 і 2 курсів навчання вивчають наступні предмети:

Англійська мова, друга іноземна мова на вибір, математика, інформатика, географія, світова художня культура, основи креативності, техніка комунікацій, креативність в медіа, звукова техніка, комп'ютерна графіка, веб-дизайн, реклама, основи фотографії.

На 3 і 4 курсі студенти вивчають предмети:

Інформаційні технології, економіка, менеджмент, екологія, економічна географія, бухгалтерський облік, чеська мова та література, математика, історія, суспільствознавство, природознавство, фізкультура, основи ведення бізнесу, введення в маркетинг, бізнес-комунікації, управлінський облік, маркетингові дослідження у сфері бізнесу, основи підбору персоналу, менеджмент у бізнесі, управління бізнес-інформацією, вплив технологій зв'язку на бізнес, основи малого бізнесу , бізнес і економічне середовище.

Під час навчання в коледжі кожен учень має можливість поїхати на 2-6 тижнів на навчання і практику в Великобританію, Ірландію чи Німеччину шляхом обміну студентів між навчальними закладами. Для студентів коледжу, у тому числі іноземних, оплату за проїзд на навчання і практику і назад, проживання, харчування, а також кишенькові витрати оплачуються з фондів Євросоюзу.

Культурно-розважальна програма для студентів:

Для всіх студентів, які вступили до вузу, в обов'язковому порядку проводиться адаптаційний курс з виїздом на кілька днів на природу, де організовується проживання в пансіоні, командні ігри, турнір з настільного тенісу, пейнтбол, екскурсії по історичних місцях. В ході навчання організовуються поїздки, відвідування театральних вистав, екскурсії, святкування Різдва.

У класах навчається по 20 – 22 учня. У кожному класі є класний керівник. Для батьків студентів існує можливість контролювати успішність і відвідуваність через онлайн-звітність на сайті навчального закладу.

Харчування учнів забезпечує їдальня. Крім цього в коридорах коледжу є автомат для продажу напоїв.

Вигоди навчання в Академії бізнесу і міжнародної торгівлі:

Навчання здійснюється на міні-комп'ютерах (планшетниках), які навчальний заклад надає для студентів на час навчання безкоштовно, що виключає додаткові витрати на купівлю підручників і навчальних матеріалів.

Для студентів, які навчаються на двох мовах: англійською та другою іноземною, навчання закінчується здачею міжнародної англійської.

Коледж міжнародної торгівлі, КМТ

Після закінчення випускник отримує середню спеціальну освіту, яка дозволяє працювати за обраними напрямами або продовжити навчання у вищому навчальному закладі.

Зарахування випускників в університет здійснюється без іспитів.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!