Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ВНЗ Київської області. Рейтинг ВНЗ Київської області \ ВНЗ Київської області та їх рейтинг \ 142. Коледж Української академії перукарського мистецтва Київського університету культури, КУАПМ КУК

Коледж Української академії перукарського мистецтва Київського університету культури, КУАПМ КУК

« Назад

11.06.2015 02:40

Перукарське мистецтво - найдемократичніший різновид творчості, тому що кожна людина може по своєму бажанню безпосередньо стикнутися з ним. І називають перукарську справу мистецтвом не випадково, так як справжній майстер своєї справи не просто створює зачіску - він створює новий вигляд людини.

Коледж Української академії перукарського мистецтва Київського університету культури, КУАПМ КУК

Сьогодні перукарський і косметичний бізнес відкритий для ділових і творчих людей. Перукарська справа - це мистецтво і мода, це найкраще заняття для тих, хто мріє зробити життя красивішим і комфортнішим, це прекрасна можливість професійного розвитку і матеріального зростання. Як і у будь-якої творчої професії, в перукарській справі при істотній частці старанності, можна досягти високого ступеня майстерності. А при наявності таланту – знайти популярність.

Перукарське мистецтво – це справжня магія, яка притягує, манить і підпорядковує. Досвідчений технолог-перукар, який поважає свою працю і своїх клієнтів, люблячий свою справу і процес творчості у ньому, може на око визначити, чи піде певній людині та чи інша стрижка або зачіска, дати грамотну професійну пораду з підбору макіяжу і, врешті-решт, стати неоціненним помічником у вирішенні проблеми дружби зі своїм відображенням у дзеркалі.

Спеціальність модельєр-художник вимагає від людини старання, ретельності і значною мірою креативної, творчої свідомості, а також постійного самовдосконалення. Щоденна робота в салоні над сучасними образами дає можливість досконально розібратися в силуетах і формах зачісок, характер їх деталей, особливості техніки виконання, як попередньої обробки волосся, так і розчісування, напрямки пасм і їх поєднань. Творча, вдумлива робота «крісла» дозволяє технологу завжди «тримати руку на пульсі часу», враховувати характер змін, що відбуваються у світовій моді.

Коледж Перукарського мистецтва і дизайну є недержавною освітньою установою середньої професійної освіти.

Спочатку коледж був філією Київського університету культури. З 2008 року коледж працює як самостійний навчальний заклад, який зберіг і примножив всі традиції щодо підготовки конкурентоспроможних фахівців на сучасному ринку праці.

Коледж Української академії перукарського мистецтва Київського університету культури, КУАПМ КУК

Випускники, які закінчили навчання в коледжі за спеціальністю середньої професійної освіти «Перукарське мистецтво», готові до професійної діяльності по організації і здійсненню технологічного процесу виконання перукарських робіт із застосуванням сучасного технологічного обладнання, засобів професійного догляду за волоссям з урахуванням сучасних напрямків у перукарському мистецтві та індивідуальних особливостей клієнтів у якості технолога з поглибленою підготовкою на підприємствах сфери сервісу.

Виробничу практику в залежності від її виду студенти відпрацьовують в навчальних перукарнях коледжу, а також на виробничих майданчиках міста та області.

Випускники коледжу, які успішно закінчили навчання за спеціальністю "Перукарське мистецтво" можуть продовжити своє навчання і здобути вищу професійну освіту у скорочені строки в Українській академії перукарського мистецтва Київського університету культури, з яким у коледжу укладено договір на підготовку фахівців.

За час навчання в коледжі студенти можуть отримати додаткові професійні навички на платних курсах за різними напрямками сфер діяльності. Студентам коледжу надаються знижки при навчанні на курсах і оплата в розстрочку.

При освоєнні програми навчальної та виробничої (професійної) практики студенти закріплюють і поглиблюють знання, отримані при вивченні теоретичних дисциплін, набувають уміння по всіх видах професійної діяльності.

КУАПМ КУК

За час навчання студенти відпрацьовують три види практики:

- практика для отримання первинних професійних навичок;

- практика за профілем спеціальності;

- практика кваліфікаційна (переддипломна).

Коледж є інтегрованою освітньою установою, що реалізує програми різних рівнів, відповідні європейським стандартам професійної освіти. Згідно з Міжнародною стандартною кваліфікацією освіти ЮНЕСКО середня професійна освіта прирівнюється до практико-орієнтованої вищої освіти. В основу навчального процесу покладені Державні освітні стандарти середньої професійної освіти, а також передові і інноваційні методики навчання. Крім знань за спеціальністю, студенти опановують на високому рівні сучасними комп'ютерними технологіями та англійською мовою, що дозволяє майбутнім юристам, економістам, менеджерам і дизайнерам стати конкурентоспроможними і затребуваними на ринку праці. У Коледжі реалізуються багато унікальних авторських програм, ігр, тренінгів та бізнес-семінарів. До роботи залучаються висококваліфіковані викладачі, керівники, а також фахівці-практики.

Коледж Української академії перукарського мистецтва Київського університету культури

Отже, всі випускники Коледжу затребувані за отриманою спеціальністю і їх робота отримала високу оцінку замовників. Гнучка політика Коледжу, дає можливість різнорівневої підготовки, допомагає задовольнити попит споживача ринку послуг та абітурієнтів, бажаючих отримати професію так необхідну місту.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!