Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ВНЗ Київської області. Рейтинг ВНЗ Київської області \ ВНЗ Київської області та їх рейтинг \ 103. Українська академія перукарської майстерності та декоративної косметики Київського університету культури, УАПМДК КУК

Українська академія перукарської майстерності та декоративної косметики Київського університету культури, УАПМДК КУК

« Назад

10.06.2015 15:37

При виборі вищого навчального закладу дуже часто виникає питання, чому популярність одного Вузу завжди вище інших. Відповідь очевидна: саме завдяки рівню професійної підготовки самих викладачів і того, як вони підносять матеріал студентам, навчальний заклад набуває популярність, повагу і престижність.

Українська академія перукарської майстерності та декоративної косметики Київського університету культури, УАПМДК КУК

Київський національний університет культури і мистецтв (КНУКІМ) - це сучасна освітня корпорація, оснащена сучасними навчальними центрами та науковими лабораторіями. Випускники КНУКІМ можуть конкурувати з випускниками вітчизняних, так і європейських і американських вузів.

Київський державний інститут культури ім. Корнійчука був заснований 1968 році. До його складу входили лише культурно-освітній і бібліотечний факультети. У 1996-1997 роках завдяки новому ректору було здійснено перший набір на контрактну форму навчання, удосконалено навчальні плани, утворені нові структурні підрозділи, в тому числі факультет довузівської підготовки, введені нові спеціальності, зокрема соціологія, правознавство, комп'ютерні технології, етнокультурологія.

Одним із підрозділів університету є Українська академія перукарської майстерності та декоративної косметики.

 Всі випускники УАПМДК  завжди знаходять добре оплачувану роботу і знаходяться на високому рахунку у роботодавців. Це пов'язано з тим, що у вузі студент не тільки може отримати диплом, але і дуже хороший багаж знань і практичних навичок. Вступаючи в УАПМДК, ви можете бути упевнені, що крім теоретичної бази ви отримаєте і практичний досвід. Більшість з викладачів вже не перший рік передають знання молодому поколінню, регулярно підвищуючи свій рівень кваліфікації і, звичайно ж, підтверджуючи її в установленому законодавством порядку. Щорічно в УАПМДК збільшується число абітурієнтів і не тільки тих, хто поступає після школи. У навчальному закладі можна отримати при бажанні другу вищу освіту, також ви можете вступити на навчання в будь-якому віці.

Про високу якість освітніх послуг, які забезпечує ця школа перукарів, красномовно говорить той факт, що Академія – одна з небагатьох – отримала ліцензію Міністерства освіти на підготовку кваліфікованих майстрів перукарського мистецтва, візажу, а також нігтьового сервісу. Завдяки цьому, випускники УАПМДК отримують дипломи державного зразка.

Школа перукарського мистецтва працює по системі освіти, розробленої всесвітньо відомим топ-стилістом Володимиром Тарасюком. І ця система продовжує доводити свою актуальність і ефективність, дозволяючи готувати висококласних спеціалістів салонного бізнесу.

Щорічно школа перукарського мистецтва проводить навчання понад 5000 фахівців з усього світу, як на базі Академій VT ACADEMY в Тоскані, Вільнюсі, Ризі, Мінську, Кишиневі, Києві, Одесі, Хмельницькому, так і в інших містах в рамках виїзних заходів.

По закінченні навчального процесу найбільш талановиті студенти УАПМДК отримують можливість продовжити навчання в партнерських академіях у Великобританії і поповнити ряди стилістів мережі салонів VT SALONS.

Головне, чим виділяється школа перукарів УАПМДК – відмінно підібраною командою висококваліфікованих викладачів-практиків, які мають власний успішний досвід роботи в салонному бізнесі мережі салонів VT SALONS.

Школярі можуть записатися на платні курси інституту, підвищити знання шкільних предметів, а також предметів за професійним спрямуванням майбутньої професії.

Отримати вищу освіту в державному навчальному закладі ІІІ рівня акредитації можна тільки на денній формі та заочній формах навчання на безкоштовній і платній основах.

УАПМДК КУК

Основними напрямками у підготовці бакалаврів в інституті моди є: дизайнер одягу, інтер'єру, макіяжу, зачіски, візажу, стилю, комп'ютерної графіки і ін.

Інститут не має власного гуртожитку.

Випускники академії по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка.

Сьогодні УАПМДК представлена в Києві і в Одесі, де свою майстерність відточують більше 3000 фахівців щорічно. Крім того, 2 нові Академії відкриють свої двері в період з 2015 по 2016 рік.

Випускники Академії - це найбільш відомі та успішні перукарі, багато з яких відкрили власні салони, мережі салонів і школи перукарського мистецтва. Всі вони щороку повертаються в УАПМДК для підвищення кваліфікації і майстерності, розвиваючи ще стрімкіше свій бізнес.

УАПМДК одна з небагатьох має ліцензію Міністерства освіти і науки України на підготовку перукарів і візажистів, що дає можливість видавати випускникам Академії дипломи державного зразка. Кращі студенти отримують можливість працевлаштування в салонах мережі VT STYLE, арт-студії зачісок, а також інших салонах високого рівня різних країн світу.

УАПМДК працює за Болонською системою вищої освіти, його випускники отримують дипломи міжнародного зразка. Склад викладачів вузу вважається одним з найсильніших в Україні. Це доктори наук, відомі вчені та митці. Студенти вивчають декілька іноземних мов, беруть активну участь у проектах і конкурсах, як вітчизняних, так і міжнародних. Молоді спеціалісти проходять стажування у Великобританії, Франції, Швейцарії, Польщі та Німеччини. Після третього курсу вони працюють у вітчизняних установах і підприємствах.

У 2014 році був запущений новий освітній портал УАПМДК, на якому ви зможете детально познайомитися з форматом Академії, курсами і викладачами. Студенти Академії отримають можливість інтерактивного спілкування та обміну інформацією он-лайн.

Майстри екстра-класу Української академії перукарської майстерності та декоративної косметики КНУКІМ по суботах безкоштовно для абітурієнтів розробляють індивідуальний стиль, зачіску і make-up на випускний бал.

Отже, Українська академія перукарської майстерності та декоративної косметики Київського університету культури прагне розвиватися та не стояти на місці, щоб Ви могли отримати тільки актуальні знання, які застосовуються в сучасній практиці. Перукарське мистецтво - це особлива дорога, зміцниться на якій, можуть тільки справжні професіонали і УАПМДК прагне зробити Вас такими.

Українська академія перукарської майстерності та декоративної косметики Київського університету культури, УАПМДК КУК

Отже, Українська академія перукарської майстерності та декоративної косметики Київського університету культури це сучасний освітній заклад, який надає міцні ґрунтовні знання студентам.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!