Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ВНЗ Київської області. Рейтинг ВНЗ Київської області \ ВНЗ Київської області та їх рейтинг \ 129. Економіко-технічний коледж Київського інституту бізнесу і технологій, ЕТК КІБІТ

Економіко-технічний коледж Київського інституту бізнесу і технологій, ЕТК КІБІТ

« Назад

11.06.2015 02:32

Мета навчання в Коледжі - це правильна орієнтація школяра у виборі професії. Крім того, навчання в Коледжі - це не тільки розвиток інтересу до спеціальності, але і підготовка бази для більш поглибленого вивчення курсу на рівні середньої професійної та вищої професійної освіти.

Економіко-технічний коледж Київського інституту бізнесу і технологій, ЕТК КІБІТ

Дана програма навчання заснована на принципі наступності освітніх програм і означає, що загальноосвітні програми шкільного рівня плавно переходять в більш складні професійні програми.

Сьогодні, ринок праці висуває вимоги не стільки до рівня теоретичних знань працівника, скільки до професійно-практичних умінь і навичок, отриманих під час навчання.

Саме тому, кращі студенти Коледжу КІБІТ, отримують запрошення працювати на профілюючих посадах в місцях проходження виробничої та переддипломної практики. Це дозволяє випускникам вузу отримати профільний робочий стаж, є першим щаблем професійного кар'єрного росту.

Таким чином, програма наступності освіти - це організація системи взаємодії загальноосвітньої школи, Коледжу, Вузу і підприємства-партнера, дозволяє не тільки отримати гідну освіту, скоротити витрати і терміни навчання, але і отримати місце роботи за спеціальністю.

Випускники отримують:

- атестат про повну загальну середню освіту;

- диплом молодшого спеціаліста державного зразка (неповна вища освіта).

Чому коледж КІБІТ:

- низька вартість навчання ніж в Інституті;

- скорочена програма навчання - випускники коледжу зараховуються на третій курс Інституту за спорідненими напрямами підготовки;

- випускники коледжу працевлаштовуються з дипломом молодшого спеціаліста та поєднують роботу з навчанням в Інституті.

У коледжі систематично проводиться робота по створенню і вихованню творчого високопрофесійного педагогічного колективу та учнів.

У коледжі на даний момент працює 93 викладача, з них кандидатів наук – 4, і один магістр, частка викладачів з вищою та першою категорією становить – 65%.

Колектив викладачів працює в режимі постійного пошуку: вивчаються нові технології ведення уроку, проводяться педагогічні експерименти.

В останні роки суттєво оновилася, якісно покращилася науково-методична робота, посилилася цільова спрямованість на підтримку інновацій в навчальному процесі, використання передового педагогічного досвіду. Методична робота педагогів все більш набуває творчий, пошуковий характер з елементами дослідно-експериментального апробування, що є засобом підвищення їх кваліфікації.

Викладачі коледжу ведуть велику наукову роботу. Беруть участь у міжнародних, республіканських науково-практичних конференціях.

Щорічно беруть участь в обласних конкурсах «Учитель року», «Кращий викладач».

ЕТК КІБІТ

За останні 2 роки в двох обласних конкурсах викладачі закладу 5 раз займали перші та призові місця.

Виховання в молодіжному середовищі – основний напрямок у реалізації державної молодіжної політики.

У коледжі функціонують молодіжні організації: студентська рада, комітет у справах молоді. Коледж співпрацює з молодіжними організаціями міста та області. Даними молодіжними організаціями спільно проводяться акції, форуми, КВК, фестивалі, ходи.

Найважливішим видом діяльності виховної роботи є взаємодія з громадськими організаціями міста та області, центром народної творчості, представниками правоохоронних органів, молодіжним ресурсним центром. Спільно з цими організаціями проводяться різні фестивалі, зустрічі, конкурси, концерти, мітинги та інші заходи.

До уваги іногородніх абітурієнтів – коледж має власні гуртожитки. Тому всі студенти, які навчаються на денній формі, можуть розраховувати на житло.

За якими напрямами ведеться навчання? Тут готують фахівців з психології, педагогів, фахівців маркетологів, викладають менеджмент та основи маркетингу.

На факультеті менеджменту готують менеджерів, які потім зможуть працювати в туристичній індустрії і в сфері медичного обслуговування. Тут навчаються майбутні соціальні працівники і менеджери з оптової торгівлі медичними препаратами. Вчать на факультеті також управління медичними установами.

Великою популярністю у абітурієнтів користується економічний факультет. Тут можна вивчити спеціальність обліку і аудиту. Тут же є відділення, де готують майбутніх фінансистів і фахівців за кредитами.

На факультеті психології можна освоїти спеціальності, що стосуються психології праці і відносин, а також клінічну психологію. Випускники факультету можуть працювати психологічними консультантами, сімейними психологами, психотерапевтами або психодіагностами.

Коледж КІБІТ має солідну технічну і матеріальну базу для забезпечення навчального процесу. До послуг студентів аудиторії, комп'ютерні класи, бібліотека.

Економіко-технічний коледж Київського інституту бізнесу і технологій, ЕТК КІБІТ

Отже, коледж КІБІТ є сучасним навчальним закладом, який дає ґрунтовну освіту своїм студентам.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!