Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ВНЗ Київської області. Рейтинг ВНЗ Київської області \ ВНЗ Київської області та їх рейтинг \ 140. Коледж Освіта Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", КОВМУРЛ "Україна"

Коледж Освіта Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", КОВМУРЛ "Україна"

« Назад

11.06.2015 02:39

Місія Університету "Україна": високоякісна вільна вища освіта для молодих людей, які мають за мету цілковиту особистісну самореалізацію на благо людства.

Коледж Освіта Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", КОВМУРЛ "Україна"

Ціль роботи Університету "Україна": надання вищої освіти всім охочим, у тому числі молоді з певними вадами, через застосування сучасних освітніх засобів навчання.

На даний час на Вас очікують захоплюючі та перспективні на ринку праці кваліфікації освітньо-професійного  рівня "молодший фахівець".

Функціональним відділенням Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" є Коледж «Освіта».

На даний час вже утворено два підрозділи коледжу - в Оболонському та Деснянському районах Києва. Студенти ходять на лекції, практичні заняття, які для них читають кращі професори університету - фахівці вищої спеціалізації, кандидати наук.

Одержавши диплом молодшого фахівця за певним напрямом навчання, студенти без конкурсу, без посвідчень Українського центру оцінювання якості освіти, зараховуютьсь на III курс закладу будь-якої форми навчання.

Після закінчення надається право здобувати освіту за вибраною спеціальністю і одержати диплом бакалавра, спеціаліста, магістра за кваліфікаціями:

- 6.030402 Правознавство;

- 6.030508 Фінанси і кредит;

- 6.020105 Документознавство та інформаційна робота;

- 6.030509 Облік і аудит;

- 6.070106 Автомобільний транспорт;

- 6.030101 Соціальна діяльність;

- 6.030507 Маркетинг;

- 6.050103 Програмне забезпечення систем;

- 6.050101 Комп'ютерні системи та мережі;

- 6.051701 Технологія харчування;

- 6.140103 Туризм;

- 6.030303 Видавнича справа та редагування.

КОВМУРЛ "Україна"

Усіх бажаючих чекає цікаве студентське життя. В університеті функціонує Студентський парламент і Кабінет міністрів. Студенти приймають творчу участь у всеукраїнських молодіжних заходах. Для студентів створюються туристичні походи, фестивалі творчості, тематичні тижні з учбових дисциплін, екскурсії по місту та Україні, читацькі зустрічі, круглі столи, конкурси, також діє волонтерський загін.

Сформована студентська соціальна служба, яку керівництво Центру студентських соціальних служб окреслило найкращою серед діючих в м. Києві.

Пріоритетним в діяльності коледжу є набутки технологій навчання та одночасної соціальної, педагогічної, психологічної та фізичної реабілітації студентів з певними вадами. У цій сфері університет «Україна» та коледж черпає позитивний досвід зарубіжних колег, зокрема педагогів з США, так як в Америці, як і у всіх провідних європейських країнах вже давно і серйозно займаються розв’язанням проблем людей з обмеженими можливостями. Саме в проблемах забезпечення рівних можливостей для отримання освіти інвалідами і здоровими, бідними і багатими педагоги бачать сенс міжнародного співробітництва з зарубіжними колегами.

Студентам коледжу дають рівну змогу виявити себе як у навчанні, так і в дозвіллі. Цьому сприяють студентське самоврядування, високоорганізована спортивна культура, велика чисельність ініціативних креативних людей серед викладачів ВНЗ. В коледжі вдало функціонує студентський КВК і Центр художньої творчості, при якому діють театральна студія, вокальні та танцювальні ансамблі. Широко і творчо тут відзначають День студента, День вчителя, День захисника Батьківщини та  українські народні свята - Масляну, св. Миколая, Івана Купала. На свято Покрови в закладі здійснюють козацькі турніри. На Андрія студенти приймають участь у квестах і театральних виставах. На день святого Валентина, в стінах Альма-матер проводять студентське весілля. Окрім традиційних свят, в коледжі проводять фестивалі краси, дискотеки.

Всесвітньому дню інвалідів в коледжі присвячують Фестиваль талантів «Сяйво надій».

Захід надає можливість студентській молоді з певними вадами проявити себе у творчості. Захід об'єднує студентів декількох вітчизняних ВНЗ. Інший захід - «Університетське літо» - теж є центром творчого життя установи. Серед студентства коледжу придбало популярність скаутський рух. Волонтери приймають участь у багатьох загальноукраїнських молодіжних конкурсах: збір-похід «Козацькими дорогами», «Витоки», «Студентська республіка», концерт «Трипільське коло». Серед великої кількості спортивних подій закладу — студентська та викладацька спартакіади, дні здоров'я, ігри і змагання для молоді з різною фізичною підготовкою. Коледжем було покладено початок Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів-інвалідів, які виявили багато майбутніх переможців. Серед студентів закладу багато призерів загальноукраїнських та світових спортивних турнірів, а також дійсна гордість країни — 15 чемпіонів параолімпійських і дефлімпійських ігор та три олімпійських чемпіона.

Коледж Освіта Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", КОВМУРЛ "Україна"

Отже, пріоритети освіти в закладі порівняно з ВНЗ III-IV рівня кваліфікації:

- наскрізні програми навчання дозволяють студентам закладу спільно з дипломом молодшого фахівця одержати атестат про середню освіту і здійснювати подальше навчання в університеті за скороченою програмою, тобто з 3 курсу, за певними спеціалізаціями;

- одержання диплома "молодшого фахівця" надає змогу раніше почати офіційний трудовий шлях за фахом і завершити заклад з трудовим стажем;

- вартість освіти в коледжі суттєво нижче вартості навчання в університеті при рівнозначній якості підготовки.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!