Роздрукувати сторінку

Коледж Київського міжнародного університету, ККМУ

« Назад

11.06.2015 02:36

Коледж Київського міжнародного університету продовжив гарні традиції елітарної освіти у вищому учбовому закладі, який славиться  далеко за кордонами України. У сьогоднішньому швидкоплинному світі тисячі здібних, цілеспрямованих, креативних молодих людей, які мають за мету самостійно досягти успіху в житті, отримують якісну освіту. Багатогранна робота педпрацівників Коледжу КиМУ змінює вчорашніх учнів на високоосвічених спеціалістів, науковців своєї справи.

Коледж Київського міжнародного університету, ККМУ

 

Якщо ви бажаєте поєднати особисте життя з такими галузями діяльності, як право, економіка, туризм, журналістика, фармація, акторська майстерність, будівництво, якщо готові трудитись для одержання високих вершин, Коледж Київського міжнародного університету чекає на вас!

 

Коледж КиМУ - це не просто освітня установа, це - маленька держава, у якій функціонують усі правила дорослого життя. За роки навчання студенти мають змогу не тільки здобути диплом молодшого фахівця, оволодіти однією або двома іноземними мовами, а й скористатися великою кількістю інших переваг, які можна отримати під час навчання в Коледжі.

 

Коледж Київського міжнародного університету є функціональним підрозділом університету, був сформований в 2011 році, проводить формування молодших спеціалістів за такими кваліфікаціями: правознавство, економіка підприємства, туристичне обслуговування, видавнича діяльність та редагування, фармація, акторська майстерність, будівництво.

 

По закінченні Коледжу студенти мають змогу продовжити освіту в Київському міжнародному університеті розпочинаючи з III курсу по певним кваліфікаціям. Цьому сприяє і підбір кваліфікацій Коледжу, викладання предметів професійного блоку науковцями закладу, плавний перехід до створення семінарів, практичних занять англійською мовою.

 

Суміщення школи і вищого учбового закладу, прокладання дороги від старшокласника до вступника і студента, надійний профорієнтаційний вибір створюються Університетом через Ліцей та Коледж Київського міжнародного університету.

 

Є військова кафедра та власні гуртожитки для студентів. Студенти отримують атестат державного зразка з кваліфікаційним рівнем. Є можливість продовжити наукові дослідження при вузі, поступивши в Київський міжнародний університет на 3 курс, а згодом в аспірантуру або докторантуру.

 

Які спеціальності можна освоїти в коледжі КиМУ? Тут готують лінгвістів, журналістів, фахівців у галузі міжнародних відносин. Є також факультети, на яких викладають юриспруденцію і фармацевтику, будівництво і архітектуру.

 

На базі вузу працює кілька наукових інститутів. Це дослідний інститут з економічних і гуманітарних проблем, інститут глобалізації і європейської інтеграції та інститут сходознавства.

 

Випускників коледжу спеціально готують для вступу на один з факультетів інституту.

 

Викладачі закладу постійно ведуть роботу по створенню нових підручників. За роки існування вузу тут підготовлено 20 монографій і 59 навчальних посібників. Щорічно проводяться науково-практичні та студентські конференції.

ККМУ

 

Навчальна база коледжу постійно вдосконалюється. З'явилися комп'ютерні класи, обладнання для відеоконференцій. Студенти КиМУ та коледжу мають можливість проходити практику за кордоном.

 

Заняття фізичною культурою і спортом є одним із переваг у  КиМУ, до якого творчо приєднуються і студенти Коледжу КиМУ, приймаючи участь у загальних спортивних гуртках з волейболу, баскетболу, футболу, тенісу. До того ж, це дає можливість для оздоровлення молоді, адже знаємо, що фізична культура – це здоров'я людей.

 

Постійними  стали конкурс не лише серед студентських команд, а й серед команд викладачів і студентів, які кожного разу привертають велику цікавість і активну участь уболівальників.

 

Інтелектуальні ігри, які відбуваються в Київському міжнародному університеті, захоплюють  студентів Коледжу. У таких конкурсах у центрі уваги знаходиться особистість, яка має шанс творчо показати себе в інтелектуальних турнірах.

 

Інтелектуальні ігри КиМУ різняться від інших постійних змагань як ідеєю, так і структурою, формою здійснення, динамічним рухом гри. Але перш за все, організатори інтелектуальних конкурсів формують такі психолого-педагогічні передумови для їхнього здійснення, які дають змогу для кожного учасника в найбільшій мірі проявити себе.

 

Головна мета Коледжу – пошук, відбір, підготовка інтелектуально розвиненої, творчої молоді – здійснюється і через такі творчі заходи.

 

Отже, перевагами Коледжу Київського міжнародного університету є:

 

- вдале навчання в Коледжі допоможе здобути освіту в Київському міжнародному університеті за зменшеними програмами;

 

- модерні освітні технології;

 

- профорієнтаційне опанування іноземними мовами (уроки в професійних мовних аудиторіях; робочі мови - українська та англійська, іноземна мова проводиться за методом ректора Університету проф. Х. В. Хачатуряна);

 

- програми фізичного розвитку, оздоровчі програми (спортивні гуртки, змагання);

 

- особистісно-орієнтоване навчання і виховання за програмою "Я - особистість";

 

- формування інтелектуальних здібностей;

 

- модерна матеріальна база.

Коледж Київського міжнародного університету, ККМУ

 

Головна мета Міжнародного Коледжу - дати можливість кожному студенту досягти своєї мети, велика увага приділяється розвитку особистих якостей, розкриття внутрішнього потенціалу. 100 % випускників поступають до університетів.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!